مجله خودرو

این دستگاه جی‌پی‌اس ارزان به شما امکان می‌دهد عملکرد ماشین خود را مانند یک حرفه‌ای تست کنید

تقریباً هر بار که ویدیویی را در YouTube منتشر می کنیم، سؤالی در مورد دستگاه تست عملکرد مورد استفاده ما می پرسند. بنابراین ما فکر کردیم که به شما توضیح دهیم که چیست، چگونه کار می کند و چگونه یکی را بخرید.

ما قبلاً از VBox PerformanceBox برای آزمایش عملکرد GPS استفاده می کردیم، زیرا در آن زمان آخرین و بهترین دستگاه بود.

با این حال، نصب آن ناشیانه بود و برای عملکرد مؤثر به آنتن خارجی نیاز داشت. همچنین بسیار حجیم بود، که حمل و نقل و سفر با آن را سخت می کرد (مخصوصاً برای هر آزمایشی که به دو تا از آنها نیاز بود تا پشت سر هم کار کنند).

بنابراین ما شروع به بررسی گزینه های دیگر کردیم و Dragy را پیدا کردیم (شما می توانید یکی از اینجا بخرید). همانطور که می توانید تصور کنید، ما نسبت به اینکه چقدر موثر بوده و چگونه در شرایط مختلف آزمایش ما کار می کند، بسیار شک داشتیم.

ما هزینه این دستگاه را پرداخت کردیم و این یک بررسی بی‌طرفانه از این دستگاه است، اما اگر از هر یک از پیوندهای این داستان استفاده کنید، به عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به آمازون کمیسیون دریافت می‌کنیم.

خرید لوازم یدکی خودرو

ما یک واحد خریدیم و آن را با VBox خود محک زدیم. هر دو Dragy و VBox Performance Box با فرکانس 10 هرتز کار می کنند، به این معنی که آنها 10 بار در ثانیه به روز رسانی های ماهواره ای را دریافت می کنند.

یک دستگاه 10 هرتزی مانند این دقت مثبت یا منفی 0.01s را به شما می دهد، که برای اهداف ما بهترین دقتی است که واقعاً به آن نیاز داریم. اگر به دقت بهتری نیاز دارید، احتمالاً باید بیشتر برای دستگاه 25 هرتز یا بهتر هزینه کنید.

هنگامی که تشخیص دادیم که هر دو اعداد تست عملکرد یکسان را در سه خودروی آزمایش شده تحویل داده‌اند، گلوله را گاز گرفتیم و یکی دیگر را خریدیم و اکنون به طور گسترده از آنها در سال گذشته استفاده کرده‌ایم.

چیزهایی که دوست داریم:

  • بسیار جمع و جور (حدود یک سوم اندازه VBox PerformanceBox است)
  • از یک برنامه تلفن برای اتصال به آن استفاده می کند – برای تفسیر نتایج نیازی به خواندن نتایج از روی صفحه دستگاه یا دانلود داده ها ندارید.
  • 10 ساعت کار مداوم با هر بار شارژ
  • همراه با اندازه‌گیری‌های استاندارد است، اما می‌تواند تعدادی اندازه‌گیری سفارشی را نیز تنظیم کند
  • با دستگاه های Android (4.4 و بالاتر) و iOS (8.0 و بالاتر) از طریق بلوتوث کار می کند (بدون نیاز به OBD)

چیزهایی که دوست نداریم:

  • هر بار که برنامه را راه اندازی می کنید یک تبلیغ پنج ثانیه ای به شما ارائه می شود
  • برای اطمینان از نتایج دقیق، باید یک گیره آفتابگیر پس از فروش بخرید تا Dragy را در جای خود نگه دارید

از نظر عملکرد آن، بسیار ساده است. شما دستگاه را از طریق یک برنامه کنترل می کنید.

هنگامی که آن را با برنامه جفت کردید، دائماً منتظر سیگنالی از برنامه است و پس از دریافت دستگاه بوت می شود و سیگنال GPS دریافت می کند.

این معمولاً حدود 30 ثانیه طول می کشد، اما گاهی اوقات می تواند سریعتر باشد.

دستگاه را به آفتابگیر می‌بندید (برای این کار باید یک نگهدارنده اختیاری تهیه کنید) و سپس اندازه‌گیری‌های عملکردی را که می‌خواهید وارد برنامه شوید تنظیم کنید.

برای ما 0-100 کیلومتر در ساعت، 80-120 کیلومتر در ساعت، 1/4 مایل و ترمز از 100-0 کیلومتر در ساعت است. اما شما می توانید هر تعداد تغییر را برای آن ارسال کنید.

درک ما این است که در حین اجرای برنامه، توانایی همپوشانی اعداد سرعت سنج در ویدیوهای گرفته شده از تلفن وجود دارد. ما این را امتحان نکرده‌ایم، اما زمانی که دستگاه‌های خود را خریداری کردیم در حال توسعه بود و ممکن است در حال حاضر در دسترس باشد.

همچنین قابلیت همپوشانی زمان‌های دور پیش‌بینی با فیلم‌برداری وجود دارد.

هنگامی که یک زمان را ثبت کردید، نتیجه شامل زمان سپری شده، تغییر شیب، فاصله، فواصل زمانی ارائه می شود و حتی نموداری وجود دارد که همه چیز را در یک بسته منظم با دما و ارتفاع پوشش می دهد.

برای ما، این دستگاه هر کاری را که نیاز داریم انجام می دهد و بسیار قابل اعتماد و قابل اعتماد بوده است. و علیرغم شک و تردید در مورد آن، ثابت کرده است که به اندازه VBox PerformanceBox ما خوب است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد