تعمیرگاه

تعمیرگاه سانگ یانگ Sang Yang

تعمیرگاه فوق تخصصی خودروهای سانگ یانگ Ssang Yong

امروزه تعمیرگاه سانگ یانگ زیادی در سطح شهر وجود دارد که مشکلات ظاهری و فنی خودرو را برطرف می کند.
اما با توجه به اینکه ساختار خودروهای خارجی متفاوت است و سیستم پیچیده ای دارند، به همین دلیل افراد کمی هستند که جدیدترین روش های تعمیر این خودروها را بدانند.
به همین دلیل بحث تعمیر سانگ یانگ بسیار ظریف است و سپردن این کار به افرادی که اطلاعات کاملی از خودروهای جدید ندارند، کار خطرناکی است.
بنابراین در انتخاب تعمیرگاه سانگ یانگ همیشه باید مراقب باشید، خوشبختانه امروزه یک مرکز تعمیرات کامل و مجهز مانند مرکز تعمیرات مستر مکانیک وجود دارد که به راحتی می توانید خودروی خود را برای تعمیر موتور ، گیربکس ، برق و غیره  را به آن بسپارید . مشکلات برقی خودرو، تعمیر کمک های سانگ یانگ، صافکاری و رنگ آمیزی سانگ یانگ و سرویس دوره ای سانگ یانگ و تجربه خودرو سانگ یانگ در بسیاری موارد دیگر به راحتی مورد بحث قرار گرفت.

خرید لوازم یدکی سانگ یانگ اصلی

در واقع کلیه خدمات مربوط به تعمیرات ظاهری و فنی خودرو به صورت صفر تا صد و بدون مراجعه به مراکز به صورت جداگانه در مجموعه خودرویی مستر مکانیک به طور کامل ارائه می شود.
در واقع این مرکز تعمیرات به دلیل دارا بودن تجهیزات به روز و تیم تعمیرات مجرب و حرفه ای در تعمیرگاه سانگ یانگ می تواند تمامی مشکلاتی که در خودرو وجود دارد را در اسرع وقت برطرف کند.

تعمیرگاه سانگ یانگ

قیمت و هزینه تعمیرات خودروهای سانگ یانگ

هزینه خدمات خودرو خارجی بسیار بیشتر از تعمیر خودرو داخلی است
و دلیل این امر این است که افراد کمی از سیستم جدید خودروهای خارجی اطلاع دارند.
و می تواند مشکلات قسمت های مختلف خودرو را حل کند، بنابراین باید با انتخاب محل تعمیر ایمن و راحت در هزینه ها صرفه جویی کنید.
در واقع تعمیرگاه سانگ یانگ مستر مکانیک برای جلب رضایت مشتریان خود همواره قیمت مناسبی را برای ساخت انواع لوازم جانبی خودرو از نظر طراحی و تکنولوژی در نظر می گیرد.
خوشبختانه تعمیرگاه سانگ یانگ از مراکز مطمئن و قابل اطمینانی است که نسبت به قیمت تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز بسیار مناسب بوده و از امن ترین مکان ها برای تعمیر تمامی ایرادات خودروهای خارجی می باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط مرکز تعمیرات مستر مکانیک می توانید سایت را بررسی و از آنجا آن را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که دریافت مشاوره آنلاین و رزرو نوبت از طریق سایت مستر مکانیک امکان پذیر است و کلیه خدمات ارائه شده با استفاده از جدیدترین تجهیزات و توسط افراد بسیار حرفه ای و مجرب تجارت با قیمت مناسب ارائه می شود.

تعمیرگاه فوق تخصصی سانگ یانگ

خرید لوازم یدکی خودرو

مجموعه خدمات ارائه شده تعمیرگاه سانگ یانگ توسط مستر مکانیک

در مجموعه خدمات خودرویی مستر مکانیک خدمات تعمیر و تعویض رنو با قطعات اورجینال انجام می شود و به دلیل کیفیت بالای تجهیزات می توانید خودرو خود را در این مرکز بسپارید.
با مراجعه به این تعمیرگاه تخصصی سانگ یانگ دیگر نیازی به مراجعه به کارگاه های دیگر برای تعمیر قطعات مختلف به صورت تخصصی ندارید زیرا تعمیرات به صورت تخصصی در این مرکز انجام می شود. در زیر برخی از خدمات تعمیرگاه سانگ یانگ در تهران را به اختصار توضیح داده ایم.

خدماتی که در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه سانگ یانگ

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه سانگ یانگ

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

نوشته های مشابه

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه سانگ یانگ

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی در تعمیرگاه سانگ یانگ
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه سانگ یانگ

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و … در تعمیرگاه سانگ یانگ
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه سانگ یانگ

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ در تعمیرگاه سانگ یانگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه سانگ یانگ

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک در تعمیرگاه سانگ یانگ
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر

درباره شرکت سانگ یانگ

سانگ یانگ قدیمی ترین شرکت خودروسازی کره جنوبی است که در سال 1954 با نام Dong-A تأسیس شد و در سال 1988 نام خود را به سانگ یانگ تغییر داد، سپس یک شرکت انگلیسی به نام Panther Westwinds سهامدار اصلی سانگ یانگ شد و همکاری نزدیکی را با مرسدس بنز آغاز کرد. (1993). در سال 1997، سانگ یانگ به غول صنعتی کره جنوبی دوو فروخته شد. اما چند سال بعد دوو این سهام را به شرکت سیک موتور چین واگذار کرد و در نهایت اکثریت سهام این شرکت در سال 2010 به ماهیندری هند واگذار شد.
حضور سانگ یانگ در ایران به سال 1381 برمی گردد که شرکت سازنده به طور منظم شاسی بلند موسو و سپس سدان چیرمن را تولید و تحویل می داد و در سال 1384 گروه صنعتی رامک خودرو به عنوان نماینده جدید سانگ یانگ در ایران و از طریق تحویل و محصول Better معرفی شد. حمایت، سهم سانگ یانگ از بازار ایران را افزایش داد.
موسو، رئیس، اکشن، کوراندو، رکستون، کایرون و اخیراً تیوولی، نیو کوراندو و رکستون جی 4 خودروهای شناخته شده این شرکت هستند که در سال های مختلف وارد بازار ایران شدند.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد