تعمیرگاه

تعمیرگاه دانگ فنگ DongFeng

تعمیرگاه فوق تخصصی خودروهای Dong Feng

دانگ فنگ یکی از محبوب ترین خودروهای چینی است که به بازارهای اروپایی راه پیدا کرده است. تعمیرگاه دانگ فنگ در ایران محدود است و اگر می خواهید به تعمیرگاه تخصصی دانگ فنگ بروید باید تحقیق زیادی انجام دهید. به همین منظور مستر مکانیک بهترین تعمیرگاه دانگ فنگ را در تهران قرار دارد تا رانندگان دانگ فنگ در کمترین زمان به نزدیک ترین و تخصصی ترین تعمیرگاه دانگ فنگ مراجعه کنند و مشکلات خودروی آنها به صورت کامل و تخصصی برطرف شود.

لوازم یدکی دانگ فنگ اصلی

در مستر مکانیک هزینه تعمیرات دانگ فنگ بسیار مناسب و منصفانه بوده و تمامی کارها توسط ماهرترین متخصصان دانگ فنگ انجام می شود و کار به کارآموزان سپرده نمی شود. مهم ترین عاملی که این مجموعه خودرویی را در لیست بهترین تعمیرگاه های دانگ فنگ در تهران قرار داده شده است میزان رضایت مشتریان این مراکز پس از تخصص و تجربه است. این کارگاه های تخصصی دانگ فنگ برای جلب رضایت مشتری در بالاترین سطح معرفی شده است و به همین دلیل می توانید خودروی خود را با خیالی آسوده به این مجموعه خودرویی عظیم بسپارید.

تعمیرگاه دانگ فنگ

بهترین تعمیرگاه دانگ فنگ در تهران

رانندگان دانگ فنگ Dong Feng همیشه وقتی ماشینشان مثل قبل کار نمی کند به فکر یافتن بهترین تعمیرگاه دانگ فنگ در تهران هستند. یافتن بهترین تعمیرگاه دانگ فنگ در تهران همیشه آسان نیست و برای یافتن بهترین مرکز از نظر تخصص و رضایت مشتری باید زمان زیادی صرف کرد. مجموعه خدمات خودرویی مستر مکانیک برای راحتی شما بهترین مراکز را در تهران دایر کرده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به نزدیکترین مرکز خدمات دانگ فنگ در تهران مراجعه کنید.
بهترین تعمیرگاه دانگ فنگ در تهران از لوازم یدکی و قطعات پارت جنیون یا اورجینال برای تعمیر و تعویض قطعات داخلی خودرو استفاده می کنند و هزینه اضافی از شما دریافت نمی کنند و می توانید با خیالی آسوده خودرو خود را در این مجموعه خدمات خودرویی بسپارید.
در این مرکز از حضور بهترین و با تجربه ترین متخصصان دانگ فنگ در تهران بهره می برند و کار شما از صفر تا صد توسط استادکارمربوطه انجام می شود.

بهترین تعمیرگاه دانگ فنگ

خرید لوازم یدکی خودرو

مجموعه خدمات ارائه شده تعمیرگاه دانگ فنگ توسط مستر مکانیک

در مجموعه خدمات خودرویی مستر مکانیک خدمات تعمیر و تعویض دانگ فنگ با قطعات اورجینال انجام می شود و به دلیل کیفیت بالای تجهیزات می توانید خودرو خود را در این مرکز بسپارید.
با مراجعه به این تعمیرگاه تخصصی دانگ فنگ دیگر نیازی به مراجعه به کارگاه های دیگر برای تعمیر قطعات مختلف به صورت تخصصی ندارید زیرا تعمیرات به صورت تخصصی در این مرکز انجام می شود. در زیر برخی از خدمات تعمیر دانگ فنگ در تهران را به اختصار توضیح داده ایم.

خدماتی که در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه دانگ فنگ

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس تعمیرگاه دانگ فنگ

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

نوشته های مشابه

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه دانگ فنگ

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی در تعمیرگاه دانگ فنگ
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه دانگ فنگ

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و … در تعمیرگاه دانگ فنگ
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه دانگ فنگ

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ در تعمیرگاه دانگ فنگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه دانگ فنگ

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک در تعمیرگاه دانگ فنگ
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر

تعمیرگاه دانگ فنگ یکی از بهترین تعمیرگاه های تخصصی کشور هستند که با دانش و تجربه خود این خودروها را تعمیر می کنند. از آنجایی که دانگ فنگ خودروی وارداتی محسوب می شود، نسبت به خودروهای دیگر نیاز به تعمیرات ویژه بیشتری دارد.

هزینه تعمیر دانگ فنگ

هزینه تعمیر خودروهای دانگ فنگ

هزینه تعمیر خودرو دانگ فنگ یکی از رایج ترین سوالاتی است که کاربران سایت از مجموعه خودرویی مستر مکانیک می پرسند و می خواهند بدانند چه عواملی بر هزینه تعمیر خودرو دانگ فنگ در این مرکز تاثیر می گذارد. در واقع ما نمی توانیم قیمت ثابتی را برای این منظور به شما اعلام کنیم و قیمت تعمیر خودرو دانگ فنگ برای انواع آسیب ها متفاوت است.
برای اطلاع از قیمت تعمیر دانگ فنگ می توانید با بخش کارشناسان ما تماس بگیرید تا پس از بهره مندی از مشاوره رایگان، نوع ایراد خودروی شما مشخص شود و از قیمت تعمیر دانگ فنگ مطلع شوید.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد