مجله خودرو

این تسلا مدل S کارکرده ارزان‌ترین راه ورود به بازار خودروهای الکتریکی است

BYD Dolphin ارزان‌ترین خودروی الکتریکی جدید استرالیا است که قیمت برچسب آن 38890 دلار قبل از هزینه‌های داخل جاده‌ای است. اما این ارزان ترین راه برای یک ماشین الکتریکی نیست…

این افتخار می تواند متعلق به این تسلا مدل S ترد باشد که در حراجی Pickles فهرست شده است.

در صورتی که متوجه نشده بودید، این است اندکی آتش آسیب دیده – در واقع به شدت آسیب دیده است، Pickles رنگ آن را “سوخته” توصیف می کند. این لیست همچنین نسبتاً خوش بینانه مدل S سوخته شده را به عنوان یک “هچ بک” توصیف می کند.

مشخص نیست که چه چیزی باعث آتش سوزی شده است، اما کل بدنه، فضای داخلی و سیستم تعلیق را درگیر کرده است. به راحتی می توان فهمید که چگونه مدل S تا این حد سوخته شده است، اما اگر باتری آن آتش گرفته باشد.

خاموش کردن آتش‌سوزی‌های باتری خودروهای الکتریکی در هنگام برخورد با یک رویداد «فرار حرارتی»، که در آن ماژول‌های باتری لیتیوم یون آسیب‌دیده در یک واکنش شیمیایی آنقدر گرما تولید می‌کنند، بسیار سخت است که آتش فوق‌العاده شدید می‌شود و در برخی موارد خاموش کردن آن روزها طول می‌کشد.

خرید لوازم یدکی خودرو

همچنین مشخص نیست که آیا تسلا به این مالک گفته است که خودروی در حال سوختن خود را برای معاینه به یک مرکز خدمات بکسل کند، اگرچه در آن منطقه شکلی وجود دارد.

بقایای زغالی این مدل S در تاریخ 29 ژوئن به حراج می رود.

چه چیزی را پرداخت می کنید؟

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد