مجله خودرو

بنتلی رابین پیج ولوو را به عنوان رئیس طراحی جدید منصوب کرد

به گزارش مستر مکانیک

بنتلی باتور که توسط آندریاس ماینت نوشته شده است، پیش نمایش طرح های آینده بنتلی است

پیج پس از یک دهه دوری به کرو باز می گردد، جایی که او داخل کانتیننتال GT را طراحی کرد

بنتلی رابین پیج را به عنوان رئیس جدید طراحی خود انتخاب کرده است، زیرا توبیاس سولمان آماده می شود تا بازار را ترک کند و به دنبال فرصت های دیگر باشد.

پیج اخیراً رئیس طراحی جهانی و تجربه کاربری (UX) در ولوو بود، جایی که او مسئول شکل‌دهی خودروهای الکتریکی این برند سوئدی بود.

خرید لوازم یدکی خودرو

او بین سال‌های 2001 تا 2013 مدیر طراحی داخلی بنتلی بود و بر مدل‌هایی مانند نسل اول کانتیننتال GT (در پایین) و لیموزین دولتی نظارت داشت.

زمانی که پیج در اول سپتامبر جایگزین سولمان شود، وظیفه شکل‌دهی به خودروهای برقی باتری‌دار آینده بنتلی را بر عهده خواهد داشت که قرار است پنج تای آن در پنج سال آینده از سال 2025 به بازار عرضه شود.

پس از آندریاس مانت، مدیر سابق طراحی و خالق بنتلی باتور، آندریاس ماینت به فولکس واگن نقل مکان کرد، سولمان رئیس طراحی این مارکت از ژانویه بود.

پیج در بیانیه‌ای گفت: «با 17 سال کار در بنتلی، همیشه ارتباط قوی با این برند داشتم و تکامل آن را زیر نظر داشتم.

“بازگشت و داشتن فرصت کمک به تنظیم زبان طراحی برای اولین BEVهای بنتلی، بازتعریف قوانین و در عین حال تداوم در گذشته و حال، چالشی است که من افتخار رهبری آن را دارم.”

آدریان هالمارک، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پیج می گوید: «او در زمانی به آن ملحق می شود که ما در حال شکل دادن به یک داستان بزرگتر هستیم و سفر خود را به سمت برق رسانی کامل تا سال 2030 تسریع می کنیم.

تجربیات قبلی او از طراحی نوآورانه خودرو، همراه با درک قوی از برند بنتلی، به این معنی است که او کاملاً در موقعیتی قرار دارد که ما را قادر می‌سازد تا به جاه‌طلبی‌های آینده خود به عنوان رهبر در تحرک لوکس پایدار دست یابیم.»

هالمارک اخیراً به Autocar فاش کرد که خط تولید برقی بنتلی متشکل از خودروهایی است که امروز می شناسیم – فلاینگ اسپور، بنتایگا، کانتیننتال GT و GTC – به علاوه یک مدل جدید.

او افزود که اینها به راحتی قابل تشخیص خواهند بود در حالی که همچنان زبان طراحی برند را پیش می برند، و او آماده است تا برای حفظ هویت برند، “کمی” را در مورد کارایی تسلیم کند.

بیشتر بخوانید: رئیس بنتلی: خودروهای برقی آینده قدرتی دو برابر مدل W12 را ارائه خواهند داد

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد