تعمیرگاه

تعمیرگاه نیسان ماکسیما Nissan Maxima

تعمیرگاه تخصصی نیسان ماکسیما

تعمیرگاه ماکسیما در تهران طیف وسیعی از خدمات تعمیر و نگهداری خودروهای ماکسیما را ارائه می دهد. برخی از خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه ماکسیما در تهران عبارتند از: تعمیرات مکانیکی: این خدمات شامل تعمیر موتور، گیربکس، سیستم تعلیق، ترمز، سیستم هوا و سایر اجزای مکانیکی خودرو می باشد. تعمیر برق: این خدمات شامل تعمیر سیستم های برق خودرو ماکسیما مانند سیستم های روشنایی، سیستم های صوتی و تصویری، سیستم های تهویه مطبوع و سایر قطعات الکتریکی می باشد. تعویض قطعات و لوازم جانبی: تعمیرگاه ماکسیما در تهران قطعات اصلی و اورجینال خودروهای ماکسیما را مستقیماً از شرکت سازنده تامین می کند و امکان تعویض قطعات و لوازم جانبی خودرو را فراهم می کند. خدمات تعمیر و نگهداری: تعمیرگاه ماکسیما در تهران خدمات تعمیر و نگهداری دوره ای و پیشگیرانه خودروهای ماکسیما را ارائه می دهد که شامل تعویض روغن، فیلترها، خدمات ترمز، خدمات تعلیق و سایر خدمات نگهداری می شود. خدمات تعمیرات سفارشی: تعمیرگاه ماکسیما در تهران خدمات تعمیرات سفارشی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل تعمیر بدنه، تعمیر لاستیک و تعمیر سیستم ایمنی خودروهای ماکسیما می باشد.خدمات مشاوره فنی: تعمیرگاه ماکسیما در تهران خدمات فنی را به مشتریان خود ارائه می دهد تا با ارائه راهکارهای مناسب به مشتریان کمک کند تا مشکلات خودروی خود را به بهترین نحو برطرف کنند.
کلیه تعمیرات و بازسازی ها از صفر تا صد در این مجموعه قابل انجام است.
برای بهره مندی از خدمات زیر می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات ماکسیما

خدمات تعمیرگاه تخصصی ماکسیما

تعمیرگاه نیسان ماکسیما در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران خودروبر رایگان در اختیار مشتری قرار داده است.

خرید لوازم یدکی ماکسیما

این مجموعه تمامی تعمیرات نیسان ماکسیما شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه نیسان ماکسیما

موتور نیسان ماکسیما می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور نیسان ماکسیما بهتر است ابتدا تعمیرگاه نیسان ماکسیما با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرگاه با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

خرید لوازم یدکی خودرو

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه نیسان ماکسیما

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس نیسان ماکسیما به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه نیسان ماکسیما مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه نیسان ماکسیما

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق نیسان ماکسیما یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

نوشته های مشابه

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه نیسان ماکسیما

نیسان ماکسیما خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه نیسان ماکسیما
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه نیسان ماکسیما

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه نیسان ماکسیما

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه نیسان ماکسیما
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه نیسان ماکسیما با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو نیسان خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

بهترین تعمیرگاه نیسان ماکسیما

بهترین تعمیرگاه تخصصی ماکسیما در تهران

تعمیرات مکانیکی: این خدمات شامل تعمیر موتور، گیربکس، سیستم تعلیق، ترمز، سیستم هوا و سایر قطعات مکانیکی خودروهای ماکسیما می باشد.
تعمیر برق: این خدمات شامل تعمیر سیستم های برق خودرو ماکسیما مانند سیستم های روشنایی، سیستم های صوتی و تصویری، سیستم های تهویه مطبوع و سایر قطعات الکتریکی می باشد.تعویض قطعات و لوازم جانبی: تعمیرگاه ماکسیما در تهران، قطعات اصلی و اورجینال خودروهای ماکسیما را مستقیماً از شرکت سازنده تامین می کند و امکان تعویض قطعات و قطعات خودرو را فراهم می کند.
خدمات تعمیر و نگهداری: تعمیرگاه ماکسیما در شمال غرب تهران خدمات نگهداری دوره ای و پیشگیرانه را برای خودروهای ماکسیما ارائه می دهد که شامل تعویض روغن، فیلترها، خدمات ترمز، خدمات تعلیق و سایر خدمات تعمیر و نگهداری می باشد.
خدمات تعمیرات سفارشی: تعمیرگاه ماکسیما در تهران خدمات تعمیرات سفارشی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل تعمیر بدنه، تعمیر لاستیک و تعمیر سیستم ایمنی خودروهای ماکسیما می باشد.
خدمات مشاوره فنی: تعمیرگاه ماکسیما در غرب تهران به مشتریان خود خدمات فنی ارائه می دهد تا با ارائه راهکارهای مناسب به مشتریان کمک کند تا مشکلات خودروی خود را به بهترین نحو برطرف کنند. شرکت خودروسازی موتور نیسان یا به اختصار نیسان یکی از معروف ترین برندهای خودرو در جهان است
یک تعمیرگاه ماکسیما خوب برای تعمیر و نگهداری خودرو ماکسیما باید دارای ویژگی های زیر باشد:
1.تجهیزات پیشرفته: یک تعمیرگاه ماکسیما خوب باید از تجهیزات پیشرفته و پیشرفته برای نگهداری و تعمیر خودروهای ماکسیما استفاده کند.
این ابزار شامل ابزار دقیق و فنی برای تشخیص عیب و تعمیرات مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی می باشد.
2. تکنسین های ماهر: تعمیرگاه باید برای ارائه بهترین خدمات، تکنسین های مجرب و ماهر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
این تکنسین ها باید مهارت های لازم برای تعمیر و نگهداری خودروهای ماکسیما را داشته باشند.
3. قطعات اصلی و با کیفیت: یک تعمیرگاه ماکسیما خوب باید برای نگهداری و تعمیر خودروهای ماکسیما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کند.
این قطعات باید با استانداردهای معتبر و تضمین کیفیت ارائه شوند.
4. خدمات مختلف: تعمیرگاه باید خدمات مختلفی را برای نگهداری و تعمیر خودروهای ماکسیما ارائه دهد.
از جمله تعمیرات مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی، سرویس خودرو، تعویض روغن، تعویض لاستیک و سایر خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو.
5. قیمت های مناسب: یک تعمیرگاه ماکسیما خوب باید قیمت های مناسبی را برای خدمات خود ارائه دهد.
این قیمت ها باید بازار را رقابتی نگه دارد و با کیفیت خدمات مطابقت داشته باشد.6. رضایت مشتری: رضایت مشتری باید در اولویت اول تعمیرگاه Maxima باشد.
این تعمیرگاه باید به خوبی به مشتریان خود پاسخ دهد و به نظرات و پیشنهادات آنها توجه ویژه ای داشته باشد.
به دلیل این ویژگی ها، تعمیرگاه Maxima Good به عنوان یک مرجع عالی برای تعمیر و نگهداری خودرو ماکسیما شناخته می شود.
با انتخاب تعمیرگاه با این ویژگی ها به راحتی می توانید از خدمات با کیفیت و مطمئن برای وسیله نقلیه خود بهره مند شوید.

مشکلات و خرابی های رایج ماکسیما

ماکسیما یکی از محبوب ترین خودروهای جهان است که از کیفیت طراحی و تولید بالایی برخوردار است.
اما مانند هر وسیله نقلیه دیگری ممکن است با مشکلات و آسیب هایی مواجه شود.
برخی از رایج ترین مشکلات و خرابی های خودروهای ماکسیما با از دیدگاه تعمیرگاه ماکسیما عبارتند از:
1. مشکلات سیستم الکتریکی: مشکلات سیستم الکتریکی از جمله مشکلات باتری، شارژر، چراغ ها، سیستم صوتی و سیستم کنترل می تواند در خودروهای ماکسیما رخ دهد.
2. مشکلات سیستم ترمز: مشکلات سیستم ترمز مانند خرابی ترمز، صدای عجیب ترمز، حرکت فرمان و خرابی فرمان می تواند در خودروی ماکسیما رخ دهد.3. مشکلات سیستم گیربکس: مشکلات سیستم گیربکس مانند عدم تعویض روان و سریع، صداهای عجیب در هنگام تعویض چرخ و ترمزهای جلو و عقب ممکن است در خودروهای ماکسیما ایجاد شود.
4. مشکلات سیستم تعلیق: مشکلات سیستم تعلیق مانند صداهای عجیب تعلیق، شل شدن سیستم تعلیق، درست کار نکردن سیستم تعلیق و ایجاد فشار در لوله های تعلیق می تواند در خودروهای ماکسیما رخ دهد.
5. مشکلات سیستم موتور: مشکلات سیستم موتور مانند روشن نشدن موتور، افزایش مصرف سوخت، صداهای عجیب و دود ممکن است در خودروهای ماکسیما رخ دهد.
برای جلوگیری از بروز مشکلات و خرابی های غیرمنتظره ماکسیما، توصیه می شود هر از چند گاهی به یک تعمیرگاه معتبر ماکسیما و مجهز مراجعه کنید و خودروی خود را به طور مرتب سرویس کنید.

پیشگیری از خرابی های برق و الکترونیک ماکسیما

برای جلوگیری از بروز مشکل در سیستم الکتریکی خودرو، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:
1. بررسی و تعویض باتری: باتری خودروها باید به صورت دوره ای بررسی شوند تا از وضعیت آنها اطمینان حاصل شود.
در صورت لزوم، باتری باید تعویض شود.
2. بررسی سیستم روشنایی: سیستم روشنایی خودرو باید هر از چند گاهی بررسی شود تا از درست کارکردن آن اطمینان حاصل شود.در صورت لزوم، لامپ آسیب دیده باید تعویض شود.
3. بررسی سیستم صوتی: سیستم صوتی خودرو باید به صورت دوره ای بررسی شود تا از درست کارکردن آن اطمینان حاصل شود.
در صورت لزوم باید تعویض یا تعمیر شود.
4. بررسی و تعویض شارژر: شارژر خودرو باید به صورت دوره ای بررسی شود تا از درست کارکردن آن اطمینان حاصل شود.
در صورت لزوم باید تعویض شود.
5. بررسی سیستم کنترل: سیستم کنترل وسیله نقلیه باید به طور دوره ای بررسی شود تا از درستی کارکرد آن اطمینان حاصل شود.
در صورت لزوم باید تعمیر شود.
6. از لوازم جانبی قابل اعتماد استفاده کنید: برای استفاده از لوازم جانبی مانند شارژر تلفن همراه یا دستگاه های دیگر از لوازم جانبی با کیفیت و قابل اعتماد استفاده کنید.
7. دستورالعمل های تعویض قطعات را دنبال کنید: در صورت نیاز به تعویض قطعات سیستم الکتریکی، از قطعات باکیفیت مطابق با دستورالعمل سازنده خودرو استفاده کنید.
با انجام این مراحل و بازرسی و نگهداری دوره ای سیستم برق خودرو می توانید از بروز مشکلات و خرابی های ناشی از آن جلوگیری کنید.

تعمیر ماکسیما

رفع روغن ریزی نیسان ماکسیما

جلوگیری از نشت روغن در خودرو می تواند عمر موتور را افزایش داده و هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش دهد.برای جلوگیری از نشت روغن در خودرو می توانید موارد زیر را انجام دهید:
1. نظارت منظم بر سطح روغن: نظارت منظم بر سطح روغن و تعویض منظم روغن می تواند از سایش روغن جلوگیری کند.
2. تعویض فیلتر روغن: تعویض منظم فیلتر روغن می تواند به جلوگیری از ریزش ذرات و کثیفی در روغن کمک کند.
3. بررسی نقاط روغن: بررسی نقاط روغن مانند پیچ ​​ها و شیلنگ ها می تواند به یافتن نقاط ضعف در سیستم سوخت رسانی و جلوگیری از نشت آن کمک کند.
4. تعویض توربوشارژر: در برخی از موتورهای توربوشارژ، روغن به توربوشارژر منتقل می شود و در صورت خرابی، روغن ممکن است به بیرون نشت کند.
تعویض مرتب توربوشارژر و در صورت لزوم می تواند از نشت روغن جلوگیری کند.
5. مراقب باشید: رانندگی با احتیاط و احتیاط و پرهیز از برخورد با اجسام سخت و تیز از نشت روغن جلوگیری می کند.
6. تعویض منظم تایر: لاستیک های بد و آسیب دیده می توانند سایش موتور را افزایش داده و تسریع در هدر رفتن سوخت را افزایش دهند.
تعویض منظم لاستیک می تواند از نشت روغن جلوگیری کند.به طور کلی رعایت نکات فوق می تواند از نشت روغن در خودرو جلوگیری کند و حفظ سلامت و طول عمر موتور بسیار مهم است.

محافظت از بدنه

محافظت از بدنه خودرو می تواند به افزایش عمر آن و کاهش هزینه های نگهداری کمک کند.
برای محافظت از بدنه خودرو می توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:
1. شستشوی منظم: شستشوی منظم خودرو می تواند به حذف کثیفی و گرد و غبار از روی بدنه خودرو کمک کند و از خشک شدن و خراب شدن رنگ بدون آب جلوگیری کند.
2. محافظت از رنگ: محافظت از رنگ خودرو با استفاده از واکس و پولیش می تواند از خشک شدن و ترک خوردن رنگ جلوگیری کند و از بدنه خودرو در برابر خط و خش و اثر انگشت محافظت کند.
3. روکش: استفاده از کاور خودرو می تواند بدن را در برابر آب و هوا، اشعه ماوراء بنفش، صدمات و ضربه محافظت کند.
4. پوشش سرامیکی: پوشش سرامیکی می تواند از بدنه خودرو در برابر خط و خش محافظت کند و عمر رنگ را افزایش دهد.
5. جلوگیری از خط و خش: جلوگیری از خط و خش با استفاده از فضای پارک مناسب، دوری از خودرو در محیط های سخت و بدون جاده های کثیف می تواند برای محافظت از بدنه خودرو مفید باشد.6. از چراغ های جلو محافظت کنید: محافظت از چراغ های جلو با استفاده از پوشش چراغ های جلو و تمیز کردن منظم می تواند به کاهش خطر آسیب و افزایش درخشندگی کمک کند.
7. تعویض فیلتر هوا: تعویض مرتب فیلتر هوا می تواند از تجمع گرد و غبار و کثیفی در خودرو جلوگیری کند و برای محافظت از بدنه خودرو ضروری است.
به طور کلی، محافظت از بدنه خودرو می تواند به افزایش عمر آن و کاهش هزینه های نگهداری کمک کند. با رعایت راهکارهای بالا می توانید اقداماتی را برای محافظت از بدنه خودرو انجام دهید و نیازی به تعمیرگاه ماکسیما نداشته باشید

درباره نیسان ماکسیما

نیسان یک برند بین المللی خودرو ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در یوکوهاما قرار دارد.
این شرکت نیز مانند تمامی شرکت های خودروسازی جهان در طول تاریخ تغییرات و فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است.
اما در واقع بالاترین جایگاه را در بین خودروسازان جهان دارد.
بنابراین در سال 2014 بزرگترین تولید کننده خودرو در آمریکا بود و در سال 2018 عنوان بهترین تولید کننده خودروهای الکتریکی را از آن خود کرد.
این شرکت حدود 68 سال پیش شروع به کار کرد.
شرکت نیسان دارای تخصص بالایی در زمینه تولید و تعمیر خودروهای لوکس می باشد.علاوه بر این، هنوز راه زیادی برای توسعه خودروهای الکتریکی وجود دارد.
به عنوان مثال خودروی مدل LEAF شرکت نیسان پرفروش ترین خودروی برقی جهان است و پس از تسلا در رتبه دوم فهرست پرفروش ترین خودروهای برقی جهان قرار دارد.
در حال حاضر شرکت نیسان با رنو و میتسوبیشی اتحاد همکاری می کند.
و نیسان ماکسیما (نیسان ماکسیما): نیسان ماکسیما توسط پارس خودرو در ایران مونتاژ و به فروش می رسد.
ماکسیما در گذشته یکی از لوکس ترین خودروهای بازار ایران بود.
البته با گذشت زمان محبوبیت این خودرو در بین طرفدارانش از بین نرفته است.
ماکسیما در دو حالت دستی و اتوماتیک به بازار عرضه شد و ابزار و تجهیزات خاصی نداشت.
ناگفته نماند که یکی از مواردی که برایش مهم نیست مصرف سوخت بالای این خودرو است.
مدتی پیش شرکت نیسان اعلام کرد که تولید این خودرو در سال 2023 متوقف خواهد شد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد