تعمیرگاه تخصصی و بازسازی خودرو های کلاسیک

بازسازی و اورهال خودرو های آمریکایی

بازسازی و اورهال تخصصی خودرو های آمریکایی کلاسیک

برخلاف تصور عمومی، مردم با ماشین «زاده» نمی شوند. در عوض، عشق آنها اکتسابی است که از تجربیاتی در اتومبیل‌هایی که به طور مثبت توسط دوستان، رویدادها و بله، حتی تبلیغات تقویت می‌شوند، زاده می‌شود. ناگهان یک روز – بوم! – به شما ضربه می زند. ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد – از یک راننده نوجوان تازه کار گرفته تا یک بازنشسته تازه آزاد شده – شما با عرق سرد از خواب بیدار می شوید و نیازی سیری ناپذیر برای بازسازی یک ماشین کلاسیک آمریکایی دارید.

شما شروع به وسواس در مورد چگونگی شناسایی آنها می کنید. شما برنامه های اتومبیل را در تلویزیون تماشا می کنید و شروع به شرکت در نمایشگاه های اتومبیل، حراج ها و رویدادهای مسابقه می کنید. میل به خرید زیاد می شود. اما قبل از اینکه ماشه را فشار دهید، باید به تعدادی از سوالات داغ پاسخ دهید. کدام خودروهای کلاسیک آمریکایی برای بازیابی بهتر هستند؟ کدام خودروها راحت ترین بازیابی هستند؟ کدام خودروها بیشترین تعداد موجود را دارند؟ آیا می توانم قطعات کافی برای بازسازی ماشین کلاسیک مورد نظر خود را بدون دردسر تهیه کنم؟ آیا دیگران آنچه را که من دارم  خواهند فهمید یا حتی می دانند که چیست؟ آیا رویدادهای زیادی برای این خودرو یا مدل وجود دارد؟ همه اینها زمانی اهمیت پیدا می‌کنند که شما تعهد بلندمدت قابل توجهی را برای بازسازی خودرو کلاسیک می‌سنجید.ما آن را پشت سر گذاشته ایم و اینجا هستیم تا کمک کنیم. همه انتخاب‌های ما فاکتورهای ذکر شده در بالا را در نظر می‌گیرند، بنابراین وقتی به بخش بازسازی و اورهال خودرو های آمریکایی مستر مکانیک مراجعه میکنید هیچ نگرانی نداشته باشید

بازسازی ماشین های آمریکایی

بازسازی و اورهال تخصصی ماشین های آمریکایی

بیش از 35 سال است که کار بازسازی خودروهای آمریکایی و کامیون را انجام میدهیم . ما در قلب ایران ، تهران قرار داریم. از سال 1367 ، ما اتومبیل ها و کامیون های مشتریان را با کیفیت کار استثنایی و خدمات مشتری بازسازی می کنیم.

ما در چندین مجله ملی معرفی شده‌ایم و جوایز متعددی را برای کارهای مرمتی خود از نمایشگاه‌های مختلف محلی و رویدادهای ملی کسب کرده‌ایم. ما حدود 1000 مربع امکانات کار در فضای داخلی داریم تا بتوانیم تعمیر خودرو آمریکایی را از ابتدا تا انتها و همه چیز را انجام دهیم. تکنسین های تمام وقت و کارکنان حرفه ای ما شما را در هر مرحله از بازیابی یا تعمیر وسیله نقلیه شما راهنمایی خواهند کرد. هیچ پروژه ای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست. پس از مشاهده وب سایت ما، اگر علاقه مند به بازسازی خودرو آمریکایی کامل یا جزئی وسیله نقلیه خود هستید، لطفاً برای تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و کلیه خدمات از مجموعه ما دیدن کنید. ما فراهم می کنیم.برای به روز رسانی پروژه های در حال انجام و تکمیل شده ما اغلب از وب سایت ما دیدن کنید.

خرید لوازم یدکی خودرو

اورهال ماشین های آمریکایی

بازسازی خودرو های آمریکایی به صورت کامل

به زبان ساده – هر قطعه ای که از خودروی شما جدا می شود بازسازی می شود یا جایگزین می شود، در زمانی که ماشین جدید بود کیفیت آن را برآورده می کند یا از آن فراتر می رود. این به معنای شروع با یک قاب یا پوسته بدنه خالی، برداشتن تمام قطعات مکانیکی و تکمیل – از جمله رنگ جدید، فلز، لاستیک و غیره، چه با نتایج اصلاح شده استوک یا موجودی است. هزینه هر بازسازی کامل بسیار متفاوت است، تا حد زیادی بسته به وضعیت وسیله نقلیه پایه ای که ما روی آن کار می کنیم و میزان سفارشی سازی مورد نظر شما (مثلاً یک ماشین کامل، بدون زنگ زدگی، در حال حرکت و رانندگی که به استانداردهای موجودی بازیابی شده باشد، احتمالاً یک مشکل خواهد بود. پیشنهاد ارزان تر از خودرویی که در جعبه برای ما آورده شده است و لیستی از کارهای سفارشی که باید روی شاسی، بدنه یا پیشرانه خودرو انجام شود). ترمیم کامل خودرو های آمریکایی یکی از لذت بخش ترین تجربیات در زندگی یک علاقه مندان به خودرو است، نه کم از نظر هیجان مرتبط با خودروی تمام شده، پس از تکمیل، بلکه از نظر نظارت بر پیشرفت تدریجی.
ترمیم جزئی را می توان بر روی هر جنبه فردی از وسیله نقلیه شما به دلخواه انجام داد. چه به دنبال تعویض یا تعمیر داخلی، تعمیر مکانیکی یا رنگ‌آمیزی، بدنه و رنگ، یا هر کار مرمت محدود دیگری که روی وسیله نقلیه شما انجام شده باشد، ما می‌توانیم یک طرح بازی بازسازی را بر اساس وضعیت کلی پروژه و آنچه برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شما برای وسیله نقلیه است. با هر ترمیم جزئی، ما در مورد محدوده کاری که می‌خواهید بر روی خودرو در مقابل بودجه شما انجام دهید با شما مشورت می‌کنیم و گزینه‌های اولویت‌بندی را هم قبل و هم در طول فرآیند بازسازی ماشین آمریکایی در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید میزان و کیفیت آن را کنترل کنید. کارهای مرمتی که باید روی وسیله نقلیه شما انجام شود. خدمات بازیابی جزئی عبارتند از:
رنگ و بدنه سفارشی
تعمیر زنگ زدگی
صافکاری pdr بدون نقطعه ای موج
خدمات تعمیرات اساسی موتور و گیربکس
خدمات مکانیکی
سرویس دوره ای
پشتیبانی در تمام طول سال
پذیرش و تحویل
جزئیات و تمیز کردن
ما ترجیح می‌دهیم تخمین‌هایی برای بازسازی ماشین های آمریکایی کامل یا جزئی در محل یا فروشگاه ما انجام شود.با این حال، ما می دانیم که بسیاری از اوقات پروژه های بازیابی بالقوه برای مدت طولانی خاموش یا در انبار مدفون بوده اند. در چنین مواردی، در صورت لزوم مایلیم برای بررسی پروژه بازسازی احتمالی سفر کنیم، اما اگر ارزیابی لازم باشد در فاصله بیش از 40 کیلومتری فروشگاه ما انجام شود، ممکن است هزینه ای دریافت کنیم.
اگر به دنبال یک وسیله نقلیه خاص (در هر شرایطی) هستید، ما منابعی در سراسر کشور، به ویژه در تهران داریم. ما می‌توانیم گزینه‌های شما را از نظر نوع خودرویی که به دنبال آن هستید، از جمله محدوده قیمت، مورد بحث قرار دهیم و به شما کمک کنیم از خریدهای بالقوه بد جلوگیری کنید. ماشین ها یا کامیون های مورد نظر نیازی به حرکت یا رانندگی ندارند – ممکن است فقط به دنبال یک کاندیدای خوب برای بازیابی باشید. حمل و نقل و خرید به فروشنده و مکان واقعی وسیله نقلیه مورد نظر بستگی دارد.
ما ارزیابی انجام نمی دهیم، اما می توانیم شما را با متخصصان معتبری که در ارزیابی انواع خودروها تخصص دارند، در تماس باشیم.
انواع مشاغل بیمه پذیرفته می شود.بازسازی و اورهال خودرو آمریکایی بخشی از شبکه تعمیرات تخصصی مستر مکانیک است.
کابین سفارشی ماشین، هنر دیواری، قفسه ها و میزها. تمام هنرهای سفارشی از ماشین های کلاسیک اصلی، ماشین های عضلانی یا کامیون ها ساخته شده است. ما می‌توانیم هر قطعه ماشین یا کامیون را برای استفاده در خانه، اداره، گاراژ یا سالن/بار شما سفارشی طراحی کنیم

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای تعمیرات ، باز سازی و یا اورهال خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد