تعمیرگاه

تعمیرگاه تویوتا Toyota

تعمیرگاه فوق تخصصی خودروهای تویوتا Toyota

تعمیرگاه تویوتا مستر مکانیک خدمات تعمیرات تویوتا را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. مستر مکانیک در تعمیر موتور و گیربکس اتوماتیک و سیستم تعلیق (جلو و عقب) شما عزیزان می توانید با تحقیق در این مرکز تعمیرگاه مناسب خودروی خود را انتخاب کنید. موتور، گیربکس و سیستم تعلیق خودرو از حساس ترین و تخصصی ترین قطعات هر خودرو به حساب می آیند و تعمیرات این قطعه نیز به همان اندازه حساس است. این مرکز با استفاده از تکنیک های دقیق و به روز خودروسازی ژاپنی تویوتا، استفاده از تجهیزات تخصصی و تجربه بیش از یک دهه کار در تویوتا و هیوندای، کیفیت متفاوتی از تعمیرات را به شما ارائه می دهد.

تعمیرگاه تویوتا با ارائه قطعات اورجینال تویوتا و جنیون بزرگترین مشکلات شما عزیزان را برطرف می کند. در آشفته بازار امروز و حساسیت خودروهای تویوتا به کیفیت قطعات، بدون شک یکی از مهم ترین شرایط یک تعمیر موفق است.
کنترل عیوب هر خودرو یکی دیگر از ویژگی های مهم این تعمیرگاه می باشد که با 13 سال تجربه شخصی و تحصیلات آکادمیک می دانیم که چگونه خودروی تویوتا شما را تعمیر کنیم و در تعمیرگاه خودروی تویوتا آسیبی نخواهید دید.

خرید لوازم یدکی تویوتا اصلی

گارانتی خدمات تعمیرگاه را مسئول تعمیرات می کند و شما نگران کیفیت کار نخواهید بود.
کمترین هزینه تعمیر در این اقتصاد باعث رضایت مشتری می شود. اما باید به خاطر داشته باشید که همه نمی توانند هزینه ها را کاهش دهند، زیرا باز هم منجر به کمبود و خرابی مواد غذایی می شود، بنابراین ما تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه ها و حفظ کیفیت انجام می دهیم.

تعمیرگاه تخصصی تویوتا

خرید لوازم یدکی خودرو

تعمیرگاه تخصصی تویوتا با کادری آموزش دیده و البته مجرب در زمینه تعمیرات انواع مدل خودرو تویوتا فعالیت دارد. این تعمیرگاه را می توان بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران نامید چرا که مشتریان آنها پس از رضایت دوباره به آنجا برمی گردند و تعمیر و سرویس خودرو خود را در این تعمیرگاه می گذارند. مستر مکانیک در سرویس و تعمیر خودروهای برند تویوتا چه در خیابان و چه آفرود تجربه بالایی دارد و حتی می تواند آپشن ها و قطعات لوکس را نیز عرضه کند. تعمیرات مدل های موجود در ایران مانند:
کمری ، لندکروز
اف جی کروزر
هایلوکس
راو فور
پریوس
کرولا
و مدل های دیگر به بهترین شکل در تعمیرگاه تخصصی تویوتا تعمیر می شوند.

بخش پذیرش تعمیرگاه تویوتا

برای هماهنگی پذیرش و رزو حتما قبل از مراجعه تماس بگیرید

بخش انتظار مشتری تعمیرگاه تویوتا مستر مکانیک

شما عزیزان تا آماده شدن خودروی خود میتوانید از امکانات رفاهی مجموعه مستر مکانیک در بخش انتظار مشتری VIP استفاده نمایید

نوشته های مشابه

مجموعه خدمات ارائه شده تعمیرگاه تویوتا توسط مستر مکانیک

خدماتی که در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه تویوتا

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه تویوتا

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه تویوتا

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی در تعمیرگاه تویوتا
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه تویوتا

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و … در تعمیرگاه تویوتا
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه تویوتا

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ در تعمیرگاه تویوتا
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه تویوتا

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک در تعمیرگاه تویوتا
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر

تعمیرگاه تویوتا یکی از بهترین تعمیرگاه های تخصصی کشور هستند که با دانش و تجربه خود این خودروها را تعمیر می کنند. از آنجایی که تویوتا خودروی وارداتی محسوب می شود، نسبت به خودروهای دیگر نیاز به تعمیرات ویژه بیشتری دارد.

بهترین تعمیرگاه تویوتا

بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران

بهترین تعمیرگاه تویوتا تهران به صاحبان و دارندگان این خودرو به صورت ویژه و پیشرفته خدمات ارائه میکند و تمامی کارهای مربوط به تعمیر عیوب این خودرو را انجام می دهد
در تعمیرگاه تویوتا، مالک این خودرو بر اساس ایده آل هایی که تویوتا در دفترچه راهنما آورده است، کاملا حرفه ای و تخصصی کار می کند و هرکدام قدم به قدم به صورت دقیق و جدی تعریف می شوند. این کار را با سفارش خاص و با دقت انجام می دهند تا ماشین صاحبش را تعمیر کنند و ایرادات این تعمیرگاه تویوتا آسیب دیگری نیست که توسط یک تعمیرگاه معمولی پیدا شود.

تیم تعمیرگاه تویوتا آماده ارائه خدمات تویوتا است تا مطمئن شوید که در بهترین حالت خودروی شما مثل روز اول میشود تا نگران خراب شدن دوباره تویوتا خود نباشید!
می توانید مطمئن باشید که خدمات زیر در تعمیرگاه تخصصی تویوتا به بهترین نحو انجام می شود:
• تعویض فیلتر روغن
• چرخش چرخ
• دو دفرانسیل
• ردیابی وسایل نقلیه چندگانه
• نظارت و تنظیم سطح مایعات
• چراغ داشبورد
• باتری
• ترمز
• و…
تمامی تعمیرات با نصب قطعات اصلی انجام می شود و شما از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات استفاده خواهید کرد.
شما دارای کارکنان بسیار ماهر در مراکز تخصصی در سراسر جهان هستید تا مطمئن شوید که آنها همیشه کار را به درستی انجام می دهند.

درباره شرکت تویوتا

تویوتا که به داشتن خودروهای سخت و ایمن معروف است، بخش بزرگی از بازار خودروهای آفرود را نیز در اختیار دارد. از این میان می توان به خط تویوتا هایلوکس اشاره کرد که در سال 1968 راه اندازی شد و در ابتدا ون های جمع و جور با ظاهری نظامی تولید می کرد. با گذشت زمان، این خط توانسته است نیازها و سلایق مشتریان را به خوبی درک کند و خود را با آن ها تطبیق دهد و به تولید مدل های لوکس هایلوکس مانند تایگر و هایلوکس 2018 ختم شد. هایلوکس اولین خودروی پرفروش در قاره پهناور استرالیا در سال 2017 بود.
یکی دیگر از مدل های محبوب این برند تویوتا لندکروزر است که تولید آن در دهه 70 آغاز شد و به قدری محبوب شد که تویوتا تا به امروز به تولید آن ادامه می دهد. این مدل یک سری دو چرخ متحرک با سیستم چهار چرخ متحرک است که برای رقابت با رقیب قدرتمند لندروور در بازار جهانی نامگذاری شده است.
از دیگر مدل های محبوب تویوتا می توان به کمری، کرولا، پرادو، اف جی کروز و غیره اشاره کرد. تعمیرگاه تویوتا مستر مکانیک آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات تعمیرات حرفه ای تویوتا مربوط به مدل های مختلف این برند می باشد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد