مجله خودرو

اشکودا استرالیا علاقه ای به مدل های پایه ندارد

اشکودا استرالیا می‌گوید که خودروهایی را که خریدارانش ترجیح می‌دهند، اولویت‌بندی می‌کند.

مدیر عامل این شرکت، مایکل ایرمر، گفت CarExpert این شرکت در تلاش است تا عرضه بیشتری از خودروی پرطرفدار Kodiaq RS به دست آورد زیرا 40 تا 50 فروش از آن خط تولید را به خود اختصاص داده است.

به همین ترتیب، 50 تا 60 درصد از فروش Kamiq و Scala مربوط به مدل های Signature با مشخصات بالا است.

«محصولات و مارک های دیگری وجود دارند که برای شکارچیان معامله بسیار خوب هستند، اما من فکر می کنم شما باید تصمیم بگیرید که گاهی اوقات برای چه چیزی ایستاده اید. شما نمی توانید همه چیز برای همه باشید. آن وقت شما هیچ می شوید.» آقای ایرمر گفت.

او گفت که این استراتژی در حال تغییر یک تحول برای برند بوده است و تنها یک شبه سوئیچ را تغییر نداده است.

خرید لوازم یدکی خودرو

آقای ایرمر گفت: «این به سال 2015 برمی‌گردد، ما تجزیه و تحلیل کردیم که چه نوع فروش بیشتری دارد و در واقع شگفت زده شدیم، خودمان متوجه نشدیم: واگن Octavia RS با بسته‌ها پرفروش‌ترین اشکودا در استرالیا بود.

زمانی که راه اندازی کردیم [the current] فوق العاده است، ما گفتیم بیایید آن را با یک پایه بدون استخوان با صندلی های پارچه ای، چرخ های کوچک، این جور چیزها پایین نکشیم. بنابراین ما فقط آن را به یک چیز خوب تبدیل می کنیم.

«آنچه که ما آموختیم این بود که این کار لذت بخش بود، ورودی 8000 دلار در ورودی قبلی افزایش یافت، اما ورودی قبلی هیچ کس علاقه‌ای نداشت. همچنین از پاسات بالا و بالاتر رفت.

یک سال قبل از پایان چرخه حیات، در سال دوم سال گذشته، ما دو سوم تا سه چهارم 206TSI را انجام می دهیم. و 206TSI دارای بسته‌های استاندارد است، ما به خود زحمت نمی‌دهیم آن‌ها را به‌عنوان یک آپشن ارائه کنیم، زیرا به هر حال همه آنها را می‌خرند.»

با جدیدترین فابیا، اشکودا استرالیا به طور بحث انگیزی تصمیم گرفت آن را فقط در ظاهری با مشخصات بالا عرضه کند.

این خودرو در سال گذشته در یک تریم مونت کارلو با قیمت 37990 دلار به بازار آمد که 16000 دلار بیشتر از قیمت ورودی مدل نسل قبلی است.

زمانی که ما فابیا را راه اندازی کردیم، ما را شجاع تر کرد. ما گفتیم، با فابیا در این نسل نیز کمبودهایی وجود داشت و می‌دانستیم که کارخانه خروجی کافی نخواهد داشت و آنها باید اساساً تعداد فابیا را که تقریباً 600 عدد بود، محدود می‌کردند.

بیایید فقط مونت کارلوس، مدل بزرگ با همه چیز را در این بخش که حساس ترین به قیمت است، انجام دهیم.

«خب، فکر می‌کنم پس از این راه‌اندازی، سرفصل‌های بسیار جالبی دریافت کردیم… خواندن همیشه خوب نیست.

و ما 100 درصد مطمئن نبودیم که کار کند، اما کار کرد.»

آقای ایرمر می‌گوید که این شرکت هر فابیایی را که می‌تواند تهیه کند، می‌فروشد و هرگز آن را در یک کمپین قرار نداده است. کمتر از نیمی از فروشندگان آن یک فابیا در انبار دارند تا به مشتریان بفروشند.

او گفت: “در نهایت فابیا نمره پایین تری دریافت می کند، اما ما احتمالاً به ورودی ورودی نخواهیم رفت، احتمالاً به کلاس متوسط ​​خواهیم رفت و ببینیم که چگونه این کار انجام می شود.”

آقای ایرمر می گوید که برای مثال، با استراتژی ای که در نسل قبلی اکتاویا به کار گرفته بود، فاصله زیادی دارد.

این مدل آن را در سال 2013 با قیمت پایه 22990 دلاری برای مدلی با گیربکس دستی، صندلی های پارچه ای، روکش چرخ ها و بدون کروز کنترل یا دسته بازو روانه بازار کرد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد