تعمیرگاه

تعمیرگاه جیلی امگرند 7

تعمیرگاه تخصصی جیلی امگرند 7

چند سال پیش یکی از معروف ترین خودروهای چینی امگرند EC7 یا امگرند 7 وارد بازار ایران شد. این خودرو اگرچه برای مدت محدودی وارد کشور شد، اما نشان داد که با برخی دیگر از محصولات چینی متفاوت است و تا حدودی نشان از تلاش های جهانی سازی جیلی دارد.

اگر بخواهیم طراحی این سدان چینی را به اختصار بیان کنیم، باید از کلمات ساده و شیک استفاده کنیم. ظاهر امگرند 7 هیچ هیجانی را تراوش نمی کند، اما در عین حال با چهره ای ساده و باوقار مواجه می شوید که بر خلاف اکثر خودروهای چینی، اغراق آمیز نیست و حتی پس از گذشت چند سال کهنه نشده است. برای کاهش سادگی ظاهر خودرو، طراحان خطوط ریز کاپوت و بدنه را در نظر گرفته اند و گلگیرها نیز کمی حجیم شده اند.

چراغ های ساده هماهنگی خوبی با جلوپنجره و سپر دارند و در برخی از قسمت های کابین از کروم استفاده شده تا 7 کمی مجلل به نظر برسد. خوبی جیلی 7 رینگ های 16 اینچی آن است که با ظاهر خودرو هماهنگ بوده و کوچک به نظر نمی رسد. به طور کلی، طراحی ظاهری این خودرو باید مورد ارزیابی مثبت قرار گیرد، اگرچه برخی از جوانان ممکن است سادگی بیش از حد آن را دوست نداشته باشند.از طرفی طراحی این خودرو برای خانواده هایی که یک خودرو را چندین سال نگه می دارند مناسب خواهد بود.

از نظر متریال به کار رفته باید گفت امگرند 7 در سطح بالایی نیست اما نسبت به تولیدات داخلی کاملا قابل قبول است و پس از گذشت سال ها همچنان حرفی برای گفتن دارد.

تعمیرگاه تخصصی جیلی امگرند 7

خرید لوازم یدکی خودرو

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه جیلی امگرند 7 در تهران هستید؟ مستر مکانیک با استفاده از نیروهای متخصص و سالها تجربه در تعمیر خودروهای وارداتی خارجی در کنار شماست تا بدون نگرانی مشکلات خودروی خود را برطرف کنید. پس در صورت نیاز به تعمیر خودرو جیلی امگرند 7 باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند

خدمات تعمیرگاه جیلی امگرند 7

این مجموعه تمامی تعمیرات جیلی امگرند 7 شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه جیلی امگرند 7

موتور جیلی امگرند 7 می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور جیلی امگرند 7 بهتر است ابتدا تعمیرگاه جیلی امگرند 7 با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرات جیلی امگرند 7 با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

نوشته های مشابه

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه جیلی امگرند 7

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس جیلی امگرند 7 به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه جیلی امگرند 7

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق جیلی امگرند 7 یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه جیلی امگرند 7

جیلی امگرند 7 خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه جیلی امگرند 7
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه جیلی امگرند 7

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش دیتیلینگ تعمیرگاه جیلی امگرند 7

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه جیلی امگرند 7
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه جیلی امگرند 7 با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو جیلی خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرات جیلی امگرند 7

مشخصات جیلی امگرند 7

این سدان چینی از موتور 4 سیلندر با حجم دقیق 1792 سی سی بهره می برد. موتور مذکور 138 اسب بخار قدرت و 172 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. شریک این موتور یک گیربکس 5 سرعته دستی یا یک CVT اتوماتیک با شش دنده مجازی است. در مورد رانندگی با امگرند 7 باید گفت که با یک سدان نسبتا سنگین (1280 تا 1310 کیلوگرم) روبرو هستیم که باعث می شود امگرند 7 خودرویی چابک نباشد و شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت نیز 12 ثانیه طول می کشد.

CVT نیز این نکته را تایید می کند. البته نیروی محرکه آن برای ترافیک روزمره کاملاً کافی است و شما را راضی خواهد کرد. مصرف سوخت ترکیبی حدود 7.2 لیتر در هر صد کیلومتر برای چنین خودرویی خوب است، البته در شهر بیشتر خواهد بود.

یکی از نکات قابل توجهی که برخی از مالکان به آن اشاره کرده اند، خشکی سواری و ضربه زدن به سیستم تعلیق امگرند 7 است که ممکن است برای برخی افراد ناامید کننده باشد، اما به طور کلی نمی توان آن را یک عیب بسیار جدی تلقی کرد. از طرفی باید به ایمنی بالای این خودرو اشاره کرد که توانسته 4 ستاره ایمنی را از Encap اروپا کسب کند. قوای محرکه این خودرو استهلاک نسبتا کمی دارند و نمونه های کارکرده همچنان کیفیت خوبی از خود نشان می دهند.

با توجه به اینکه سدان مورد بحث مربوط به حدود 10 سال پیش است، بنابراین از نظر امکانات و تجهیزات نباید انتظار زیادی داشت، اما جیلی همچنان با دست پر به مصاف رقبای داخلی می رود. تجهیزاتی مانند سانروف برقی، صفحه نمایش لمسی، صندلی‌های چرمی، کیسه‌های هوا و پرده‌های جلو، سنسورهای پارک و غیره. از قابل توجه ترین امکانات Emgrand 7 هستند.

جیلی امگرند 7 را می توان خودرویی دانست که تا حد زیادی تصور مصرف کننده ایرانی از خودروهای چینی را تغییر داده است. خودروساز چینی در راه جهانی شدن است و Emgrand 7 نشان دهنده اولین تلاش جیلی برای تحقق این هدف است. امگرند 7 خودروی خوبی با ایمنی و تجهیزات مناسب است که در زمانی که صفر کیلومتر بود طرفداران زیادی را به خود جذب کرد اما اکنون با مشکل کمبود سرویس و لوازم یدکی دست و پنجه نرم می کند و در بازار دست دوم چندان استقبالی ندارد. . در واقع این مشکلاتی است که اکثر خودروهای چینی در کشور از آن رنج می برند و مالکان باید با این واقعیت ها دست و پنجه نرم کنند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم در خرید این خودرو دقت کافی را داشته باشید و اگر به دنبال آپشنی هستید که فروش سریعی داشته باشد، بهتر است به آپشن های داخلی نگاه کنید.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد