لوازم خانگی

تعمیر اتو سیلتر

تعمیرات تخصصی اتو سیلتر در محل

تعمیر اتو سیلتر یکی از مواردی است که در صورت نداشتن تخصص باید به افراد حرفه ای سپرده شود. همچنین می توان آن را برای نقص های جزئی تشخیص داد. استفاده از اتو سالم و بی عیب و نقص خواسته هر کاربری است. برای تعمیر اتو سیلتر باید به کارشناسان مجرب و حرفه ای مراجعه کنید تا از آسیب نرسیدن دستگاه خود مطمئن شوید و با خیال راحت آن را تعمیر کنید.

اتو مخزن دار سیلتر که امروزه در ایران بسیار پرطرفدار است، در اکثر منازل، کارگاه ها و کارخانجات تولید پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا به دلیل این استفاده طولانی مدت، دچار فرسودگی قطعات مصرفی خود می شود. تعمیرات وزیری به عنوان نمایندگی تعمیرات اتو سیلتر در تهران و ایران کلیه خدمات، تعمیرات و تامین قطعات یدکی اتو سیلتر را انجام می دهد. تعمیرات سیلتر اتو توسط مجرب ترین متخصصان در بخش تعمیرات وزیری انجام می شود. تعمیرات فیلترهای اتو با دستگاه های تخصصی و مدرن انجام می شود. در این مقاله اطلاعات کلی مربوط به سرویس و تعمیر اتو سیلتر ارائه شده است.

اتوهای مخزن صنعتی اتوهایی هستند که مجهز به سیستم بخار از مخزن هستند، این بخار از طریق شیلنگ بخار به دسته اتو سرد منتقل شده و اتو انجام می شود. اما در اتوهای بخار معمولی خانگی صفحه اتو گرم می شود و آب با برخورد به صفحه بخار می شود و عملیات اتو انجام می شود. با توجه به اینکه زمان و مقدار مصرف آهن‌های صنعتی بیشتر از آهن‌های خانگی است، آهن‌های صنعتی از استحکام و قدرت بیشتری برخوردار هستند، اما باز هم آسیب آن در بین آهن‌های صنعتی رایج است و این به دلیل استفاده زیاد است. البته اگر اتوی شما مارک خوبی باشد و قطعات باکیفیت تری داشته باشد این خرابی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. با توجه به تجربه مشتریان و استفاده کنندگان از اتوهای صنعتی، از بین برندهای موجود در بازار، اتوهای Stralux ایتالیا و اتوهای ترکیه در مقایسه با سایر برندها آسیب کمتری دارند.

تماس با کارشناس ، مهندس وزیری

09124091885

تعمیر چرخ خیاطی

برخی از ایرادات قابل تعمیر اتو سیلتر

برای تعمیر اتو سیلتر بهتر است بدانید که کشیدن اتو با مخزن سیلتر صنعتی به گونه ای است که بخار مخزن از لوله به اتو منتقل می شود که سرد است. این اتو مقاومت و قدرت بیشتری دارند. زیرا کاربرد بیشتری نسبت به مصارف خانگی دارند. علاوه بر این، به دلیل مصرف زیاد این اتو ها، خرابی و تعمیر آنها نیز رو به افزایش است. و موفقیت اتو به کیفیت و دوام آن بستگی دارد. اگر یک اتو باکیفیت خریداری کنید، قطعا در نهایت به تعمیرات کمتری نیاز خواهید داشت

اتو معمولاً به دلایل معمول نقص فنی بر می خورد. عیب یابی و تعمیرات اتو سیلتر باید توسط متخصص فنی در این زمینه انجام شود. در برخی موارد، نقص پیشرفته تر و قابل تشخیص است. در ادامه به بررسی علل رایج خرابی اتو سیلتر و نحوه رفع آنها می پردازیم.

روشن نشدن اتو سیلتر
بخار نکردن اتو سیلتر
خرابی برد اتوو گرم نشدن اتو سیلتر
برق دار شدن کف اتو سیلتر
خاموش نشدن یا روشن نشدن اتو سیلتر
خرابی اسپری بخارو نشتی آب سیلتر
عمل نکردن قطع کن خودکار اتو سیلتر
نشتی مخزن آب، داغ شدن زیاد از حد اتو سیلتر
خارج شدن آب از سوراخ های بخار اتو سیلتر
چه اقداماتی برای تعمیر اتو بخار مخزن دار سیتلر انجام می شود؟
عوض کردن و یا تعمیر کفی اتو سیلتر
تعمیر و یا تعویض مخزن برای تعمیر اتو سبتلر
تعویض قطعات و یا تعمیر آن ها
عوض کردن سیم اتو سیلتر
عیب یابی و تعمیرات اتو سیلتر

نوشته های مشابه

تعمیر اتو سیلتر

مشکل نشت بخار از درب اتو سیلتر

یکی از مشکلاتی که اغلب در اتو سیلتر با مخزن ممکن است رخ دهد، نشت بخار از درپوش است که نباید اینطور باشد. این مشکل به دو دلیل اصلی رخ می دهد
1- خرابی فشار قوی اتو با مخزن صنعتی
اگر اتو شما بخار از هود نشت می کند، ممکن است میزان بخار تولید شده بیشتر از نیاز باشد و بخار اضافی از هود اتو خارج شود. این واقعیت که سیستم اتو تولید بخار اضافی را تشخیص نمی دهد یک مشکل فشار است و آن قطعه نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
2- خرابی واشر درب مخزن اتو
احتمال بعدی نشت بخار از درب اتو مربوط به آب بندی درب می باشد. در زیر قسمت پلاستیکی درب اتو یک مهر و موم قرار دارد که از خروج بخار و آب از مخزن جلوگیری می کند. در اثر گرما و همچنین باز و بسته شدن مکرر این واشرها دچار اصطکاک و آسیب می شوند. برای رفع این مشکل می توانید کاسه نمد درب اتو را از نمایندگی فروش تهیه کرده و آن را تعویض کنید.
3- آسیب درب پلاستیکی اتو با مخزن کارگاهی
مورد سوم مربوط به آسیب به خود درب پلاستیکی است که به میزان کمتری اتفاق می افتد.ممکن است روکش پلاستیکی بشکند یا نخ های آن ساییده شود و کیفیت اصلی را نداشته باشد. در این صورت می توانید با تعویض درب اتو صنعتی خود را تعمیر کنید
مشکل عدم بخار اتو با مخزن صنعتی
اگر با اتو های صنعتی کار کرده اید، بیشترین کاری که باید با آن سر و کار داشته باشید دکمه بخار است که با فشار دادن آن بخار تولید می کند یا بهتر است بگوییم بخار را به مخزن می ریزد. در برخی موارد، تمام قسمت های اتو شما خوب است، اما بخار نمی شود. در این شرایط احتمالاً موارد زیر باید بررسی شوند.
1- سیم کشی خراب اتو اتو با مخزن صنعتی
اولین امکان مربوط به سیم کشی اتو است. اگر سیم کشی مشکل داشته باشد، حتی ممکن است دیگ کار کند، اما وقتی دکمه بخار را فشار می دهید، بخار موجود پمپ نمی کند و بخار خارج نمی شود.
2- خرابی شیر برقی مخزن اتو
احتمال بعدی مربوط به شیر برقی است. در این صورت باید بررسی شود که آیا شیر برقی به درستی کار می کند یا خیر.
3- خرابی کویل شیر برقی اتو با مخزن
این امکان وجود دارد که سیم پیچ شیر برقی آسیب دیده باشد و دستگاه میزان بخار را اندازه گیری نکند.در این حالت سیم پیچ شیر برقی باید کنترل شود
4- آسیب به کلید قرمز رنگ یا دکمه سرویس بخار اتو
اگر همه این قسمت ها سالم باشند مشکل از دکمه بخار است که معمولا قرمز است و به کلید قرمز معروف است. بنابراین باید شیر برقی را تعمیر یا تعویض کنید.
توجه داشته باشید موارد فوق تا حدودی تخصصی و فنی می باشد و در صورتی که دانش لازم برای این کار را ندارید بهتر است با بخش تعمیر اتو سیلتر تماس بگیرید.

مشکل سیم کشی و اتصال بدنه اتو سیلتر به مخزن

مورد دیگری که ممکن است اتو سیلتر شما با آن مواجه شود مشکل سیم کشی و سپس اتصال به بدنه است. بدیهی است که در این مورد سیم کشی باید بررسی شود. در نظر داشته باشید که این مشکل در صورت عدم رسیدگی می تواند عواقب زیادی داشته باشد و بهتر است زودتر رفع شود.

مشکل گرم نکردن آب اتو سیلتر

گاهی اوقات اتو را روشن می کنید تا ظرف گرم شود و بخار شود و اتو شما آماده کشیدن اتو باشد. در این صورت می بینید که بعد از گذشت زمان آب گرم نشده است. این مشکل ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد.
در اولین فرصت باید المنت را بررسی کرد که گرم می شود یا خیر. اگر المنت گرم نشود، ممکن است به سیم متصل شود یا خود المنت آسیب دیده باشد.
اگر المنت سالم باشد، ممکن است به دلیل انبساط آبگرمکن، فاصله المنت گیر کرده زیر آبگرمکن افزایش یافته باشد. زیرا همانطور که می دانید عملیات گرم کردن آب در داخل دیگ انجام می شود اما این دیگ نیست که گرم می شود. بلکه عنصر زیر آبگرمکن گرم می شود و آبگرمکن با حرارت گرم می شود و آب تبخیر می شود.سطح زیر آن منحنی می شود و تمام یا بخشی از المنت از سطح زیر دیگ دور می شود و المنت گرم نمی تواند دیگ را گرم کند.

مشکل پیام کمبود آب اتو سیلتر

گاهی اوقات با وجود پر بودن مخزن آب اتو، با پیغام «NOWATER» یا عدم وجود آب مواجه می شویم. یعنی یکی از قطعات متصل مشکل دارد.
1- آسیب به فیوز سفید
در مرحله اول باید به سراغ فیوز سفید برویم. بخشی که ارتباط مستقیمی با این سیستم دارد. در صورت خرابی فیوز سفید باید تعویض شود.
2- آسیب یا انفجار دیگ
همانطور که در بالا ذکر شد، یک دیگ بخار می تواند به دلیل عوامل مختلف منفجر شود.یکی از چیزهایی که می تواند در مورد دمیدن دیگ به ما بگوید، دادن یک پیام جدید آب است. در این صورت دیگ باید تسط کارشناس تعمیر اتو سیلتر تعمیر شود. افرادی در بازار هستند که اگر آبگرمکن اتو زیاد تکان نخورد آن را صاف کرده و دوباره نصب می کنند. اما اگر شرایطش مناسب نیست باید عوض شود.

مشکل عدم خروج بخار از دسته اتو سیلتر

گاهی اوقات همه قطعات می توانند اتو کار کنند. یعنی هم سیستم برق و هم مولد بخار کار می کنند و صدای جوش آب را می شنوید اما بخاری از دسته خارج نمی شود. این مشکل که به ندرت پیش می آید به دلیل شکستگی شیلنگ بخار در داخل اتو است که نمی تواند بخار تولید شده را به سمت دسته اتو هدایت کند.

نتیجه گیری در مورد تعمیرات اتو سیلتر

بد نیست شما هم اطلاعات جامع و کاملی در زمینه تعمیرات اتو سیلتر داشته باشید. اکثر خرابی‌های اتو سیلتر بسیار جزئی هستند و با کمی دانش می‌توانید گاهی اوقات مشکل را خودتان برطرف کنید. اما اگر با مطالعه مطالب آموزشی تعمیرات اتو سیلتر موفق به تعمیر اتو خود نشدید، بهتر است با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
به هر حال لازم است یکی از بهترین مرکز تعمیرات اتو سیلتر را بشناسید تا در صورت بروز مشکل در زمینه تعمیر اتو سیلتر با آنها تماس بگیرید. این مرکز به نام تعمیرات وزیری با پوشش 24 ساعته می تواند به شما در رفع مشکلات تعمیرات اتو و تعمیر چرخ خیاطی کمک کند.

تعمیرات اتو سیلتر

درباره شرکت سیلتر

اتو های Silter Professional شامل یک مخزن اتو و آب جداگانه است که نیاز بخار اتو را برآورده می کند. این اتو یک انتخاب ایده آل و کارآمد برای تولید کنندگان پوشاک، خشکشویی ها، فروشگاه های لباس، هتل ها، رستوران ها و هر صنعت و شغل دیگری است که نیاز به حذف سریع و گسترده پارچه ها و لباس ها با اتو دارد.
ویژگی های اتو سیلتر چیست؟
عناصر گرمایش مخزن آب در زیر دستگاه نصب می شوند. آب با دمای بالا و تحت فشار، بخار تولید کرده و به منافذ سرامیکی اتو می رساند تا عمل اتو در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن انجام شود. مخازن آب اتو سیتلر برای جلوگیری از رسوب طراحی شده اند. علاوه بر این ضد زنگ نیز هستند و ماندگاری طولانی مدت و کارایی بالایی دارند.
اتو با مخزن لجن به طور چشمگیری زمان اتو را با یک اتو معمولی به حدود یک سوم زمان اتو کاهش می دهد. این دستگاه های قدرتمند به طور مداوم و بدون وقفه بخار تولید می کنند، بنابراین حتی سرسخت ترین چین و چروک ها را می توان به راحتی از بین برد.
علاوه بر این، قدرت و فشار بخار در این ماشین ها باعث می شود که پشت و رویه لباس ها به طور همزمان اتواتواتوآرای شود.بنابراین، در بسیاری از موارد لازم نیست لباس یا پارچه را به سمت بیرون برگردانید و پشت آن را جداگانه اتو بکشید.
این دستگاه های هوشمند مجهز به سیگنال های خاصی هستند که ایمنی فرد را در حین کار افزایش می دهد. چراغ هشدار “بدون آب” یا “آماده” به شما امکان می دهد بدون نیاز به بررسی مداوم دستگاه، تخلیه سریع و بدون دردسر اتو را تجربه کنید. اتو های سیتلر سبک وزن و از نظر ارگونومی طراحی شده اند تا در صورت استفاده طولانی مدت، مفاصل و ماهیچه های بدن را نرم کنند.
درباره برند سیتلر
شرکت سیلتر کار خود را در سال 1983 در ترکیه آغاز کرد. این شرکت دارای تجربه طولانی در زمینه تولید انواع اتو خانگی و صنعتی می باشد. سیتلر نامی شناخته شده در سراسر جهان و امروزه در کشورهای مختلف مانند ایران، بلاروس، روسیه، آلمان، اوکراین، صربستان، آذربایجان و غیره است. نماینده رسمی دارد .

3/5 - (3 امتیاز)

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد