تیونینگ

بادی فنس خودرو

نصب تخصصی بادی فنس خودرو

بادی فنس خودرو یک پوشش پلی اورتان بسیار قوی و مقاوم با ضخامت تا 180 میکرون است. برای محافظت از بدنه خودروهای مختلف استفاده از این پوشش می تواند بسیار مناسب باشد. در واقع استفاده از انواع بادی فنس خودرو سرمایه گذاری محسوب می شود که باعث شده رنگ خودرو برای مدت طولانی آسیبی نبیند.
بادی فنس معمولا شفاف است و به دو صورت مات و براق می باشد، برای تقویت بدنه خودرو می توانید از بادی فنس مات یا براق استفاده کنید.

Bodyfence یکی از جدیدترین روکش های مورد استفاده برای تقویت بدنه خودروها محسوب می شود که به تازگی وارد بازار ایران شده است. بادیفنس خودرو روکشی بی رنگ و شفاف است که می تواند بدنه خودرو را در برابر ضربه های مختلف محافظت کند. بر خلاف سرامیک بدنه خودرو ،این پوشش به صورت کیت موجود است و می توان از آن در تمام قسمت های بیرونی خودرو استفاده کرد. در حالی که کاور بدنه خودرو را می توان بر روی اجزای بدنه خودرو استفاده کرد، متخصصان بدنه خودرو نیز می توانند از پوشش شفاف بادیفنس برای نصب مجدد چراغ ها و آینه های جانبی استفاده کنند.

توجه : مرکز فقط به صورت رولی بادی فنس را عرضه میکند لطفا برای نصب تماس نگیرید

بادی فنس در برندهای مختلف و کیفیت های متنوع فقط به صورت رولی به فروش میرسد

پوشش محافظ بدنه توسط برندهای مختلفی در بازارهای جهانی عرضه می شود که از معروف ترین آنها می توان به Hexis و GSDI اشاره کرد. البته ناگفته نماند که عبارت بادی فنس خودرو فقط برای محصولات هگزیس به کار می رود. به طور کلی شفاف است و در دو روکش مات و براق ارائه می شود. چه از محافظ بدنه مات یا براق برای تقویت بدنه خودروی خود استفاده کنید، هیچ تفاوتی در نحوه محافظت بدنه از بدنه خودرو شما وجود ندارد.

خرید لوازم یدکی خودرو

مستر مکانیک نماینده رسمی بادی فنس Hexis فرانسه در ایران میباشد

بادی فنس خودرو

پوشش محافظ بی رنگ یا بادی فنس نوع خاصی از فیلم محافظ رنگ (PPF) است که در دو نوع شفاف و مات استفاده می شود.

با استفاده از کاورهای محافظ بی رنگ (بادی فنس) محافظت بسیار خوبی از رنگ خودرو خود خواهید داشت.

نوشته های مشابه

بدنه خودرو از رنگ خودرو در برابر خراش های عمیق مانند کشیدن کلید و چاقو، تصادف و برخورد با سنگ محافظت می کند.

شفاف بادی فنس ظاهر خودرو شما را تغییر نمی دهد و کاملا شفاف و نامرئی است.

بادی فنس همچنین دارای توانایی خود درمانی است. این به این معنی است که خطوط و خراش ها و هولوگرام های سطحی که

زمان بر روی این پوشش با استفاده از گرما یا رها کردن خودرو در آفتاب افزایش می یابد.محافظ خط و خش پوشش محافظ مناسبی برای خودرو می باشد.

اعمال این پوشش پلاستیکی روی بدنه خودرو درست مانند پوشاندن اجسام با یک لایه نایلونی مقاوم است.
لایه هایی که یک ماشین بادی فنس را تشکیل می دهند:

خودرو بادی فنس از سه لایه مختلف تشکیل شده است که روی هم قرار می گیرند و هنگام قرار گرفتن بر روی خودرو نقش یک پوشش را ایفا می کنند.

قبل از نصب بادی فنس یک لایه پلی استر روی آن وجود دارد که برای نصب باید جدا شود.

تا لایه چسبنده زیر آن آزاد شود و به بدن بچسبد.

یکی دیگر از لایه های مورد استفاده در بادی فنس پلی اورتان است که استفاده از این لایه در نرده بدنه باعث می شود

مزایای استفاده از بادی فنس

بادی فنس خودرو مانند یک پوشش نانو سرامیکی آبگریز است و خاصیت آبگریز دارد.
مزیت آبگریز باعث می شود بادی فنس برای فصول سرد سال مناسب باشد.
برای پوشش های بی رنگ می توانید یک پوشش مقاوم به سطح شیشه اعمال کنید.

بادی فنس خواص متعددی دارد که آن را بیشتر به پوشش های نانو سرامیکی شبیه می کند.مانند پوشش‌های نانو سرامیک، آبگریز بوده و خاصیت آبگریز دارد.

به همین دلیل با استفاده از روکش های بادی دیفنس نگران کثیف شدن بدنه خودرو خود نخواهید بود زیرا با استفاده از یک پارچه نرم و تمیز می توانید به راحتی در چند ثانیه سرسخت ترین لکه ها را تمیز کنید. خاصیت آبگریز پوشش های بادی دیفنس آن ها را برای فصول سرد سال بسیار مناسب می کند. زیرا همانطور که می دانید باران و برف از جمله عناصر مضر رنگ بدنه خودرو هستند. همچنین پوشش های محافظ بدن قادر به دفع بخش قابل توجهی از اشعه ماوراء بنفش یا اشعه ماوراء بنفش ساطع شده از نور خورشید هستند. به همین دلیل است که بسیاری از پوشش های بدون رنگ بادیفنس برای ایجاد یک پوشش بادوام بر روی سطح شیشه خودرو خود استفاده می کنند. اما مهمترین و اساسی ترین ویژگی پوسته محافظ بدن، خود ترمیمی بودن آن است. خاصیت خود ترمیم شوندگی کاورهای بدنه محافظ باعث می شود که آسیب پس از ضربه به بدنه خودرو شما به سرعت از بین برود و هیچ خط و خش روی بدنه خودرو شما دیده نشود. البته این مورد بیشتر در مورد خراش های سطحی صدق می کند اما در کل این ویژگی باعث شده است که پوشش بادی فنس نسبت به پوشش های نانو سرامیک بسیار مقاوم تر باشد.

بادی فنس ماشین

خاصیت خود درمانی بادی فنس خودرو

این پوشش از طریق فناوری نانو خاصیت خود ترمیمی دارد. یعنی در صورت آسیب دیدگی و ایجاد خط و خش و هولوگرام به حالت اولیه برمی گردد که در نتیجه سطح بدنه همیشه بدون خط و خش و کاملا براق می ماند.

آب گریزی بادی فنس خودرو

بدنه خودرو با استفاده از فناوری نانو ضد آب است. این بدان معناست که شست و شوی ماشین بسیار آسان می شود و علاوه بر آب گریزی بالا، ماشین شما آلودگی کمتری را جذب می کند.

پایداری و استقامت بادی فنس ماشین

به طور کلی دوام این پوشش ها به نوع آماده سازی بستر و شرایط مختلف مانند محیط و آب و هوا بستگی دارد. همچنین دفعات شستشو و نظافت می تواند بر دوام این پوشش ها تاثیر بگذارد. در ایده آل ترین شرایط می توانید از این محصول به مدت 7 سال استفاده کنید.

سازگاری بالا

این کاور سازگاری بالایی دارد و می توان آن را در هر ارتفاع و هر قسمتی از خودرو قرار داد.

نکته مهم در مورد استفاده از Badifense

مراقبت از پوشش های محافظ بدنه بی رنگ کمی دشوارتر از پوشش های نانو سرامیکی است و حداقل تا یک هفته پس از استفاده از این پوشش ها، هیچ آب یا مواد شوینده ای نباید به بدنه خودرو شما برخورد کند.همچنین هنگام شستن بدنه نباید از آب فشار قوی برای شستشو استفاده کرد زیرا ممکن است پوسته محافظ بدنه از بدن جدا شود. اما به طور کلی به ندرت نیاز به شستشوی خودرو با استفاده از روکش های مقاوم Badifense خواهید داشت.

مشخصه بادی فنس

یکی از مهم ترین ویژگی های این پوشش، خود ترمیم شدن آن است. پس از ضربه در داخل خودرو، آسیب به سرعت از بین می رود و هیچ خط و خش در داخل خودرو قابل مشاهده نخواهد بود. علاوه بر خود ترمیم کنندگی، ضد آب بوده و شست و شوی خودرو را آسان می کند.آسیب های مختلف خودرو را در هنگام رانندگی در جاده ها تهدید می کند و استفاده از این پوشش می تواند برای همه آنها مناسب باشد.

نصب آسان بادی فنس خودرو

استفاده از بادی فنس خودرو به دلیل ویژگی های کاربردی بسیار آسان است و در حین استفاده ایجاد حباب و چین نمی کند.

تفاوت بین پوشش وینیل و بادی فنس چیست؟

بادی فنس دارای ضخامت 180 میکرون و کاملا شفاف است. همچنین سطح بسیار براق و زیبایی دارد. همانطور که گفتیم این محصول خاصیت ترمیم کنندگی دارد و در اثر گرما می تواند بدنه خودرو را به طور کامل ترمیم کند.اما روکش وینیل برای زیبایی ظاهری خودرو در نظر گرفته شده است و هیچ گونه مزایای مذهبی از پوشش بادی فنس ندارد. اما نصب آن بسیار راحت تر است و معمولا ضخامت کمتری دارد.

نصب و اجرای بادی فنس خودرو توسط مستر مکانیک

بادی فنس خودرو یکی از کاورهای جذاب برای خودروی شماست. علاوه بر داشتن مزایای محافظتی، جلوه ای خاص و زیبا را برای خودروی شما به ارمغان می آورد.

نیروهای متخصص مستر مکانیک می توانند نصب بادی فنس را با ظرافت و دقت بالایی بر روی خودروی شما نصب کنند.

البته همه دارندگان خودرو به دنبال تجهیزات و روش های مختلفی برای محافظت و زیباسازی فضای داخلی خودرو هستند. علاوه بر استفاده از ابزارهای مختلف پولیش، راه های دیگری نیز برای تعمیر و ترمیم بدنه خودرو وجود دارد که یکی از آنها استفاده از بادی فنس است. بادی فنس یک پوشش مقاوم شفاف است که بدنه خودرو را می پوشاند.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای خرید کاور و نصب کاور و بادی فنس خودروی خود ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

09124960321

4/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد