مجله خودرو

این آخر هفته برای این ایالت ها ضررهای مضاعف اعمال می شود!

این آخر هفته طولانی تولد پادشاه ژوئن به رانندگی می‌روید؟ بهتر است بهترین رفتار خود را داشته باشید، زیرا برخی از ایالت‌های استرالیا در طول تعطیلات آخر هفته، مجازات‌های مضاعف شدیدی دارند.

ما در ایالت‌ها (و سرزمین‌هایی) با، و ایالت‌ها (و سرزمین‌های) بدون امتیاز منفی مضاعف، همراه با برخی از جریمه‌هایی که می‌توانید در این فرآیند در صورت گزش در تعطیلات آخر هفته مضاعف، اجرا کنیم.

برخی از ایالت ها این آخر هفته ژوئن تولد پادشاه را جشن نمی گیرند، بنابراین این مقاله فقط برای ویکتوریا، نیو ساوت ولز، تاسمانی، ACT، قلمرو شمالی و استرالیای جنوبی اعمال می شود. استرالیای غربی و کوئینزلند اواخر سال تولد پادشاه را جشن می گیرند.

ایالت (یا قلمرو) دو برابر امتیاز؟
ویکتوریا نه
نیو ساوت ولز آره
تاسمانی نه
قلمرو پایتخت استرالیا آره
قلمرو شمالی نه
استرالیای جنوبی نه

نحوه عملکرد امتیازات مضاعف در استرالیا:

ویکتوریا: این آخر هفته طولانی در ویکتوریا هیچ نقطه ضعف مضاعفی وجود ندارد.

نیو ساوت ولز: نیو ساوت ولز دارای دو امتیاز منفی است که در این آخر هفته طولانی اعمال می شود. آنها در ساعت 12 صبح در اولین روز تعطیلات رسمی آخر هفته طولانی اجرا می شوند و در نیمه شب در آخرین روز تعطیلات رسمی آخر هفته به پایان می رسند.

خرید لوازم یدکی خودرو

امتیازات مضاعف در نیو ساوت ولز برای سرعت غیرمجاز، استفاده غیرقانونی از تلفن همراه، نبستن کمربند ایمنی و سواری بدون کلاه ایمنی موتورسیکلت اعمال می شود.

استفاده از تلفن همراه به طور غیرقانونی در حین رانندگی در حین افت مضاعف در نیو ساوت ولز به عنوان مثال، پنج نقطه ضعف را به خود جلب می کند.

تاسمانی: تاسمانی در طول دوره های تعطیلات یا در هیچ نقطه ای از سال امتیاز مضاعف ندارد.

قلمرو پایتخت استرالیا: قلمرو پایتخت استرالیا در طول تعطیلات آخر هفته، قوانین مربوط به تخلفات مضاعف را مانند نیو ساوت ولز دارد.

قلمرو شمالی: قلمرو شمالی در طول دوره های تعطیلات یا در هیچ نقطه ای از سال هیچ نقطه ضعف مضاعفی ندارد.

استرالیای جنوبی: استرالیای جنوبی در طول دوره های تعطیلات یا در هیچ نقطه ای از سال امتیاز دو برابری ندارد.

اگر بین ایالتی سفر کنید چه اتفاقی می افتد؟

اکنون، چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر بین ایالتی سفر می کنید، مبلغ جریمه و مقدار امتیاز ضرر از ایالت محل اقامت شما بین ایالتی اعمال می شود.

بنابراین، اگر از نیو ساوت ولز به ویکتوریا در طول یک دوره محرومیت مضاعف سفر می‌کنید و در ویکتوریا جریمه سرعت غیرمجاز دریافت می‌کنید، امتیاز ضایعات پلیس را دو برابر خواهید کرد.

برعکس، اگر از ویکتوریا به نیو ساوت ولز در طول یک دوره مضاعف محرومیت سفر کنید، جریمه‌ای بدون دوبرابر امتیاز دریافت خواهید کرد، زیرا ایالت محل اقامت شما قانون امتیاز مضاعف ندارد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد