تعمیرگاه

تعمیرگاه نیسان مورانو Nissan Murano

تعمیرگاه تخصصی نیسان مورانو

داشتن جدیدترین و پیشرفته ترین اطلاعات در زمینه تعمیرات خودرو نیسان مورانو بسیار مهم است و امروزه این مهم است که یک تعمیرگاه تخصصی نیسان مورانو دارای تیمی حرفه ای و با تجربه باشد.
متاسفانه افرادی که ماشین های معمولی را تعمیر می کنند با ماشین های جدید و خارجی آشنایی ندارند به همین دلیل افراد به دنبال تعمیرگاه خاص و حرفه ای در تعمیر ماشین های خارجی هستند

خرید لوازم یدکی نیسان مورانو

خوشبختانه مراکز تخصصی تعمیراتی مانند مستر مکانیک طیف وسیعی از خدمات از جمله تخصص در خودروهای خارجی نیسان ، خودروهای برقی و الکترونیکی، تعمیرات تهویه مطبوع، سفارشی سازی خودروهای خارجی، تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر و تیونینگ و رنگ آمیزی جلو را ارائه می دهند. خودروهای خارجی در زمینه رفع مشکلات خودروهای خارجی پیشنهاد می کنیم.
و به هیچ وجه نباید نگران آن باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده و رزرو نوبت و بهره مندی از سایر خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه مورانو مستر مکانیک می توانید به این وب سایت مراجعه کرده و به کارشناسان و متخصصان برای رفع مشکلات خودرو دسترسی داشته باشید.

بهترین تعمیرگاه نیسان مورانو

بهترین تعمیرگاه نیسان مورانو در تهران

می توان گفت که مرکز تعمیرات خودرو مستر مکانیک یکی از بهترین، مطمئن و مجهزترین مراکز تعمیر مورانو در ایران است که با داشتن تیم حرفه ای و جامع و همچنین جدیدترین تجهیزات، خدمات عالی را با نرخ های بسیار مناسب ارائه می دهید . و نگران تعمیر خودروهای خارجی نباشید زیرا تمامی خدمات مربوط به تعمیرات و موارد مربوط به تعمیرات نیسان مورانو در اینجا ارائه می شود

تعمیر نیسان مورانو به دلیل اینکه نیاز به مهارت بالا و حرفه ای در زمینه شناخت و بازرسی خودروهای خارجی و همچنین بالاترین مهارت در زمینه تعمیر خودرو دارد، بنابراین باید به مراکز معروف و حرفه ای مانند مستر مکانیک مراجعه کنید تا همه مشکلات موجود را می توان حل کرد، می توان در ماشین به بهترین شکل با کمترین قیمت تعمیر کرد.
خوشبختانه امروزه وجود تعمیرگاه مجهز و حرفه ای نیسان مورانو مانند مستر مکانیک نگرانی تمامی مشتریان را در خصوص تعمیر خودروهای خارجی به خصوص مورانو تعمیر خودروهای خارجی کاهش داده است.
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال تعمیرگاه تخصصی مورانو برای رفع ایرادات خودرو به بهترین نحو هستید، در این صورت مرکز مستر مکانیک می تواند مطمئن ترین و بهترین گزینه برای رفع ایرادات خودرو باشد.

خرید لوازم یدکی خودرو

خدمات تعمیرگاه تخصصی نیسان مورانو وارداتی و مونتاژی

تعمیرگاه نیسان مورانو در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران خودروبر رایگان در اختیار مشتری قرار داده است.

خدمات تعمیرگاه نیسان مورانو

این مجموعه تمامی تعمیرات نیسان مورانو شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه نیسان مورانو

تعمیر موتور یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مراحل در زمینه تعمیرات خودرو است که اگر به افراد غیر حرفه ای سپرده شود هزینه های زیادی را می توان به همراه داشت.
و با توجه به اینکه قسمت موتور سخت ترین قسمت خودرو مخصوصا در خودروهای خارجی می باشد این مشکل بسیار پیچیده است و بالاترین مهارت و توانایی را در زمینه تعمیر خودرو می طلبد، خوشبختانه دارای کارشناسان حرفه ای در این زمینه هستند. از تعمیر خودرو ارائه خدمات در مرکز مستر مکانیک که امکان عیب یابی و تعمیر ایرادات در تمامی زمینه های خودروهای خارجی را به بهترین نحو ممکن می سازد.

موتور نیسان مورانو می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور نیسان مورانو بهتر است ابتدا تعمیرگاه نیسان مورانو با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرگاه با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

نوشته های مشابه

تعمیر موتور و توربو به صورت تخصصی و استفاده از لوازم یدکی اصل نیسان مورانو
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه نیسان مورانو

تعمیر گیربکس مورانو در مرکز تخصصی تعمیرات مستر مکانیک با استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص و افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود و مشکل عیب یابی سرویس و تشخیص صحیح ایراد و رفع اشکال در گیربکس نیاز به مهارت و بالا دارد. در این زمینه بالاست و به همین دلیل مرکز تعمیرات تخصصی مستر مکانیک شاید مناسب ترین انتخاب باشد.
و با توجه به اینکه خودروهای خارجی دارای سیستم های پیشرفته و متفاوت تری نسبت به خودروهای ایرانی هستند، به همین دلیل افراد کمی از ویژگی ها و ساختار خودروها اطلاع دارند، خوشبختانه وجود مرکز تعمیرات مستر مکانیک این امکان را فراهم کرده است. رفع اشکالات گیربکس اتوماتیک به طور کامل تایید و رفع شده است.به این ترتیب مالکان خودروهای خارجی به راحتی می توانند تمامی مشکلات پیش آمده در گیربکس را برطرف کنند.

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس نیسان مورانو به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه نیسان مورانو مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه نیسان مورانو

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق نیسان مورانو یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

تعمیرگاه مورانو

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه نیسان مورانو

نیسان مورانو خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه نیسان مورانو
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه نیسان مورانو

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه نیسان مورانو

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه نیسان مورانو
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه نیسان مورانو با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو نیسان خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرات نیسان مورانو

درباره نیسان مورانو

نسل دوم طراحی نیسان مورانو به سال 2008 برمی گردد و به عنوان مدل 2009 عرضه شد و این نسل در سه تریم پایه SL و LE تمام انتخابی ارائه می شود. مدل های موجود در ایران مربوط به نسل 2 نیسان مورانو با پلتفرم مشابه نسل 4 نیسان Altima و مدل های جدید نیسان مورانو 2009 می باشد.
نیسانمورانو نسل دوم این خودرو تا سال 2012 با قیمت صفر کیلومتر در چین عرضه نشد و مدل های دست دوم آن همچنان طرفداران زیادی دارد. نسل دوم نیسان مورانو از هر نظر پیشرفت کرده بود و یکی از بهترین و جدیدترین کراس اوورهای ایران در آن زمان بود. معرفی نسل دوم نیسان مورانو را باید یکی از عاقلانه ترین تصمیمات پارس خودرو در آن زمان دانست و این خودرو به شدت با برخی از رقبا مانند لکسوس RX، BMW X3 و … رقابت کرد. در زیر قصد داریم نسل دوم نیسان مورانو را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم.
در مقایسه با نسل اول، این نسل با امکانات رفاهی به روز همراه با تغییرات بیرونی و داخلی عرضه می شود که موفقیت و جذابیت بیشتری به آن می بخشد.
ظاهر نسل سوم مربوط به نمایشگاه خودرو نیویورک در آوریل 2014 است و جدیدترین مدل آن نیسان مورانو 2020 به تازگی وارد بازار جهانی شده است.اما لازم به ذکر است که تمامی مدل های این نیسان در بازار ایران از قبل از قانون ممنوعیت ورود خودروهای با جابجایی بیشتر از 2 می باشد. 5 لیتر است.
نیسان مورانو 2009 یک موتور 6 سیلندر با ظرفیت 3 است. این خودرو که به موتور 5 لیتری و گیربکس X-Tronic CVT مجهز شده است، معادل 256 اسب بخار قدرت و 334 نیوتن متر گشتاور را از طریق دو دیفرانسیل به تمام چرخ ها می فرستد.
شتاب 0 تا 100 نیوفیس مورانو 8 ثانیه و حداکثر سرعت آن به 210 کیلومتر در ساعت می رسد. میانگین مصرف سوخت این مدل حدود 10 است. 9 لیتر در 100 کیلومتر تخمین زده شده است. حداکثر سرعت این خودرو 210 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
علاوه بر این، صورت قدیمی مدل نیسان مورانو نیز دارای موتور 6 سیلندر با حجم 3 می باشد. این خودرو 5 لیتر قدرت دارد که معادل 245 اسب بخار قدرت و 333 نیوتن متر گشتاور است که به خودرو اجازه می دهد در 8.8 ثانیه شتاب صفر تا 100 کیلومتر را طی کند و به حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت برسد. میانگین مصرف سوخت نودل های قدیمی نیسانمورانو 10.9 کیلومتر تخمین زده شده است.
تجهیزات رفاهی خودکار نیسان مورانو شامل فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم عمق و ارتفاع و حافظه، آینه های تاشو برقی با حافظه، آینه الکتروکرومیک، صندلی برقی راننده با حافظه، صندلی برقی سرنشین جلو، صندلی های تاشو برقی عقب، سنسورهای عقب و جلو، دوربین عقب ، درب برقی، استارت دکمه ای، کامپیوتر راننده، گرم کن شیشه عقب با تایمر، سنسور باران، VDC Vehicle Dynamics Control و TRC Clutter Control.نیسانمورانو بدن در نگاه اول بسیار عضلانی و قدرتمند به نظر می رسد. این خودرو از نظر بسیاری از افراد زیبا نیست و یکی از دلایلی که مورانو در بازار داخلی کشورم فروش خوبی ندارد، طراحی خشن و کمی عجیب آن است.
جلو پنجره های مشبک با چراغ های چند ضلعی در نمای جلو دیده می شود. شکاف بین جلوپنجره و سپر ظاهری برآمده و پف کرده دارد و ظاهری عضلانی به خودرو بخشیده است. چراغ های مه شکن گرد نیز در دو طرف سپر دیده می شوند که از طراحی قدیمی استفاده می کنند.
از کنار، چرخ های شش پره چشمگیر هستند. برآمدگی گلگیرها و خطوط پایینی درها در عملیات حجمی نقش دارند.
در نمای عقب خودرو نیسانA مورانو شاهد طراحی جذاب تری نسبت به نمای جلو هستیم. چراغ های عقب عمودی هستند. یک اسپویلر روی شیشه عقب وجود دارد که حس اسپرتی به مورانو می دهد. چراغ های دو تکه بزرگ و تیز را می بینیم که یک قسمت روی بدنه و قسمت دیگر روی در صندوق عقب است. دو خروجی اگزوز و دو چراغ مه شکن خطی نیز در قسمت پایینی دیده می شود.مورانو داخلی چندان جذاب نیست و به نظر می رسد نیسان تمام انرژی را روی موتور این خودرو گذاشته است. با رنگ مشکی و کرم برای ظاهری خشن، فضای داخلی تاریک خودرو همه آلودگی ها را آشکار می کند.
مورانو دارای سیستم تهویه مستقل است، فرمان و آینه ها به صورت تلسکوپی قابل تنظیم هستند و چراغ هایی روی سایبان دانش آموز وجود دارد. سیستم صوتی Bose و نمایشگر 7 اینچی حس لوکسی را به خودرو می بخشد.
این 5 نفره دارای چندین جا لیوانی و جعبه برای قرار دادن وسایل کودک می باشد. فضای صندلی عقب بسیار جادار و مناسب برای آوردن کودکان است و زاویه تا شدن صندلی عقب بسیار خوب است.
از مهمترین مزیت های نیسان مورانو می توان به طراحی جذاب به خصوص مدل New Face، عملکرد فنی قابل قبول، فضای کابین جادار، فضای بار بزرگ و شتاب ثانویه خوب اشاره کرد. از طرفی طراحی محدود واردات، مصرف سوخت بالا (مخصوصاً در شهر) و انتقاد به گیربکس CVT محصول که می توان آن را نقطه ضعف نیسان مورانو دانست.نیسان مورانو نسل پنجم از نظر امنیت در وضعیت نسبتا قابل قبولی قرار دارد. این خودرو در سال 2000 توسط IIHS (موسسه بیمه و ایمنی بزرگراه ها) مورد آزمایش قرار گرفت و توانست به نتایج نسبتاً خوب و قابل قبولی دست یابد.
در تصاویر نتایج تصادف نیسان مورانو که توسط IIHS منتشر شده است، نقاط ضعف در ستون های A و پدال های زیر درهای خودرو به وضوح قابل مشاهده است. دیسک جلوی نیسان مورانو به دلیل ظرفیت خنک کنندگی 26 میلی متر ضخیم تر و 17 میلی متر پهن تر از دیسک عقب است.
نیسان مورانو عرضه شده در داخل کشور توسط پارس خودرو از تجهیزات ایمنی بسیار کمی استفاده می کند، در واقع این یکی از نقاط ضعف این خودرو است. از تجهیزات ایمنی کوچک مورد استفاده در مونتاژ مورانو می توان به دو کیسه هوا (راننده و سرنشین جلو)، ترمز دیسکی با ABS و EBD، سیستم ترمز اضافی (BAS)، سیستم قفل مرکزی و دستگاه ضد سرقت اشاره کرد.
نیسان مورانو از نظر تجربه رانندگی بی نظیر است. به عنوان مثال، سیستم تعلیق عالی خودرو سواری تیز و راحت را برای راننده فراهم می کند. علاوه بر این ترکیب موتور V6 و گیربکس CVT نیز عملکرد خوبی را از خود نشان داد.در حالی که سایر CVT ها کندتر هستند و موتور را ثابت نگه می دارند، CVT این خودرو مانند یک گیربکس اتوماتیک قدیمی عمل می کند. مورانو سواری نرم و راحت است و همچنین دارای دسته ابزار دستی است.
کیفیت سواری خودرو نسبت به نسل قبلی بهتر و نرم‌تر است و در حالی که در هنگام تغییر جهت خودرو لغزش کمتری دارد، مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند. به طور کلی، قدرت ماشین مورانو مناسب است.
این خودرو نیز مانند سایر خودروهای نیسان دارای سیستم تعلیق عقب برای راحتی سرنشینان عقب است که به شما امکان می دهد تا در صندلی عقب راحت بخوابید. البته این موضوع مورد انتقاد قرار گرفته است.
نیسان مورانو با وجود کیفیت ساخت بالا، نام تجاری معتبر، ایمنی خوب، سواری دلپذیر و قدرت قوی، دارای معایبی است که ممکن است شما را از خرید آن باز دارد. شاید بزرگترین مشکل خودروهای قدیمی در ایران (از جمله نیسان مورانو) گرانی قطعات خودرو باشد (اگر در بازار پیدا کنید)!
برخی از مدل های نیسانA مورانو از مشکل گیربکس شکایت کرده اند که طبق برخی از این گزارش ها این موضوع در مدل های مونتاژی دیده می شود نه نسخه های وارداتی! سپس مصرف سوخت بالا نیسان مورانو است که برای شما هزینه زیادی خواهد داشت.در هر صورت تصمیم می گیرید سراغ یک ماشین باکیفیت اما گران قیمت بروید یا به دنبال یک ماشین کم مصرف و جدیدترین کره ای یا چینی باشید. رقبای آن عبارتند از هیوندای سانتافه، کیا سورنتو و هیوندای توسان.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد