تعمیرگاه

تعمیرگاه میتسوبیشی Mitsubishi

تعمیرگاه تخصصی خودروهای میتسوبیشی Mitsubishi

میتسوبیشی یکی از خودروهای تولید شرکت خودروسازی ژاپنی است که به لطف امکانات ویژه و امنیت فوق العاده بالا شهرت جهانی پیدا کرده است.
در واقع می توان گفت که امکانات ویژه پیشرفته و مدرنی در این خودرو گنجانده شده است و در حال حاضر یکی از بهترین خودروهای کشور است که طرفداران زیادی دارد.
و داشتن میتسوبیشی یکی از آرزوهای تمام افرادی است که به رانندگی علاقه دارند.
خودروی میتسوبیشی علاوه بر داشتن ظاهری بسیار زیبا و شیک، دارای ویژگی های خاص بسیاری است که این خودرو را به میزان قابل توجهی با خودروهای دیگر متمایز می کند و می تواند بهترین گزینه برای تمامی افرادی باشد که قصد خرید خودروی خارجی را دارند.
تنها نکته ای که افراد پس از خرید خودرو باید به آن توجه کنند بحث یافتن تعمیرگاه میتسوبیشی مناسب برای تعمیر این خودرو است چرا که افراد کمی از ساختار پیچیده و مدرن این خودرو اطلاع دارند.
به همین دلیل رفع ایرادات فنی و خارجی این خودرو بسیار حائز اهمیت است و در انتخاب تعمیرگاه میتسوبیشی باید نهایت دقت را به خرج داد تا با کمترین هزینه ایرادات روی خودرو برطرف شود.

بهترین تعمیرگاه میتسوبیشی

بهترین تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی در تهران

بهترین بهترین تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی در تهران باید دارای ویژگی های خاصی باشد که مهمترین آنها تجهیزات موجود در تعمیرگاه و تخصص افرادی است که در این تعمیرگاه ها خدمات ارائه می دهند.
همانطور که می دانید معمولا اکثر کارگاه هایی که در سطح شهر وجود دارد بسیار محدود هستند و فقط یک نفر است که اطلاعات کلی در مورد قسمت های مختلف ماشین دارد و ماشین را تعمیر می کند، در واقع این افراد اکثرا تعمیرکار ماشین خانگی هستند.
در صورتی که ساختار بسیار متفاوت و پیچیده خودروهای خارجی، رفع مشکلات این خودروها را برای این افراد دشوار و حتی غیرممکن می کرد.
در واقع این مهم ترین گزینه ای است که یافتن مکان مناسب برای تعمیر خودروهای خارجی به خصوص تعمیرگاه میتسوبیشی را بسیار دشوار کرده است.
در واقع بهترین راه برای یافتن محل تعمیر، جستجوی آنلاین است، زیرا مراکز تعمیرات پیشرفته و به روز که خدمات کاملی ارائه می دهند، همیشه دارای وب سایت های اختصاصی هستند که تمام خدمات خود را به طور کامل از طریق این وب سایت ها ارائه می دهند و این نوع کیس ها به افراد امکان بازدید از این سایت ها را می دهد. مراکز تعمیر بدون نگرانیمرکز تعمیرات مستر مکانیک یکی از این موارد است و شرایط بسیار ایده آل و مناسبی را برای رفع مشکلات خودروهای خارجی به ویژه مشکلات خودروهای میتسوبیشی فراهم کرده است.

خرید لوازم یدکی میتسوبیشی اصلی

در واقع مهمترین مزیت این مرکز این است که با داشتن تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته می توان مشکل را در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین شکل حل کرد.
پس اگر شما هم به دنبال تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی برای حل مشکلات خودروی مطمئن و قابل اعتماد هستید، در این صورت می توانید به مرکز خدمات مستر مکانیک مراجعه کنید.

تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی

عموماً همه افراد مایلند ایرادات خودروی خود را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند که در واقع به تجربه و مهارت مکانیک و همچنین نوع مشکل پیش آمده در خودرو بستگی دارد.
در واقع اگر تعمیر خودرو را به متخصصانی بسپارید که در یک تعمیرگاه تخصصی میتسوبیشی خدمات ارائه می دهند، در این صورت می توانید مطمئن باشید که زمان رفع ایرادات خودرو به حداقل ممکن کاهش می یابد.خوشبختانه مرکز تعمیرات مستر مکانیک تجهیزات عالی و افراد فوق در این مرکز خدمات فوق العاده حرفه ای و مجرب ارائه می دهند.در واقع می توان گفت تعمیرگاه میتسوبیشی یکی از بهترین مکان ها برای حل مشکلات خودرو در ایران است.

خرید لوازم یدکی خودرو

تعمیرگاه میتسوبیشی

خدمات ارائه شده توسط مستر مکانیک

امروزه حل مشکلاتی که در ظاهر یا قسمت های فنی خودرو میتسوبیشی ایجاد می شود بسیار دشوار است، با توجه به اینکه همه توانایی حل این مشکلات را ندارند.
به همین دلیل تنها چیزی که باعث می شود مشکلات به بهترین شکل ممکن برطرف شود، انتخاب تعمیرگاه میتسوبیشی مناسب است.
خوشبختانه با استفاده از دنیای مجازی می توانید به راحتی به یک تعمیرگاه مطمئن و قابل اعتماد دسترسی پیدا کنید، در واقع توصیه من به شما این است که به جای درخواست از دوستان و آشنایان برای تعمیر محل مناسب، بهتر است از دنیای مجازی برای دسترسی به مراکز معتبر استفاده کنید. در این صورت، می توانید مطمئن باشید که خدمات عالی دریافت خواهید کرد.
چون اکثر تعمیرگاه هایی که در سطح شهر وجود دارند در امر تعمیر خودروهای داخلی حرفه ای هستند و از ساختار پیچیده و جدید خودروهای خارجی اطلاعی ندارند و این مهمترین مشکلی است که صاحبان خودروهای خارجی را وادار به رفع ایراد می کند لطفا نگران باشید. اتفاقی که در ماشین افتادهمچنین لازم به ذکر است که از آنجایی که افراد کمی مانند میتسوبیشی توانایی عیب یابی خودروهای خارجی را دارند، بنابراین در اکثر مواقع هزینه های بسیار بالا و باور نکردنی برای عیب یابی این خودرو اخذ می شود.
این مورد نیز مهم ترین دلیل استرس و اضطراب افراد است، اگر به راحتی می توانید به مرکز تعمیرات مستر مکانیک مراجعه کنید، می توانید در مورد تعمیر موتور میتسوبیشی، تعمیر میکرو گیربکس میتسوبیشی، تعمیر ایربگ میتسوبیشی، کارشناس میتسوبیشی، تعمیر سیستم برق صحبت کنید. ، صافکاری و نقاشی میتسوبیشی، سرویس دوره ای میتسوبیشی و سایر خدماتی که در رابطه با تعبیر ماشین فول سایز لازم است.
در این صورت می توانید مطمئن باشید که هزینه تعمیر به حداقل می رسد و می توانید با خیال راحت عملکرد عالی را از خودروی خود دریافت کنید.

تعمیرگاه میتسوبیشی

تعمیرگاه میتسوبیشی در خدمت دارندگان خودروهای میتسوبیشی

تعمیرگاه میتسوبیشی خدمات حرفه ای را برای تمامی خودروهای میتسوبیشی ارائه می دهد. استفاده از بهترین مهندسان و کارشناسان و استفاده از آخرین تکنولوژی از ویژگی های تعمیرگاه میتسوبیشی است. این مجموعه کلیه تعمیرات میتسوبیشی اعم از موتور، صافکاری و رنگ آمیزی، گیربکس و … را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.
این مرکز در راستای مشتری مداری و جهت رفاه حال شما خدمات حمل و نقل رایگان خودرو را به تمامی نقاط تهران ارائه می نماید.

نوشته های مشابه

مجموعه خدمات ارائه شده تعمیرگاه میتسوبیشی توسط مستر مکانیک

خدماتی که در مجموعه مستر مکانیک برای خودروهای خارجی ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه میتسوبیشی

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاهمیتسوبیشی

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

تعمیرگاه میتسوبیشی

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه میتسوبیشی

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی در تعمیرگاه میتسوبیشی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه میتسوبیشی

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و … در تعمیرگاه میتسوبیشی
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه میتسوبیشی

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ در تعمیرگاه پورشه
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه میتسوبیشی

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک در تعمیرگاه میتسوبیشی
مات کردن بدنه به صورت سه بعدی
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر

تعمیرگاه میتسوبیشی

درباره میتسوبیشی موتورز

میتسوبیشی یک شرکت خودروسازی ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در توکیو قرار دارد. از سال 2016، یک سوم سهام میتسوبیشی متعلق به نیسان است، بنابراین این شرکت بخشی از اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی شده است.
خاستگاه خودروهای میتسوبیشی به سال 1917 باز می گردد، زمانی که شرکت کشتی سازی میتسوبیشی اولین خودروی تولید ژاپن را معرفی کرد.یک سدان هفت نفره که کاملاً دست ساز و بر اساس فیات تیپو 3 ساخته شده بود.این خودرو در مقایسه با رقبای تولید انبوه آمریکایی و اروپایی خود گران بود و پس از تولید تنها 22 دستگاه، تولید آن در سال 1921 متوقف شد.
در سال 1934 شرکت کشتی سازی میتسوبیشی با شرکت هواپیمایی میتسوبیشی ادغام شد. این شرکت با نام صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) شناخته می شد و بزرگترین شرکت خصوصی ژاپن بود. MHI روی ساخت هواپیماها، کشتی‌ها، واگن‌های ریلی و ماشین‌آلات متمرکز شد، اما در سال 1937 PX33، یک سدان برای استفاده نظامی را توسعه داد. این اولین خودروی سواری ژاپنی بود که از دیفرانسیل جلو و عقب بهره برد، فناوری ای که این شرکت تقریباً پنجاه سال بعد دوباره در تلاش برای موفقیت در مسابقات و افزایش فروش از آن استفاده کرد.
بلافاصله پس از پایان جنگ جهانی دوم، این شرکت دوباره شروع به تولید خودرو کرد. تولید اتوبوس فوسو از سر گرفته شد و در این سال ها یک ماشین باربری کوچک سه چرخ به نام میزوشیما و یک اسکوتر به نام کبوتر نقره ای نیز توسط این شرکت ساخته شد.در اوایل دهه 1960، اقتصاد ژاپن در حال شکوفایی بود. دستمزدها در حال افزایش بود و شرکت های تولید کننده خودروهای خانوادگی دیگر به این رشد سریع پاسخ نمی دادند. صنایع سنگین مرکزی ژاپن، که اکنون به عنوان صنایع سنگین شین میتسوبیشی شناخته می شود، در سال 1953 یک بخش خودرو را در دفتر مرکزی خود بازسازی کرد. و اکنون آماده معرفی میتسوبیشیB 500، یک سدان بازار انبوه برای پاسخگویی به تقاضای جدید است. در سال 1964، میتسوبیشی، بزرگترین سدان مسافربری خود، میتسوبیشی Deboner را به عنوان یک خودروی لوکس برای بازار ژاپن معرفی کرد که توسط مدیران ارشد میتسوبیشیB به عنوان خودروی شرکتی مورد استفاده قرار گرفت.
در سال 1980، میتسوبیشی به رکورد تولید یک میلیون خودرو در سال رسید. در سال 1982، برند میتسوبیشی برای اولین بار در بازار آمریکا فروخته شد.
هیروکازو ناکامورا در سال 1989 مدیرعامل میتسوبیشی شد و فعالیت های شرکت را در جهت امیدوارکننده ای متمرکز کرد. با اجرای سیاست اصلاح بازار ژاپن در سال 1985، فروش پاجرو جدید این شرکت به حدی افزایش یافت که حتی در خیابان های شلوغ ژاپن به وفور یافت شد.
در سال‌های 1992 و 1993، رسانه‌های ژاپنی شایعاتی منتشر کردند مبنی بر اینکه میتسوبیشی قصد دارد هوندا را تصاحب کند.میتسوبیشی Motors شروع به فروش i MiEV، یک خودروی ریز تمام الکتریکی با باتری لیتیوم یونی در کف کرد و آن را در تابستان 2009، یک سال زودتر از موعد، به خرده فروشان تحویل داد. این خودروساز همچنین اعلام کرد که قصد دارد پنج خودروی الکتریکی دیگر را معرفی کند.
میتسوبیشی Motors قیمت خودروهای برقی خود را تا سال 2012 30 درصد کاهش داده و به 2 میلیون ین (21890 دلار) رسانده است.
میتسوبیشی نزدیک به نیم قرن تجربه بین المللی در مسابقات اتومبیل رانی دارد. با شروع مسابقات خیابانی در اوایل دهه 1960، این شرکت به تدریج به سمت مسابقات خارج از جاده گرایش پیدا کرد. خودروهای این شرکت قهرمان بلامنازع مسابقات استقامت در دهه 1970، رالی داکار در دهه 1980 و مسابقات رالی قهرمانی جهان در گروه A و N در دهه 1990 بودند. رالیارت (بعداً به عنوان میتسوبیشی Motors Motorsports شناخته شد) زیرمجموعه مسابقات اتومبیلرانی میتسوبیشی بود، اما این شرکت رسماً در سال 2010 بازنشستگی خود را از مسابقات اعلام کرد.
میتسوبیشی همچنین با بازیگر معروف جکی چان رابطه 30 ساله داشت. جکی در طول زندگی حرفه‌ای خود تقریباً در تمام فیلم‌هایش منحصراً از اتومبیل‌های آنها استفاده کرده است.جام جکی چان، که برای اولین بار در سال 1984 برگزار شد، یک رویداد اتومبیلرانی سالانه معروف است که با حضور خبرنگاران و ستاره های بین المللی مسابقات اتومبیل رانی از سراسر آسیا در میتسوبیشی برگزار می شود.
رانندگان در این مسابقات ستاره ها و افراد مشهور هستند و رانندگان حرفه ای نیز به عنوان دستیار حضور دارند. در سپتامبر 2005، Ralliart، بخش مسابقه‌ای میتسوبیشی Motors، 50 خودروی ویژه Jackie Chan Lancer Evo IX تولید کرد. جکی چان در حال حاضر به عنوان مدیر افتخاری تیم China Ralliart کار می کند.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد