مجله خودرو

املاک ولوو S90، XC40 PHEV و کراس کانتری در بریتانیا قطع شد

به گزارش مستر مکانیک

این مدل‌ها اکنون تنها پس از کاهش حجم فروش از سهام نمایندگی‌های بریتانیا در دسترس هستند

تولیدکننده سوئدی چهار مدل کم‌فروش را بازنشسته می‌کند و به سمت خط تولید تمام برقی می‌رود

ولوو چهار مدل را از نمایندگی‌های بریتانیا حذف کرده است زیرا خط تولید خود را در آستانه تبدیل شدن به تمام الکتریکی در سال 2030 “تثبیت” می‌کند.

استیت ولوو V60 کراس کانتری، ولوو V90 کراس کانتری، سالن ولوو S90 و کراس اوور شارژ PHEV ولوو XC40 دیگر از کارخانه قابل سفارش نیستند.

خرید لوازم یدکی خودرو

این سازنده سوئدی کاهش حجم فروش و برنامه برق رسانی خود را به عنوان دلایل بازنشستگی خود ذکر کرد.

با این حال، این شرکت گفت که هیچ برنامه فوری برای حذف تدریجی V90 و V60 مستغلات معمولی ندارد.

Autocar برای آمار فروش فعلی هر مدل به ولوو نزدیک شده است. در سال 2016، نسخه Cross Country از ولوو S60 سالون پس از کسب تنها 34 فروش در اولین سال حضور خود در بازار، از بین رفت.

با کاهش فروش املاک سنتی با توجه به افزایش محبوبیت شاسی‌بلندها، باید دید که آیا ولوو مستقیماً املاک خود را با مشابه‌های برقی جایگزین می‌کند یا خیر و آیا جایگزینی در ظاهر کراس کانتری فروخته خواهد شد.

به همین ترتیب، ولوو در مورد هر گونه برنامه‌ای برای یک سالن الکتریکی پرچم‌دار بالقوه صریح بوده است، اگرچه موقعیت فعلی S90 به عنوان کم‌تیراژترین خودروی این شرکت در اروپا نشان می‌دهد که این خودرو در اولویت قرار نخواهد گرفت.

یکی از سخنگویان ولوو گفت: “ما به سرعت در حال تغییر پیشنهاد محصول خود هستیم، که نه تنها به سمت الکتریکی سازی کامل حرکت می کنیم، بلکه به پلتفرم ها و فناوری های جدید در تمام خودروهایمان نیز روی می آوریم.

ما طبیعتاً با اولویت دادن به خودروهای کاملاً الکتریکی و انجام این انتقال فناوری، نیاز به تکامل و تثبیت خط تولید خود خواهیم داشت. در نتیجه، و بر اساس سفارشات موجود و تولید موجود برای بازار بریتانیا، نسخه‌های هیبریدی پلاگین XC40 شارژ مجدد، همراه با تمامی مدل های V60 Cross Country، V90 Cross Country و S90 از خط تولید بریتانیا حذف شده است.

XC40 با استفاده از موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربو بنزینی با قدرت 160 اسب بخار در فرم B3 به فروش می رسد. XC40 Recharge، اولین خودروی الکتریکی ولوو، و برادر C40 Recharge با پشتوانه کوپه، همچنان در فروش باقی خواهد ماند.

این شرکت گفت که تصمیم ولوو برای تبدیل شدن به تمام الکتریکی بر اساس انتظار تغییرات قانونی و گسترش “سریع” زیرساخت شارژ قابل دسترس است که خریداران را در پذیرش خودروهای برقی تسهیل می کند.

همچنین فروش آنلاین را در اولویت قرار داده است: تمام مدل های برقی در نهایت فقط به صورت آنلاین فروخته می شوند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد