مجله خودرو

آخرین زمان انتظار سوزوکی جیمنی در استرالیا

دومین سوزوکی پرفروش استرالیا تقاضای زیادی دارد اما عرضه همچنان محدود است.

سوزوکی استرالیا می گوید زمان انتظار برای سه در بیش از شش ماه است جیمنی مدل‌هایی با گیربکس دستی پنج سرعته، با سفارش‌های رنگی دو رنگ به دلیل تولید محدود، «سخت‌ترین کار برای انجام آن‌ها است».

سفارش‌های مدل‌های اتوماتیک متوقف شده‌اند و سخنگوی سوزوکی استرالیا گفت که فقط این شرکت «در حال حاضر در حال بررسی عرضه خودروهای جیمنی 3 در در سال 2023/24» است.

این شرکت سفارشات خود را در ژانویه متوقف کرد.

این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی جیمنی 5 درب است که با وجود اعلام نکردن قیمت و مشخصات محلی، بیش از 1000 سفارش از آن ثبت کرده است.

خرید لوازم یدکی خودرو

این شرکت به طور آزمایشی قصد دارد قیمت، مشخصات و زمان تحویل را در ماه نوامبر اعلام کند.

سوزوکی استرالیا می‌گوید که در ماه ژانویه، تنها چند روز پس از رونمایی جهانی، حدود 200 سفارش ثبت کرده است.

با طول 3985 میلی متر، جیمنی 5 در 340 میلی متر بلندتر از مدل معمولی است، در حالی که فاصله بین دو محور 2590 میلی متری روی قاب نردبان نیز به همین میزان افزایش می یابد. فاصله از زمین 210 میلی متر است.

هیچ تغییری در پیشرانه برای کنترل حجم اضافه‌شده وجود ندارد، با پیشرانه 1.5 لیتری فعلی بنزینی که به سیستم 4×4 پاره وقت با برد کم متصل شده و با 5 سرعته دستی یا چهار سرعته خودکار در دسترس است. انتخاب های انتقال

هنوز مشخص نیست که عرضه 5 Door در ابتدا چگونه خواهد بود.

3 Door در ابتدا به عنوان یک دستی محبوب تر بود، اگرچه تقسیم فروش به مرور زمان به سمت خودکار تغییر کرد – از این رو سفارشات خودرو در مواجهه با تقاضای بی رویه متوقف شد.

سوزوکی تا پایان ماه ژوئن 3027 دستگاه جیمنی فروخته است که با فاصله کمی از سویفت با فروش 3308 دستگاه فاصله دارد. 5 Door کاربردی تر احتمالاً فروش جیمنی را به بالاترین حد ممکن می رساند.

بیشتر: همه چیز سوزوکی جیمنی

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد