تعمیرگاه

تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی میراژ

میتسوبیشی میراژ یک خودروی کامپکت خانوادگی و نه اسپرت است که در دو دوره از سال 1978 تا 2003 و سپس از 2012 تا کنون در لیست تولید شرکت معتبر ژاپنی میتسوبیشی قرار گرفت.

نسل ششم این محصول در قالب بدنه هاچ بک در سال 2012 به سبد محصولات میتسوبیشی اضافه شد و با معرفی فیس لیفت به حضور خود در بین اعضای محصولات میتسوبیشی ادامه داد. نسل ششم میتسوبیشی میراژ برای اولین بار در سال 2015 از جاده های کشورمان بازدید کرد اما به دلیل حضور رقبای سرسخت کره ای و همچنین ضعف هایی از جمله نداشتن قابلیت های فنی هیجان انگیز و امکانات رفاهی کم نتوانست مقامی را کسب کند. شایسته نام بزرگ میتسوبیشی در بین مشتریان ایرانی. فیس لیفت نسل ششم میتسوبیشی میراژ در قالب مدل های 2017 تا 2018 وارد بازار ایران شد که از طراحی جذاب تری و تجهیزات راحت تری بهره می برد.

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد ظاهر میتسوبیشی میراژ اظهار نظر کنیم، باید گفت که طراحی بدنه و ظاهر این خودرو چندان اسپرت و جذاب نیست که باعث می شود نسل های جوان با تردید بیشتری به سمت آن گام بردارند.البته این بدان معنا نیست که ما با خودروی زشت طرف هستیم، بلکه شاید حس اسپرتی که برخی از مدل ها مانند لنسر اوولوشن در ذهن مشتریان نسبت به برند میتسوبیشی ثبت می کنند، خریداران را از انتخاب میتسوبیشی میراژ باز دارد. . در غیر این صورت این خودرو از نظر طراحی به عنوان یک هاچ بک خانوادگی مطرح شد و بدنه ای هماهنگ و جالب را به مشتریان ارائه کرد.

تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی میراژ

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ در تهران هستید؟ مستر مکانیک با استفاده از نیروهای متخصص و سالها تجربه در تعمیر خودروهای وارداتی خارجی در کنار شماست تا بدون نگرانی مشکلات خودروی خود را برطرف کنید. پس در صورت نیاز به تعمیر خودرو میتسوبیشی میراژ باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند

خرید لوازم یدکی خودرو

خدمات تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

این مجموعه تمامی تعمیرات میتسوبیشی میراژ شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

موتور میتسوبیشی میراژ می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور میتسوبیشی میراژ بهتر است ابتدا تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرات میتسوبیشی میراژ با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس میتسوبیشی میراژ به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

نوشته های مشابه

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق میتسوبیشی میراژ یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

میتسوبیشی میراژ خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش دیتیلینگ تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو میتسوبیشی خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرات میتسوبیشی میراژ

مشخصات

میتسوبیشی میراژ نیروی مورد نیاز خود را از یک موتور 3 سیلندر جمع و جور 1.2 لیتری دریافت می کند. حداکثر قدرت این موتور 79 اسب بخار است و حداکثر گشتاور آن به 100 نیوتن متر می رسد. این مقدار نیرو توسط یک گیربکس CVT به محورهای جلو منتقل خواهد شد. شتاب صفر تا صد این هاچ بک 940 کیلوگرمی 13.8 ثانیه است و حداکثر سرعت آن به 173 کیلومتر در ساعت می رسد. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو بسیار خوب است و در حدود 4.6 درصد در هر کیلومتر رتبه بندی شده است.

با توجه به آمار ارائه شده می توان متوجه شد که چرا میراژ در بازار ایران چندان مورد استقبال قرار نمی گیرد. چرا که این خودرو از نظر عملکرد فنی به سطح بسیاری از محصولات حتی خودروهای اقتصادی تولید داخل نمی رسد و چابکی آنها را ارائه نمی دهد. البته از یک موتور سه سیلندر نمی توان انتظار بیشتری داشت و باید گفت که به عنوان یک موتور سه سیلندر قدرت فنی قابل قبولی ارائه می دهد. با این حال مصرف سوخت بسیار پایین این خودرو باعث خوشحالی مشتریان از سیستم های فنی میراژ شد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد