تعمیرگاه

تعمیرگاه آلفارومئو Alfa Romeo

تعمیرگاه فوق تخصصی خودروهای آلفارومئو Alfa Romeo

آلفارومئو یکی از خودروهای ممتاز خارجی است که ظاهری بسیار شیک و جذاب دارد و قسمت فنی آن بسیار حرفه ای و بدیع طراحی شده است.
به همین دلیل است که تعمیر آن بسیار حساس است و نیاز به تجربه و دانش تکنولوژی های مدرن خودروسازی در تعمیرگاه آلفارومئو دارد.
مثلا تعمیر موتور آلفارومئو یا تعمیر گیربکس آلفارومئو، تعمیر سپر جلو آلفارومئو، تعمیر قطعات برقی و الکترونیکی آلفارومئو و همچنین سرویس های دوره ای که باید انجام شود بسیار مهم است.

خرید لوازم یدکی آلفارومئو اصلی

آلفارومئو توسط یکی از شرکت های خودروسازی ایتالیایی تولید می شود که از طریق توزیع کنندگان این شرکت در ایران نیز عرضه می شود.
تنها مشکلی که دارندگان این خودرو دارند این است که همیشه به تعمیرگاه تخصصی آلفارومئو معتبر برای رفع آسیب های خودرو دسترسی ندارند.
وجود تعمیرگاه های معتبر و قابل اعتمادی مانند مستر مکانیک تمام دغدغه های صاحبان این خودرو را به حداقل رسانده است چرا که تمامی افرادی که در این مجموعه فعالیت می کنند تجربه زیادی دارند و دوره های ویژه تعمیرات حرفه ای آلفارومئو را گذرانده اند. و هم اکنون این مرکز یکی از بهترین مراکز تعمیر خودرو در ایران است که مورد توجه همه رانندگان قرار گرفته است.

تعمیرگاه آلفارومئو

بخش پذیرش تعمیرگاه آلفارومئو

برای هماهنگی پذیرش و رزو حتما قبل از مراجعه تماس بگیرید

خرید لوازم یدکی خودرو

بخش انتظار مشتری تعمیرگاه آلفارومئو مستر مکانیک

شما عزیزان تا آماده شدن خودروی خود میتوانید از امکانات رفاهی مجموعه مستر مکانیک در بخش انتظار مشتری VIP استفاده نمایید

مجموعه خدمات ارائه شده تعمیرگاه آلفارومئو توسط مستر مکانیک

خدماتی که در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

نوشته های مشابه

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه آلفارومئو

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه آلفارومئو

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه آلفارومئو

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی در تعمیرگاه آلفارومئو
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه آلفارومئو

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و … در تعمیرگاه آلفارومئو
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه آلفارومئو

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ در تعمیرگاه آلفارومئو
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه آلفارومئو

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک در تعمیرگاه آلفارومئو
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه آلفارومئو با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو آلفارومئو خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

بهترین تعمیرگاه الفارومئو

بهترین تعمیرگاه آلفارومئو

بهترین تعمیرگاه آلفارومئو جایی است که افراد حرفه ای و متخصص در آن فعالیت می‌کنند.
امروزه در تمام شهرها و در جای جای ایران می‌توان تعمیرکاران بسیار زیادی را پیدا کرد ولی متاسفانه تمام افراد دانش و اطلاعات بروزی در رابطه با خودروهای جدید ندارند و به گونه‌ای همیشه در طی سالهای کاری بیشتر به تعمیر خودروهای ایرانی که تقریبا مشابه هم بوده‌اند فعالیت کرده اند در صورتی که تمام خودروهای خارجی مانند آلفارومئو دارای تکنولوژی و ساختاری بسیار متفاوت و پیچیده هستند که نیاز به دانش و اطلاعات جدید دارد تا بدین ترتیب بتوان در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل خودرو را پیدا کرد و اقدام به تعمیر کرد.
پس باید در انتخاب بهترین تعمیرگاه آلفارومئو دقت کنید و همیشه سعی کنید بهترین گزینه را برای تعمیر خودرو خود انتخاب نمایید.
که خوشبختانه وجود محل هایی مانند مجتمع خودرویی مستر مکانیک باعث شده است تا امکان تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر کمک بادی، تعمیر جلوبندی و همچنین صافکاری و نقاشی و تمام موارد دیگر که در رابطه با تعمیر خودرو نیاز است به صورت یکجا به وسیله یک تیم فوق‌العاده حرفه‌ای ارائه گردد.
که بدین ترتیب شما با خیال راحت می توانید به تعمیر آلفارومئو خود را به این افراد حرفه‌ای بسپارید.

درباره آلفارومئو

آلفارومئو یک شرکت خودروسازی ایتالیایی است که توسط تاجر فرانسوی «الکساندر داراک» تأسیس شده است. تمرکز اصلی این شرکت بر روی تولید خودروهای لوکس و اسپورت بوده و از سال 1911 در مسابقات اتومبیل رانی نیز فعال بوده و در سال 1915 این شرکت توسط یک کارآفرین اهل ناپل به نام “نیکولا رومئو” اداره می شود. با تغییر هدف کارخانه، او شروع به تولید ابزار نظامی برای ایتالیا و متحدانش در جنگ کرد. در سال 1920، شرکت داراک نام خود را به آلفارومئو تغییر داد. در سال‌های پس از جنگ جهانی دوم، این شرکت برای رسیدن به سودآوری تلاش کرد، بنابراین به‌جای مدل‌های لوکس و اسپرت دست‌ساز، به تولید انبوه خودروهای کوچک روی آورد.
آلفارومئو در مسابقات اتومبیلرانی متعددی از جمله فرمول 1، رالی، جایزه بزرگ و … شرکت می کند. . . ، هم به عنوان شرکت کننده و هم به عنوان تامین کننده قطعات موفق بوده است.
اولین خودروی مسابقه ای این شرکت در سال 1913 یعنی سه سال پس از تاسیس شرکت تولید شد. آلفارومئو در سال 1925 جایزه بزرگ جهانی را برد. چنین پیروزی هایی به این برند چهره ورزشی بخشید. در سال 1929، انزو فراری تیم مسابقه‌ای اسکودریا فراری را به عنوان بخشی از تیم مسابقه‌ای آلفارومئو تأسیس کرد که در سال 1939 از آلفارومئو جدا شد.تیمی که بیش از هر تیم دیگری در تاریخ مسابقات اتومبیل رانی پیروز شد.
این شرکت در گذشته به غیر از خودرو، اتوبوس، کامیون، قطعات راه آهن و حتی موتور هواپیما نیز تولید می کرد.
آلفارومئو در حال حاضر خودروهای لوکس و اسپرت را در کنار مازراتی و فراری تولید می کند. لازم به ذکر است که هر سه شرکت در حال حاضر بخشی از شرکت بزرگ خودروسازی ایتالیایی فیات محسوب می شوند.
فیات در ابتدا به دلیل برخی مشکلات حزبی تمایلی به خرید آلفارومئو نداشت، اما زمانی که فورد تمایل خود را برای خرید برخی از سهام آلفارومئو اعلام کرد، فیات بلافاصله برای جلوگیری از ورود رقیب بزرگ خود به بازار خودروی ایتالیا اقدام کرد و متعهد شد که تمام آلفا را خریداری کند. رومئو سهام دارد و برای حفظ همه کارمندان و کارگران، آلفارومئو مالکیت آن را بر عهده گرفت.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد