مجله خودرو

انواع بیشتری از ماهیندرا اسکورپیو ممکن است به استرالیا بیایند

را ماهیندرا عقرب اوایل امسال تنها با دو نسخه وارد استرالیا شد، اما این خودروساز هندی در حال حاضر به دنبال توسعه خط تولید است.

ویجی ناکرا، رئیس خودروی ماهیندرا، گفت: “من فکر می کنم پیشرانه ها و گزینه های صندلی برای XUV700 و Scorpio در حال ارزیابی هستند.” CarExpert.

آنکیت تانجا، مدیر ملی ماهیندرا اتوموتیو استرالیا، گفت: «اسکورپیو، ما در حال ارتقاء به هفت صندلی به عنوان بخشی از به‌روزرسانی چرخه محصول میانی هستیم.

مشخص نیست که آیا این پیکربندی به طرح شش صندلی موجود که دارای صندلی های کاپیتان ردیف دوم است می پیوندد یا جایگزین می شود.

این شرکت قبلاً تأیید کرده بود که این وسیله نقلیه به عنوان بخشی از تازه‌سازی، ترمز اضطراری خودکار دریافت می‌کند، قبل از مهلت 1 مارس 2025 که نصب آن در تمام خودروهای جدید در استرالیا الزامی است.

خرید لوازم یدکی خودرو

تنها در این صورت ماهیندرا به ارزیابی عقرب توسط ANCAP نگاه خواهد کرد.

در حالی که اسکورپیو در حال حاضر تنها در دو سطح تریم – Z8 و Z8L – هر دو با پیکربندی شش صندلی، موتور توربو دیزل و چهار چرخ متحرک به صورت محلی عرضه می‌شود، اسناد تاییدیه دولت استرالیا سه مورد دیگر را برای فروش فهرست می‌کند.

اینها شامل 4×2 Z4، Z8 و Z8L هستند که دارای موتور 2.2 لیتری توربو دیزل 129 کیلووات/400 نیوتن متری چهار، گیربکس اتوماتیک شش سرعته و طرح شش صندلی، اما با دیفرانسیل عقب هستند.

Z4 دارای رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی کوچک‌تر است و در حالی که مشخصات دقیق آن در اسناد ذکر نشده است، در هند این تریم از برخی از ویژگی‌های Z8 مانند فرمان و دنده با روکش چرمی، رنگ‌بندی داخلی قهوه‌ای/مشکی، LED خودکار چشم‌پوشی می‌کند. چراغ های جلو، برف پاک کن های حساس به باران و سانروف.

حتی طیف وسیع تری از انواع موجود در هند وجود دارد.

در شبه قاره، اسکورپیو را می توان با موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر بنزینی توربوشارژ با 149 کیلووات قدرت و 380 نیوتن متر مشخص کرد.

همانند توربو دیزل، در آنجا نیز با گیربکس شش سرعته دستی به صورت استاندارد ارائه می شود.

در حال حاضر، Scorpio کاملاً با XUV700 با اندازه مشابه اما از نظر مفهومی متفاوت است که به تازگی در استرالیا به فروش رسیده است.

بدنه روی قاب اسکورپیو فقط دیزلی و چهار چرخ متحرک است، در حالی که یونی بادی XUV700 فقط بنزینی و دیفرانسیل جلو است. با این حال، ماهیندرا همچنین به دنبال توسعه خط تولید محلی XUV700 با گزینه دیزلی دیزلی تمام چرخ در جدول است.

بیشتر: قیمت و مشخصات ماهیندرا اسکورپیو 2023
بیشتر: همه چیز ماهیندرا عقرب

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد