تعمیرگاه

تعمیرگاه جیلی Geely

تعمیرگاه فوق تخصصی خودروهای جیلی Geely

تعمیرگاه جیلی در تهران یک تعمیرگاه حرفه ای است که در خدمت شما و ارائه خدمات با کیفیت در تعمیر قطعات و تامین قطعات مختلف می باشد. انتظاری که از یک تعمیرگاه حرفه ای جیلی خودرو در ذهن همه جا بیفتد در واقع امکان تشخیص عیب های مختلف است.
توجه داشته باشید که ایرادات خودروی شما مطابق مدل مربوطه باید به تعمیرکاران و تکنسین های این حوزه تحویل داده شود. حل مشکلات خودرو نیاز به تخصص و تکنولوژی روز و دانش کافی دارد، هر قسمت از مدل های مختلف خودروهای جیلی پیچیدگی خاص خود را دارد و سپردن آن به افراد کم تجربه ممکن است به سایر قطعات آسیب برساند.

خرید لوازم یدکی جیلی اصلی

پس از مراجعه مشتری به تعمیرگاه جیلی ، در اولین قدم، همکاران و پرسنل متخصص ما با ارزیابی و انجام تست های مختلف، ایرادات و خطاها را شناسایی کرده و هزینه برآورد شده را به شما اطلاع می دهند. برای اطمینان از مناسب بودن قیمت منتشر شده می توانید از سایر تعمیرکاران قیمت دریافت کنید.

بهترین تعمیرگاه جیلی در تهران

با انتخاب بهترین تعمیرگاه جیلی مناسب می توانید به سلامت خودرو خود اطمینان کامل داشته باشید و دیگر نگران مشکلات نباشید. از طرف دیگر، زمانی که همیشه به تعمیرگاه خودرو جیلی مراجعه می کنید، تعمیرکاران مرکز اطلاعات کافی در مورد خودروی شما دارند که زمان عیب یابی را آسان می کند.
هرگز تعمیر و نگهداری منظم را به تعویق نیندازید زیرا این عوامل می توانند عمر خودروی شما را تهدید کنند. قطعات خودرو به طور مداوم و به هم وابسته کار می کنند و در صورت عدم رفع نقص در یک قطعه، قسمت دیگر نیز عملکرد خود را از دست می دهد.
معمولاً طی یک یا چند بار مراجعه به تعمیرگاه جیلی ، به راحتی می توانید به خدمات انجام شده اطمینان کافی پیدا کرده و آن را با موارد مشابه مقایسه کنید. تعمیرگاه تخصصی جیلی خدمات گسترده ای را در زمینه تعمیر قطعات مختلف این خودرو ارائه می دهد. البته در این زمینه باید به تعمیرگاه هایی که ادعا می کنند هزینه های بسیار پایینی دارند شک کرد زیرا اگر فردی تجربه کافی را نداشته باشد نمی تواند دقیقا متوجه شود که مشکل چیست.مشکلات و ایرادات خودروی خود را جدی بگیرید، زیرا آسیب هایی که ممکن است ایجاد شود گاهی غیر قابل جبران است.

بهترین تعمیرگاه جیلی

خرید لوازم یدکی خودرو

بخش پذیرش تعمیرگاه جیلی

برای هماهنگی پذیرش و رزو حتما قبل از مراجعه تماس بگیرید

بخش انتظار مشتری تعمیرگاه جیلی مستر مکانیک

شما عزیزان تا آماده شدن خودروی خود میتوانید از امکانات رفاهی مجموعه مستر مکانیک در بخش انتظار مشتری VIP استفاده نمایید

نوشته های مشابه

هزینه تعمیرات کلی در تعمیرگاه جیلی

هزینه تعمیر خودرو جیلی می تواند به عوامل مختلفی مرتبط باشد، ما در این مقاله نمی توانیم همه چیز را به شما بگوییم، بنابراین بهتر است قبل از انجام هر کاری با پشتیبانی زنده تعمیرگاه جیلی تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید. اما در نظر داشته باشید که تعمیر این خودرو کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد، بنابراین هرگز آن را به دست افراد غیر حرفه ای نسپارید. زیرا در صورت آسیب دیدن لوازم جانبی هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت و ارزش ریسک را ندارد.
اما در مستر مکانیک با تیمی حرفه ای و سالها تجربه در تعمیر انواع خودرو می توانیم بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را تضمین کنیم، اصلا نگران نباشید.

مجموعه خدمات ارائه شده تعمیرگاه جیلی Geely توسط مستر مکانیک

خدماتی که در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه جیلی Geely

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه جیلی Geely

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس در تعمیرگاه جیلی Geely
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه جیلی Geely

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی در تعمیرگاه جیلی Geely
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه جیلی Geely

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و … در تعمیرگاه جیلی Geely
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه جیلی Geely

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ در تعمیرگاه جیلی Geely
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه جیلی Geely

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک در تعمیرگاه جیلی Geely
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر

تعمیرگاه تخصصی جیلی

تعمیرگاه جیلی Geely مستر مکانیک تعمیرگاهی متخصص در زمینه تعمیرات قطعات خودروهای خارجی و وارداتی است که تعمیرات آنها را نیز زیر نظر بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران انجام می دهد.

کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه جیلی Geely با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو جیلی خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

درباره شرکت جیلی

گروه هلدینگ جیلی (به انگلیسی: Zhejiang Geely Holding Group) یک شرکت خودروسازی چینی است که هفتمین تولیدکننده بزرگ خودرو در چین است. شرکت مالک جیلی، گروه هلدینگ جیلی است که در سال 1986 در شهر تایژو، استان ژجیانگ، تولید خودرو را آغاز کرد. در سال 2005، جیلی در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ ثبت شد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد