تعمیرگاه

تعمیرگاه فولکس واگن Volkswagen

تعمیرگاه تخصصی خودروهای فولکس واگن VolksWagen

تعمیرگاه فولکس واگن یکی از خودروهای خارجی است که توسط یک شرکت آلمانی تولید می شود و می توان گفت یکی از محبوب ترین خودروهای جهان است که در سال 1930 در آلمان توسط شرکت فولکس واگن و با تمام محصولات تولید شده توسط این شرکت تولید شد. شرکت خودروسازی، شکوهی جهانی به دست آورد
با توجه به ویژگی های خاصی که در تولید خودروی فولکس واگن به کار رفته است، این خودرو در بین مردم بسیار محبوب شده است.
در حال حاضر این خودرو یکی از پرفروش ترین خودروهای جهان است که تفاوت های چشمگیری با سایر خودروها دارد.
در واقع امکانات و فناوری های خاص به کار رفته در تولید این خودروها بسیار منحصر به فرد بوده و می تواند یکی از بهترین گزینه های خرید باشد.
فناوری های جدید به کار رفته در این خودرو باعث شد تا افراد کمی قادر به رفع ایرادات این خودرو باشند.
در واقع کسانی که اطلاعات به روز و دقیقی از خودروهای جدید عرضه شده در بازارهای جهانی دارند، می توانند مشکلات موجود در قسمت های مختلف آن خودرو را برطرف کنند.

خرید لوازم یدکی فولکس واگن اصلی

خوشبختانه وجود تعمیرگاه فولکس واگن مدرن و مجهزی مانند مستر مکانیک این امکان را به وجود آورده است تا تمامی مشکلات پیش آمده در قسمت های مختلف این خودرو توسط افراد متعهد و با تجربه به راحتی برطرف شود.

تعمیرگاه تخصصی فولکس واگن

لازم به ذکر است که تعمیرات خودروهای فولکس واگن را هرگز نباید به هیچ فرد غیر متخصصی سپرد، زیرا ساختار این خودروها بسیار پیچیده است.
تمام موارد و بحث های دیگر سرویس های دوره ای فولکس واگن باید توسط متخصصان انجام شود بسیار مهم است.
در چنین شرایطی مطمئن شوید که مشکلی پیش نمی آید و با کمک متخصصان می توانید به سرعت و با کمترین هزینه مشکل را حل کنید.
از این رو باید به یک تعمیرگاه فولکس واگن معتبر مانند مستر مکانیک مراجعه کنید و تمامی نگرانی های مربوط به تعمیرات حرفه ای و همچنین هزینه های تعمیرات فولکس واگن برای همیشه از بین می رود تا بتوانید بهترین عملکرد را از خودروی خود داشته باشید.

تعمیرگاه تخصصی فولکس واگن

تعمیرگاه تخصصی فولکس واگن دارای دپارتمان عیب یابی و تعمیر برق خودروهای فولکس واگن می باشد. سیستم الکتریکی و باتری خودرو از مهم ترین و تاثیرگذارترین قطعات خودرو هستند. خودرو توسط سیستم جرقه زنی موتور مشتعل می شود و کامپیوتر خودرو که وظیفه کنترل و تنظیم میزان سوخت، افزایش امنیت و برخی امکانات را در خودروهای مدل بالاتر بر عهده دارد، با برق کار می کند.
شرایط نگهداری خاص خودروهای ساخت آلمان و نبود اکثر این شرایط در ایران مانند شرایط آب و هوایی، کیفیت بنزین و شرایط جاده، منجر به خرابی و تعمیر فولکس واگن می شود. بنابراین دارندگان خودروهای آلمانی باید توجه بسیار بیشتری به بازرسی و تعمیرات خودروهای آلمانی خود داشته باشند یا به عبارت ساده تر از سایرین نسبت به انجام سرویس های دوره ای از خودروهای خود مراقبت کنند.

خرید لوازم یدکی خودرو

خدمات تخصصی تعمیرگاه فولکس واگن

تعمیرات مکانیکال و برقی فولکس واگن ( پاسات و تیگوان و بیتل ) :
تعمیرات فنی و مکانیکال و جلوبندی و عقب بندی و…. گلف و پاسات و تیگوان و بیتل

خدمات سرامیک بدنه خودرو 3 و 5 ساله و کاور بدنه خودرو با مواد ایتالیایی خود ترمیم پذیر

خدمات بدنه ( صافکاری PDR مغناطیسی و نقاشی کوره ای خودرو فولکس واگن )

– فروش لوازم یدکی فولکس واگن ( پاسات – تیگوان – گلف )

نوشته های مشابه

تعمیرگاه فولکس واگن

هزینه تعمیرات فولکس واگن

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که خودروهای خارجی دارند، هزینه تعمیر خودرو است زیرا قطعات به کار رفته در این خودروها بسیار گران هستند و امکان تعویض قطعات و یا عیب یابی و رفع ایراد از هیچکس وجود ندارد.
به همین دلیل تعمیرگاه فولکس واگن که تا حدودی از خودروهای خارجی مانند فولکس واگن اطلاعات دارند همیشه برای رفع مشکل خودرو که باعث نارضایتی همگان شده است هزینه های زیادی را دریافت می کنند اما اگر ایرادات فنی را برطرف کنید و ظاهر خودرو را به افراد قابل اعتماد و قابل اعتماد بسپارید. مراکز، در این صورت مطمئن باشید که هزینه دریافتی بسیار معقول خواهد بود، در واقع مراکز معتبر هیچ گاه مشتریان خود را صرفاً به دلیل یک بار هزینه زیاد از دست نمی دهند و در نتیجه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می دهند. حداقل قیمت را دریافت کنید و در صورت بروز مشکل از فرد بخواهید دوباره به آن مکان بازگردد.
در واقع هدف اصلی تعمیرگاه فولکس واگن معتبری مانند مرکز تعمیرات مستر مکانیک جلب رضایت مشتریان است.
خوشبختانه قیمت تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز بسیار مناسب بوده و یکی از بهترین و ارزان ترین مراکز تخصصی تعمیرات خودروهای خارجی در تهران می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ویژه ارائه شده و همچنین رزرو نوبت و بهره مندی از خدمات دیگر مانند مشاوره آنلاین و موارد دیگر می توانید به سایت ما مراجعه کرده و اطلاعات کامل و دقیقی از این موارد کسب کنید.
لازم به ذکر است مرکز تعمیرگاه فولکس واگن امکان تشخیص و تعمیر سریع ایرادات فنی و خارجی کلیه خودروهای خارجی را ارائه می دهد.
و اگر صاحب خودروهای خارجی هستید، در این صورت مطمئن ترین مکانی که می توانید در ایران برای تعمیر به آن مراجعه کنید،
دلیل اصلی اعتماد به این مکان، برخورداری از تجهیزات و دستگاه های فوق مدرن و تیمی متشکل از متخصصان و متخصصان است که دوره های ویژه ای را گذرانده اند و اطلاعات دقیق و به روزی از خودروهای جدید موجود در بازار جهانی دارند.
و به نوعی متخصص ترین افراد در امر تعمیر خودرو در ایران هستند به همین دلیل این مرکز تعمیرگاه فولکس واگن به یکی از تعمیرگاه های معتبر و قابل اعتماد خودرو در ایران تبدیل شده است که به راحتی می تواند تمامی مشکلات خودرو را برطرف کند. در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت تعمیر کنید.

هزینه تعمیرگاه فولکس واگن

درباره فولکس واگن

فولکس واگن بقای خود را پس از جنگ جهانی دوم مدیون یک افسر ارتش بریتانیا به نام ایوان هرست است. پس از جنگ، زمانی که کارخانه فولکس واگن به شدت آسیب دید، توسط سربازان آمریکایی اشغال شد و سپس به هرست واگذار شد. ابتدا تصمیم گرفته شد با توجه به آسیب های جدی وارد شده به کارخانه، آن را به انبار تجهیزات نظامی تبدیل کنند. اما هیرست مخالف این موضوع بود و پس از مشورت زیاد با مقامات، آنها را متقاعد کرد که بازسازی کارخانه مفید است و موفق شد در مرحله اول 20000 سفارش از ارتش بریتانیا برای تولید خودروها دریافت کند.
شرکت فولکس واگن در سال 1937 توسط جبهه کارگری حزب نازی آلمان تأسیس شد در اوایل دهه 1930، خودروها در آلمان عمدتاً خودروهای لوکس و گران قیمت بودند و یک فرد معمولی در جامعه آلمان به سختی می توانست برای خودم ماشین بخرد.
این خلأ در بازار خودرو آلمان در آن زمان باعث شد تا بسیاری از خودروسازان به طور مستقل پروژه «ماشین مردمی» را آغاز کنند که یکی از آنها مرسدس 170H بود. در سال 1933 در حالی که تمام پروژه های مستقل پیگیری شد و برخی به نتایج خوبی رسیدند.آدولف هیتلر رسما از ایجاد پروژه «ماشین مردم» تحت حمایت حزب نازی رونمایی کرد. هدف از این پروژه تولید خودرویی بود که بتواند دو بزرگسال و سه کودک را رانندگی کند و اکثر مردم توانایی خرید آن را داشته باشند. در واقع هیتلر اعلام کرد که قیمت خودروی مردمی 990 رایشمارک (معادل 396 دلار آمریکا در دهه 1930) خواهد بود که در آن زمان برابر با قیمت یک موتور سیکلت بود و اکثر مردم توانایی خرید آن را داشتند.
در سال 1936، نمونه های اولیه با استفاده از یک موتور چهار سیلندر خطی خنک کننده هوا در عقب ماشین آماده شدند. در سال 1937 خودروی مذکور با برند فولکس واگن با کد شرکت KDF تولید شد که در آن زمان با نام فولکس واگن بیتل شناخته می شد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد