تعمیرگاه تخصصی و بازسازی خودرو های کلاسیک

تعمیرگاه نیسان پاترول Nissan Patrol

تعمیرات ، بازسازی و اورهال تخصصی نیسان پاترول

تعمیرگاه تخصصی پاترول این خودروها را با رعایت نکات طلایی ساخته و توسط متخصصان ماهر و با دانش بالا در تعمیر خودرو انجام می شود. تعمیرات پاترول با استفاده از مواد، ابزار و لوازم اصلی انجام می شود. برند پاترول یکی از برندهای معروف است و خودروهای پاترول به زیبایی تولید می شوند.
ویژگی تعمیرگاه پاترول یکی از معروف ترین و محبوب ترین تعمیرگاه است. انواع متخصصان ماهر و با تجربه در تعمیرگاه مستر مکانیک کار می کنند. این مکانیک ها تجربه زیادی در سفارشی سازی نیسان پاترول دارند. در تعمیرگاه تخصصی نیسان پاترول ، آنها از بهترین روش های عیب یابی خودرو استفاده می کنند تا بتوانند به طور دقیق عیب های خودرو را تشخیص دهند.

خرید لوازم یدکی پاترول اصلی

در تعمیرگاه تخصصی پاترول عیوب و مشکلات خودرو به صورت تخصصی رفع و تعمیر می شود و این خدمات تضمین می شود.
البته هر وسیله ای نیاز به مراقبت و نگهداری و گاهی اوقات تعمیر دارد! خودرو یکی از هزاران وسیله ای است که روزی نیاز به تعمیر دارد. وسایل نقلیه آفرود مانند پاترول که ما برای سفر از آنها استفاده می کنیم، حساس تر هستند. اگر یک شاسی بلند دارید، باید وسیله نقلیه خود را مرتباً سرویس کنید. دلیل این امر مشخص است، شما با ماشین خود به سفرهای مختلفی می روید که اغلب جاده های غیرعادی و ناهمواری دارند. اگر هر بار که رانندگی می کنید، سلامت ماشین خود را بررسی نکنید، ممکن است در جاده شما را شگفت زده کند!

تعمیرات نیسان پاترول
بنابراین برای کاهش خطر تصادف و خرابی ، این کار برای خودروی شما ضروری است. بله! برای مراقبت بیشتر و جلوگیری از مشکلات احتمالی، باید از ماشین خود مراقبت کنید. علاوه بر همه این دلایل، به طور کلی برای افزایش طول عمر خودرو و داشتن عملکرد مناسب، باید هر از چند گاهی آن را نزد تعمیرگاه پاترول حرفه ای برد.با توجه به اینکه خودروی پاترول سالهاست وارد کشور ما در ایران شده است و گذر زمان آن را خراب و فرسوده می کند، بهترین تعمیرگاه پاترول می تواند در هزینه و زمان خدمات مکانیکی شما را صرفه جویی کند.
در گروه مستر مکانیک خدمات مکانیکی خودروهای پاترول به صورت ویژه انجام می شود، این گروه با کارشناسان مجرب کلیه خدمات مربوط به تعمیر موتورهای پاترول را با بالاترین ضریب اطمینان انجام می دهد و در زمینه طراحی و بازسازی فعالیت می کند. تجهیزات روی ماشین های آفرودی از جمله خدمات واحد مکانیک این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
واردات و فروش لوازم جانبی پاترول (کاملا اورجینال)
– فروش و نصب اسنورکل پاترول
– تعمیر و بازسازی نما و ارتفاع
– نصب پروژکتور و چراغ آفرودی
– تغییر سیستم سوخت کاربراتور (تغییر به انژکتور)
– نصب وینچ و سینی زیر آن
– نصب ابزارهای پیشرفته و سطح منابع برای پاترول
– کارشناسی تخصصی و قیمت گذاری پاترول
– مشاوره تخصصی طراحی در آفرود پاترول
– تعویض موتور جدید برای ماشین
– بازسازی پاترول صفر تا صد
– ارائه خدمات دمپینگ پاترول با مواد عالی و درجه یک

تعمیرگاه بازسازی نیسان پاترول

تعمیر موتور پاترول

موتورهای پاترول نسبت به سن و اندازه خود سوخت زیادی مصرف می کنند.بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند تعداد سیلندرها، گیربکس یا نوع سوخت موتور را در زمان بازسازی پاترول تغییر دهند. اما باید بدانید که این فعالیت ها غیرقانونی است و ممکن است شما مقصر باشید. اما شایع ترین مشکلاتی که در موتورهای نیسان پاترول رخ می دهدگاهی لازم است موتور پاترول را بررسی کنیم، در این فرآیند ممکن است پس از باز کردن موتور، نیاز به چرخاندن سرسیلندر و به دلیل کارکرد موتور خودرو، برخی از قسمت های موتور باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که برای حفظ سلامت و کارایی موتور خودرو لازم است تعویض به موقع روغن موتور است. با توجه به دور بودن محصولات داخلی با استانداردهای بین المللی توصیه می شود قبل از تاریخ تعیین شده تعویض شود.
وسایل نقلیه آفرود بازسازی معمولاً به روش اصلاح موتور خودرو و نصب تجهیزات مورد نیاز برای سفرهای خارج از جاده ساخته می شوند. برای بازسازی پاترول، باید طراحی و جنبه های فنی خودرو را در نظر بگیرید. از بین بردن زنگ زدگی، صدا و رنگ، نرم شدن خودرو، توجه به جزئیات ظاهری، سیم کشی بازسازی و سیستم الکتریکی خودرو از مهمترین مراحل در این فرآیند خاص است. تعمیرگاه نیسان پاترول  در تهران آماده ارائه سرویس بازسازی صفر تا صد انواع پاترول دو در و چهار درب می باشد، برای مشاوره و اطلاع از هزینه تعمیر و بازسازی پاترول و دو چرخ مختلف می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید لوازم یدکی خودرو

تعمیر موتور نیسان پاترول

اشکال علت
شنیدن صدای زیاد زمان گاز دادن نرسیدن روغن به میل لنگ
خرابی میل لنگ
قفل شدن موتور خرابی یاتاقان
ایراد در سیستم روغن‌کاری
صدای خفیف موتور هنگام گرفتن و رها کردن پدال گاز سستی پیچ‌های اتصال میان شاتون و میل لنگ
خرابی شاتون
نامرغوب بودن جنس شاتون
وارد شدن فشار زیاد به موتور
سوختن روغن موتور خرابی بوش، پیستون یا رینگ
بیرون آمدن دود آبی رنگ از اگزوز
بد کار کردن موتور شکسته شدن رینگ پیستون
استهلاک بیش از حد رینگ، پیستون و بوش
استفاده از روغن غیراستاندارد
خارج شدن بنزین

تعمیر کاربراتور پاترول

مشکلات مختلفی ممکن است در کاربراتور پاترول رخ دهد که باعث می شود با تعمیرگاه تماس بگیرید. در زیر لیستی از مشکلات رایج کاربراتور پاترول و علل آنها آورده شده است. اگر متخصص تعمیرات پاترول هستید، به راحتی می توانید علت این خطاها را شناسایی و آنها را برطرف کنید. اگر نه، حتماً برای تعمیر کاربراتور پاترول خود به یک متخصص تعمیرگاه مراجعه کنید.

مشکل علت
سرریز شدن سوخت گیر کردن سوزن شناور
تمیز نبودن صافی بنزین
افزایش سطح سوخت
لرزش موتور در دورهای پایین متناسب نبودن مخلوط سوخت
شل بودن اتصالات و عبور هوا
نشت هوا به موتور
بسته شدن مسیر سوخت
تاخیر در روشن شدن موتور اشکال در پمپ فشار
کهنه شدن قطعات
نامتعادل کار کردن موتور مسدود بودن صافی هوا یا اگزوز
گاز نخوردن پارگی دیافراگم یا واشر پمپ

تعمیر گیربکس نیسان پاترول

گیربکس پاترول یکی از مهمترین قطعات در ایجاد قابلیت رانندگی در این خودرو است. بنابراین بروز کوچکترین مشکل در آن می تواند شما را از بهره مندی از مزایای جاده این خودرو باز دارد و رانندگی را با مشکل مواجه کند. به همین دلیل توصیه می شود به محض اینکه احساس کردید در گیربکس پاترول شما مشکلی وجود دارد، با متخصص تعمیرگاه تماس بگیرید. در ادامه لیستی از این خطاها و دلایل آنها را برای شما قرار داده ایم.

اشکال علت
مشکل در جا انداختن دنده‌ها ضعیف شدن کلاچ
پر بودن مخزن پمپ کلاچ
روغن‌ریزی از اطراف جعبه دنده مرغوب نبودن جنس روغن
پاره شدن یا له شدن واشرهای زیر موتور و گیربکس
وجود صداهای ناهنجار در گیربکس شل بودن پیچ‌های میل گاردان جلو
خرابی 4 شاخه میل گاردان
اشکال در دسته موتور و گیربکس

همانطور که گفته شد سال هاست که این SUV وارد کشور ما نشده است و تمام پاترول هایی که در جاده ها یا نمایشگاه ها و کارخانه ها می بینید همگی از انواع خودروهای قدیمی هستند. با تمام این تفاسیر می توان دریافت که این خودروی قدرتمند همچنان مورد علاقه بسیاری از افراد است. موتور قدرتمند و بدنه مناسب این خودروی زیبا باعث محبوبیت آن در تمام این سال ها شد. یکی دیگر از عوامل مهم قیمت مناسب در مقایسه با سایر SUV ها است. اگر به دنبال خرید یک ماشین پاترول هستید، توصیه می شود یک تعمیرگاه پاترول خاص پیدا کنید و از یک مکانیک پاترول بخواهید تا ماشین را بررسی کند.

بازسازی اورهال نیسان پاترول

بهترین تعمیرگاه پاترول در تهران

در این مطلب شما را با بهترین تعمیرگاه پاترول در تهران آشنا کردیم. مستر مکانیک با کارشناسان و سازندگان مجرب خود آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در زمینه تعمیر خودروهای آفرود و ارائه آپشن ها و لوازم جانبی مختلف می باشد. به منظور حفظ ایمنی رانندگی، لازم است هر وسیله نقلیه ای را که در اختیار دارید با کمک یک مکانیک پاترول مجرب به طور منظم بررسی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.اگر پاترول دارید، باید این موضوع را جدی بگیرید. از آنجایی که این خودرو یک خودروی میان رده محسوب می شود و یافتن مکانیک پاترول در صرفه جویی در وقت و هزینه شما بسیار موثر خواهد بود.
خودروی پاترول یکی از خودروهای باکیفیت بوده و از مقاوم ترین و قوی ترین خودروها به شمار می رود. این خودروها توسط مستر مکانیک که یکی از بهترین های تعمیرگاه می باشد ساخته می شوند و در تعمیرگاه پاترول تعمیر خودرو با روش های درجه یک و ماهر انجام می شود.
در تعمیرگاه پاترول منحصراً، تعمیرات توسط متخصصان ماهر انجام می شود. وجود مکانیک های خبره در تعمیرگاه مخصوص باعث شده تا این خودرو به بهترین نحو شناخته شود. به همین دلیل می توان گفت که به طور خاص تعمیرگاه پاترول خدمات را با گارانتی انجام می دهد و رضایت مشتری نیز برای آنها مهم است.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای تعمیرات ، باز سازی و یا اورهال خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد