تعمیرگاه

تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

تعمیرگاه تخصصی سانگ یانگ اکتیون

سانگ یانگ اکتیون یک کراس اوور کامپکت SUV است که در سال 2005 توسط گروه موتور سانگ یانگ کره جنوبی به خطوط تولید این شرکت اضافه شد و روند تولید آن تا کنون ادامه دارد.

این محصول در دو مدل کوپه شاسی بلند (اکتیون) یا وانت پیکاپ (اکتیون Sport) در بازارهای بین المللی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. جالب است بدانید سانگ یانگ اکتیون جایگزین مدل Muso شد و از سال 2010 وارد ایران شد.

چهره سانگ یانگ اکتیون مدل قدیمی با وجود مشخصات فنی دینامیکی قابل قبول، چهره ای بسیار نامتناسب و زشت داشت که باعث شد جنبه های مثبت چهره قدیمی سانگ یانگ اکتیون کاملا تحت الشعاع قرار گیرد و این محصول نتواند آنطور که شایسته است ارائه شود. موقعیت در بازار ایران چند سال بعد مدل نیوفیس اکتیون در سال 2014 با چهره ای بالغ و محبوب تر وارد بازار ایران شد که دیگر اثری از چهره نامتعادل مدل قبلی در آن دیده نمی شد.
سانگ یانگ نیو اکتیون در قالب مدل های 2014 و 2015 به بازار ایران بازگشت تا چهره ای بسیار زیباتر و نسبتاً اسپرت به مشتریان ارائه دهد و تا حد زیادی خاطره ظاهر زشت مدل قبلی را از ذهن آنها پاک کند.مهم ترین تغییر ظاهری سانگ یانگ اکتیون 2014 به نمای جلوی این خودرو برمی گردد که شاهد تغییر کلی در این قسمت نسبت به گذشته هستیم.

تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در تهران هستید؟ مستر مکانیک با استفاده از نیروهای متخصص و سالها تجربه در تعمیر خودروهای وارداتی خارجی در کنار شماست تا بدون نگرانی مشکلات خودروی خود را برطرف کنید. پس در صورت نیاز به تعمیر خودرو سانگ یانگ اکتیون باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند

خرید لوازم یدکی خودرو

خدمات تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

این مجموعه تمامی تعمیرات سانگ یانگ اکتیون شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

موتور سانگ یانگ اکتیون می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون بهتر است ابتدا تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرات سانگ یانگ اکتیون با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس سانگ یانگ اکتیون به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

نوشته های مشابه

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق سانگ یانگ اکتیون یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

سانگ یانگ اکتیون خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش دیتیلینگ تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو سانگ یانگ خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرات اکتیون

مشخصات فنی سانگ یانگ اکتیون

طراحی بدنه SsangYong New اکتیون در مقایسه با گذشته تقریباً همان شکل کلی را حفظ کرده است، اما برخی جزئیات مانند صفحه کیلومتر شمار تغییر کرده و جلوه جذاب تری را به نمایش می گذارد. سبک طراحی داشبورد در مقایسه با محصولات امروزی کمی قدیمی به نظر می رسد، اما نظم و آرامش خاصی در طراحی آن وجود دارد که اقامت در کابین جدید اکتیون را به تجربه نسبتاً خوشایندی تبدیل می کند.

استفاده از کلیدهای گرد در انواع مختلف نیز از ویژگی های داشبورد سانگ یانگ اکتیون است. کیفیت متریال به کار رفته در ساخت کابین در نوع خود قابل قبول بوده و می تواند رضایت نسبی مشتریان را به دنبال داشته باشد. علاوه بر این، فضای محفظه سرنشین سانگ یانگ اکتیون فضای کاملاً قابل قبولی را برای حضور پنج سرنشین بزرگسال ارائه می کند و محدودیت خاصی برای آنها ایجاد نخواهد کرد. فضای بار سانگ یانگ اکتیون نیز ظرفیت قابل قبولی را برای وسایل کاربران فراهم خواهد کرد.

به طور کلی باید گفت که طراحی داخلی سانگ یانگ اکتیون بر خلاف نمای بیرونی که از ناهماهنگی های متعددی رنج می برد، نسبتا قابل قبول است و می تواند رضایت زیادی را به سرنشینان این کراس اوور کوپه بدهد.سانگ یانگ اکتیون یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری تنفس طبیعی را در قسمت جلویی زیر کاپوت خود پنهان می کند که حداکثر توان خروجی آن 150 اسب بخار است. همچنین حداکثر گشتاور این موتور به 214 نیوتن متر می رسد که توسط یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک و دو دیفرانسیل سه حالته پاره وقت به تمام چرخ ها ارسال می شود. شتاب این کراس اوور 1936 کیلوگرمی حدود 15 ثانیه و حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. به علاوه میانگین مصرف سوخت این خودرو 11.3 لیتر در هر 100 کیلومتر است. ناگفته نماند که توانایی آفرود مناسب، توانایی فنی قابل قبول، رانندگی نرم و سواری راحت از جمله ویژگی های سانگ یانگ اکتیون خواهد بود.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد