تعمیرگاه

تعمیرگاه جک J5

تعمیرگاه تخصصی جک J5

جک J5 خودروی چینی شناخته شده در کشور است که اولین بار در سال 1390 تولید شد و در سال 1391 با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه در دو نسخه گیربکس و اتوماتیک تا اکنون وارد بازار ایران شد و در بازار ایران عرضه شد. زمانی که این خودرو به بازار کشور معرفی شد مقرون به صرفه بود که یک مزیت نسبت به سایر خودروهای داخل کشور داشت و آن این بود که با قیمت مناسب و کم می توانید خودروی اتوماتیک و نسبتا ایمن بخرید

جک G5 ابتدا در نسخه پرسرعت با موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر جوی وارد بازار کشورمان شد. قدرت این موتور برابر با 111 اسب بخار است و گشتاور حاصله به 146 نیوتن متر می رسد. این میزان نیرو توسط یک گیربکس 5 سرعته دستی به چرخ های جلو منتقل می شود.

شتاب 0 تا 100 این نسخه از جک J5 10 ثانیه است و حداکثر سرعت آن به 175 کیلومتر در ساعت خواهد رسید. جک جی 5 سرعته در هر 100 کیلومتر 6.6 لیتر سوخت مصرف خواهد کرد.

از سوی دیگر موتور 1.8 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 141 اسب بخار و گشتاور 165 نیوتن متر به گیربکس چهار سرعته اتوماتیک متصل شده و J5 را از 0 تا 100 در 10 شتاب می دهد.به 5 ثانیه رسید.

حداکثر سرعت تغییر نکرده است، اما مصرف سوخت ترکیبی جک G5 در مدل اتوماتیک به 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر می رسد.

خرید لوازم یدکی خودرو

تعمیرگاه تخصصی جک J5

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه جک J5 در تهران هستید؟ مستر مکانیک با استفاده از نیروهای متخصص و سالها تجربه در تعمیر خودروهای وارداتی خارجی در کنار شماست تا بدون نگرانی مشکلات خودروی خود را برطرف کنید. پس در صورت نیاز به تعمیر خودرو جک J5 باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند

خدمات تعمیرگاه جک J5

این مجموعه تمامی تعمیرات جک J5 شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه جک J5

موتور جک J5 می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور جک J5 بهتر است ابتدا تعمیرگاه جک J5 با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرات جک J5 با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

نوشته های مشابه

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه جک J5

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس جک J5 به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه جک J5

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق جک J5 یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه جک J5

جک J5 خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه جک J5
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه جک J5

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش دیتیلینگ تعمیرگاه جک J5

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه جک J5
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه جک J5 با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو جک خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرات جک J5

نوع طراحی بیرونی جک جی 5 به گونه ای است که توانست نظر مثبت بسیاری از مشتریان به ویژه قشر متوسط ​​رو به پایین جامعه را به ویژه در سال های ابتدایی عرضه آن در بازار ایران به خود جلب کند. چرا که بیشتر مشتریان هدف این خودرو کارمندان یا افرادی بودند که مجبور به خرید محصولات داخلی مانند سمند، پژو پارس، تندر 90 و امثال آن بودند. بنابراین وجود مدلی جدید و نسبتا ارزان با طراحی ظاهری متفاوت و به روزتر نسبت به محصولات داخلی که امکانات رفاهی و ایمنی بیشتری را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد، برای خریداران بازار پایین ایران کافی بود. خیلی زود جذب این سدان کامپکت چینی می شود.

بهتر است بدانید جک جی 5 توسط شرکت بسیار معروف ایتالیایی پنین فارینا طراحی شده است و ظاهری نسبتا معقول و قابل قبولی دارد. در نمای جلو، جلوپنجره بلندی را می بینیم که بیشتر فضای خالی بین دو چراغ و درب موتور را به خود اختصاص داده است. حالت چراغ ها نیز کمی تهاجمی است اما در عین حال دوستانه به نظر می رسد. دهانه وسط سپر تقریباً مانند شکل جلوپنجره ترسیم شده است و دو نقطه مه در دو طرف فضای خالی سپر را به خوبی پر می کند.همچنین دو خط حجمی که از ستون A به دو طرف جلوپنجره کشیده شده و حالت عضلانی و زیباتری به جلوی این خودرو بخشیده است. نمای جانبی جک جی 5 به روشی نسبتاً ساده و در عین حال آرامش‌بخش طراحی شده است و منحنی‌هایی که برای ترسیم خطوط سقف و فریم پنجره‌ها استفاده می‌شوند، وضعیت آیرودینامیکی دارند و به نوبه خود جذاب به نظر می‌رسند.

برای کاهش سادگی این قسمت، طراحان یک خط شانه و همچنین برخی حجم های جزئی از پروفیل کناری خودرو را ترسیم کرده اند. شکل چراغ های عقب و طراحی سپر تا حدودی ساده و نه چندان جذاب به نظر می رسد، اما با این وجود نمی توان به طراحی پشتی این خودروی نسبتا اقتصادی چینی ایراد گرفت. به طور کلی به طور خلاصه باید به این نکته اشاره کرد که سبک و سبک طراحی بدنه جک جی 5 در مقایسه با خودروهای پر زرق و برق امروزی چندان مدرن و اسپرت به نظر نمی رسد، اما با این وجود در مقایسه با محصولاتی مانند ساندرو، اگر پژو پارس و پژو پارس را با هم مقایسه کنیم. حتی برلیانس، می توان به زیبایی نسبی این سبک طراحی اذعان کرد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد