تعمیرگاه تخصصی و بازسازی خودرو های کلاسیک

تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت Mitsubishi Galant

تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی گالانت Mitsubishi Galant

تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی گالانت Mitsubishi Galant تمامی خدمات 0 تا 100 خودرو ، تعمیر و بازسازی و اورهال تخصصی میتسوبیشی گالانت

خدمات تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی گالانت مستر مکانیک

تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت خدمات حرفه ای را برای تمامی خودروهای گالانت ارائه می دهد. استفاده از بهترین مهندسان و کارشناسان و استفاده از آخرین تکنولوژی از ویژگی های تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت است. این مجموعه کلیه تعمیرات میتسوبیشی گالانت 0 تا 100 اعم از موتور، صافکاری و رنگ آمیزی، گیربکس و … را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی گالانت

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

تعمیر اساسی موتور و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک میتسوبیشی گالانت به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

خرید لوازم یدکی خودرو

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی میتسوبیشی گالانت بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی میتسوبیشی گالانت به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

تعمیرگاه گالانت

بخش صافکاری تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص در تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو میتسوبیشی گالانت خود نخواهید بود. شما یک تیم متخصصی ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

بررسی تخصصی از دیدگاه تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت

میتسوبیشی گالانت یک سدان خانوادگی سایز متوسط ​​است که در مقایسه با نمونه های هم عصر خود، ظاهری تقریباً لوکس و در عین حال اسپرت و مرموز دارد. نسل ششم این خودرو در 5 تیپ وارد بازار کشورمان شد که در این مقاله نگاهی به مدل میتسوبیشی گالانت vr4 خواهیم داشت.
بررسی مدل میتسوبیشی گالانت vr4
میتسوبیشی گالانت برای اولین بار در سال 1969 در موقعیت سدان های سایز متوسط ​​و تقریباً لوکس معرفی شد. تولید این خودرو پس از 9 نسل در سال 2012 به پایان رسید و هنوز نسخه جدیدی از آن معرفی نشده است. در مطالب قبلی با میتسوبیشی Mirage، میتسوبیشی Outlander و میتسوبیشی asx آشنا شدید، در این مطلب به بررسی نسل ششم میتسوبیشی گالانت که در ایران به Susmari می پردازیم می پردازیم.
نسل ششم میتسوبیشی گالانت در سال های 87 تا 92 توسط این شرکت تولید شد و در سال 91 با تغییرات خارجی برای زیباتر شدن خودرو همراه شد. ظاهر این محصول نسبت به خودروهای زمان خود تقریباً لوکس و در عین حال اسپرت و مرموز است. میتسوبیشی گالانت در 5 تیپ در نسل ششم در کشور عرضه شد و در این مطلب به بررسی مدل vr4 می پردازیم.
انواع میتسوبیشی گالانت
میتسوبیشی گالانت نسل ششم در مدل vr4 یکی از لوکس ترین خودروهای وارداتی در اوایل دهه 90 است که توانسته وارد بازار ایران شود.علاقه مندان به خودرو به آن لقب میتسوبیشی Susmari داده اند و از آن زمان در بازار داخلی با این عنوان شناخته می شود. همانطور که گفته شد نسل ششم میتسوبیشی گالانت بین سال های 1987-1992 عرضه شد که شامل 5 نوع بود.
میتسوبیشی گالانت در 5 نوع glx، gls، gitsuper salon و تعداد محدود vr4 وارد بازار کشورمان شد. مدل glx در واقع نسخه پایه این خودرو است که سپرهای کوتاهی دارد. و این در ایران بسیار نادر است و بسیار ساده است و از امکانات اولیه استفاده می کند.
نوع Gls دارای موتور دو لیتری و دارای شیشه های برقی در هر 4 پنجره می باشد. همچنین در طراحی سپرها و دماغه جلو تفاوت بسیار کمی با مدل glx دارد. نوع سوپر سالن متفاوت و کاملتر است. این مدل را می توان با روکش های کناری درها، چرخ های اسپرت 14 اینچی، نوار کرومی دور شیشه های جانبی و اسپویلر عقب تشخیص داد.
همچنین مدل Super Salon علاوه بر امکانات نسخه gls از امکاناتی مانند سانروف برقی، 4 شیشه برقی، آینه و آنتن برقی بهره می برد. علاوه بر ویژگی های سوپر سدان، تیپ git دارای ترمزهای دیسکی عقب با ABS، موتور 2 لیتری 16 سوپاپ Energetic و کروز کنترل است.این مدل یکی از پرطرفدارترین انواع گالانت در ایران است و از تمامی امکانات مدل سوپر سالون بهره می برد و برخی از مدل ها دارای رینگ های اسپرت 15 اینچی هستند. نوع چهار چرخ vr4 نیز به عنوان قوی ترین و تمام شده ترین نسخه گالانت شناخته می شود که به تعداد محدود (14 عدد) برای ما ارسال شد. لازم به ذکر است که کولر و فرمان برقی در تمامی مدل های گالانت مشترک است.
اما مروارید در تاج نسل ششم این خودرو از نوع vr4 است که از نظر مشخصات تفاوتی با نوع git ندارد اما قلب تپنده آن یک موتور دو لیتری مجهز به سیستم توربوشارژر است که توانایی را فراهم می کند. تا 197 اسب بخار به صورت استاندارد تولید کند.

بازسازی و اورهال میتسوبیشی گالانت
طراحی ظاهری
میتسوبیشی گالانت Susmari ناهموار و آرام به نظر می رسد و طراحی ژاپنی تیز خود را به نمایش می گذارد. چراغ های عقب بزرگ و کشیده نیز نشان از لوکس بودن این خودرو دارد و اعتبار آن زمانی مشخص می شود که میتسوبیشی گالانتB را در کنار سدان کوچکتر میتسوبیشی لنسر قرار دهید.
به طور کلی ظاهر این محصول در مقایسه با خودروهای هم دوره تقریباً لوکس و مرموز و اسپرت است. جلوپنجره و چراغ‌های کشیده با عرض تقریباً باریک جلوه‌ای ماجراجویانه به نمای جلو می‌دهد.شکل کلی بدنه شبیه سدان های دهه 1980 و 1990 است.
طراحی قسمت عقب به لطف چراغ های عقب و اسپویلر تقریباً لوکس و قابل قبول است. البته بررسی ها نشان می دهد که میتسوبیشی گالانت در مدل gl تفاوت بسیار کمی با نسخه پایه در کمان دارد. و مدل Super Salon یکی از محبوب ترین نسخه های گالانت در کشور ما است که از نظر ظاهری متفاوت است.
به طور کلی می توان گفت نسل ششم میتسوبیشی گالانت یکی از زیباترین سدان های سایز متوسط ​​عصر خود به حساب می آید که توانسته طرفداران زیادی را در بین نسل جوان و خانواده ها پیدا کند.
فضای درون
با نگاهی به طراحی داخلی خودرو گالانت vr4 می توان گفت داشبورد این خودرو شکل اسپرتی را ارائه می دهد که با روحیه جوانی 20 سال پیش مطابقت دارد. البته طراحی کنسول وسط و سایر قسمت های داشبورد کمی به هم ریخته است اما عناصر هیجان انگیز زیادی در آن دیده می شود.
متریال به کار رفته در داشبورد نیز مناسب ارزیابی شده و کابین فضای کافی برای 4 یا 5 سرنشین با قد متوسط ​​را فراهم می کند. همچنین یک فرورفتگی جزئی در انتهای سقف وجود دارد تا مسافران با محدودیت فضای سر مواجه نشوند.در مجموع می توان گفت فضای کابین گالانت vr4 شیک و جادار است و کیفیت متریال کابین و مونتاژ دقیق قطعات اولین مواردی است که توجه بیننده را به خود جلب می کند. بررسی ها نشان داده است که شیب قسمت پایینی صفحه ابزار باعث شده تا مشکلی برای فضای پای سرنشینان جلو وجود نداشته باشد.
علاوه بر این در برخی از مدل های سفارشی از روکش مخملی قرمز استفاده شده که حس لوکس بودن را در کابین افزایش می دهد.
مشخصات فنی
در این قسمت به بررسی مشخصات فنی نسل ششم تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت می پردازیم. این خودرو از موتورهای 1.6، 1.8 و 2 لیتری بهره می برد که اکثر مدل های کشورمان به موتورهای 1800 و 2000 سی سی مجهز هستند. نسخه Super Salon دارای موتورهای 1.8 لیتری و 2 لیتری 8 سوپاپ است.
اما مدل git مجهز به موتور تزریقی 2 لیتری با 16 سوپاپ است. این موتور 135 اسب بخار قدرت و 178 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. همچنین گفته می شود قدرت این موتور در برخی نسخه های میتسوبیشی گالانت به 160 اسب بخار می رسد.
از سوی دیگر مدل بررسی شده در این مقاله یعنی میتسوبیشی گالانت vr4 به موتور توربوشارژر مجهز شده است که 197 اسب بخار قدرت تولید می کند.علاوه بر این، این مدل به سیستم 4 چرخ محرک و فرمان چرخ عقب مجهز شده است که البته هزینه های نگهداری آن بسیار بیشتر از مدل های دیگر برآورد شده است.
همچنین موتور این مدل به گونه ای طراحی شده است که قابلیت ارتقا دارد و می تواند تا 300 اسب بخار قدرت تولید کند. همانطور که گفته شد هر 4 چرخ در مدل vr4 قابل هدایت هستند. البته قیمت این نسخه بسیار بالاست و برای استفاده روزانه توصیه نمی شود. به طور کلی، میتسوبیشی گالانت به عنوان یک خودروی کم استهلاک در نظر گرفته می شود که اگر به درستی از آن استفاده شود، نیازی به هزینه زیادی ندارد. همچنین لوازم جانبی خودرو به وفور در بازار موجود است.
بازار فروش خودرو
همانطور که گفته شد تعمیرگاه میتسوبیشی گالانت یک خودروی وارداتی قدیمی محسوب می شود که دارای قابلیت های اسپرت و رانندگی راحت و تقریباً هیجان انگیزی است. هنوز هم یکی از محبوب ترین محصولات در بازار خودروهای وارداتی قدیمی است و مشتریان خود را دارد.
مواردی مانند استهلاک تقریبا کم، لوازم یدکی فراوان و تعمیرات نه چندان سخت دلیلی است که باعث شده همچنان از این خودرو در بازار استقبال شود و شرایط فروش نسبتاً مطلوبی داشته باشد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای تعمیرات ، باز سازی و یا اورهال خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

5/5 - (3 امتیاز)

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام
    بنده یک دستگاه مدل ۱۹۹۲ را اخیرا خریدم و قصد دارم در تمامی بخشهاخودرو را اورهال کنم . لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد