تعمیرگاه

تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

تعمیرگاه تخصصی سانگ یانگ تیوولی

تا قبل از عرضه تیوولی در سال 2015، اکثر محصولات سانگ یانگ به دلیل طراحی بیرونی غیرمعمول از محبوبیت زیادی برخوردار نبودند، به همین دلیل است که تیوولی به عنوان اولین کراس اوور کوچک این شرکت، نقطه عطفی در تاریخ سانگ یانگ محسوب می شود.

تیوولی اولین بار با مدل 2016 در دو تیپ اسپرت و الیت وارد ایران شد.

تیپ الیت آن از مارس 2014 و تیپ اسپرت آن از ژوئن 2015 به مشتریان تحویل داده شد.

البته نسخه اسپرت (که مجهز به سقف رنگی بدون سانروف، رینگ های اسپرت الماسی، اسپویلر سقف و شیشه های رنگی عقب بود) بود.

واردات خیلی سریع متوقف شد. واردات بیش از 5000 دستگاه تیوولی در سال 2015 که آن را در جایگاه سوم خودروهای وارداتی ایران قرار داد، دلیل دیگری بر موفقیت بزرگ تیوولی در کشورمان است.

خرید لوازم یدکی خودرو

تیوولی زبان طراحی کاملا متفاوتی نسبت به سایر محصولات سانگ یانگ دارد.

طراحی این خودرو جعبه مانند بوده و بیشتر بر اساس خطوط مستقیم و زوایای تیز است و منحنی های کمتری به چشم می خورد. نمای بیرونی یکی از قطعاتی است که کمترین انتقاد را می توان به آن وارد کرد و بدون شک یکی از جذابیت های تیوولی برای خریداران آن همین ظاهر است.

چراغ های روشنایی روز نیز در چراغ های اصلی ادغام شده اند که به خوبی انجام شده است.

چرخ های تیوولی چه در مدل های پایه و چه در مدل های فول طراحی زیبایی دارند و می توانند امتیاز بالایی کسب کنند.

نوشته های مشابه

سقف خودرو به دو صورت قابل انتخاب است. در مدل های معمولی که سانروف دارند سقف خودرو همرنگ بدنه است اما در مدل های اسپرت که سانروف ندارند می توانید سقف مشکی سفارش دهید.

در قسمت عقب، طراحی خودرو با چراغ های عمودی بزرگ و حروف تیوولی روی صندوق عقب، وضعیتی شبیه به SUV ایجاد می کند. طراحی تیوولی به گونه ای است که خودرو را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد، اما در واقع ابعاد خودرو کاملا جمع و جور و برای استفاده شهری مناسب است.

طول، عرض و ارتفاع تیوولی به ترتیب 4 است.آنها 2، 1.8 و 1.6 متر هستند.

تعمیرگاه تخصصی سانگ یانگ تیوولی

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران هستید؟ مستر مکانیک با استفاده از نیروهای متخصص و سالها تجربه در تعمیر خودروهای وارداتی خارجی در کنار شماست تا بدون نگرانی مشکلات خودروی خود را برطرف کنید. پس در صورت نیاز به تعمیر خودرو سانگ یانگ تیوولی باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند

خدمات تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

این مجموعه تمامی تعمیرات سانگ یانگ تیوولی شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

موتور سانگ یانگ تیوولی می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی بهتر است ابتدا تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرات سانگ یانگ تیوولی با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس سانگ یانگ تیوولی به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق سانگ یانگ تیوولی یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

سانگ یانگ تیوولی خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش دیتیلینگ تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو سانگ یانگ خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرات تیوولی

بررسی تیوولی

سانگ یانگ تیوولی یک کراس اوور جمع و جور است که توسط شرکت سانگ یانگ کره جنوبی تولید و در سال 2015 وارد بازار شد. این خودرو در مدل 2016 وارد بازار ایران شد و توسط رامک خودرو به فروش گسترده ای رسید. رامک خودرو از ابتدا با تاکید بر طراحی جدید، ویژگی های خوب و تبلیغات گسترده، تیوولی را به موفقیت بزرگی رساند و به این ترتیب با ورود تیوولی به بازار، شکست تمامی خودروهای قبلی شوانگ یانگ را جبران کرد. تیوولی ابتدا از سال 2016 تا 2017 به بازار عرضه شد و بعداً به عنوان یک مدل فیس لیفت در سال 2018 با نام آرمور با اندکی تغییرات نسبت به قبل عرضه شد. اگرچه سانگ یانگ تیوولی یک کراس اوور محسوب می شود، اما نمی توان آن را یک SUV دانست و مانند رنو ساندرو فقط ظاهری SUV ارائه می دهد و ابعادی در حد یک هاچ بک دارد. سانگ یانگ تیوولی نیز در سال 2015 به عنوان خودروی سال کره جنوبی انتخاب شد که افتخاری برای این محصول محسوب می شود.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد