تعمیرگاه

تعمیرگاه هیوندای Hyundai

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای مستر مکانیک خدمات تعمیر خودرو هیوندای را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. تمامی خدمات تعمیرات موتور و گیربکس اتوماتیک و سیستم تعلیق (جلو و عقب) را شما عزیزان می توانید با تحقیق در این مرکز را برای خودروی خود انتخاب کنید. موتور، گیربکس و سیستم تعلیق خودرو از حساس ترین و تخصصی ترین قطعات هر خودرو به شمار می روند و تعمیرات این قطعه نیز به همان اندازه حساس است. تعمیرگاه هیوندا با استفاده از تکنیک های دقیق و مدرن خودروسازی کره ای هیوندای، استفاده از تجهیزات تخصصی و تجربه بیش از یک دهه کار بر روی خودروهای خارجی مانند هیوندای، کیفیت متفاوتی از تعمیرات را به شما ارائه می دهد.

خرید لوازم یدکی هیوندای جنیون پارت

مهمترین بخش خدمات تعمیرگاه هیوندای مربوط به تعمیرات اساسی موتور هیوندای است. موتور هیوندای به عنوان قلب تپنده خودرو، حساس ترین، گران ترین و ظریف ترین قطعه است و زمانی که دچار مشکلات جدی می شود نیاز به تعمیرات اساسی دارد. تعمیر موتور اولیه خودروهای هیوندای از پیچیدگی هایی تشکیل شده است که تعمیر موتور را مشروط می کند، به عبارت ساده تر، در صورت عدم رعایت نکات فنی و ظرایف کار پنهان در این موتورها، تعمیر آنها ناپایدار شده و مشکلات ثانویه یا خرابی های مکرر ایجاد می شود. . ایجاد می شود تعمیرگاه هیوندا با سالها تجربه و با استفاده از تکنیک های خاص موتور هیوندا را با بالاترین کیفیت و بدون مشکل تعمیر می کند. با تحقیق در مورد این موضوع در شبکه های اجتماعی می توانید حداکثر میزان رضایت مشتریان ما را مشاهده کنید.

بهترین تعنیرگاه هیوندای تهران

بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران

مستر مکانیک یکی از تخصصی ترین مجموعه تعمیرگاه هیوندا در تهران است که در کنار بهترین تعمیرکاران هیوندای کلیه خدمات تعمیرات هیوندای را به حرفه ای ترین شکل ممکن و با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.
بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای کلیه خدمات تعمیرگاه و سرویس های دوره ای خودروهای هیوندای را با بالاترین کیفیت در مجموعه مستر مکانیک انجام می دهد. اگر صاحب خودروی هیوندای هستید، می توانید تمامی خدمات روتین یا تعمیرات تخصصی از جمله تعمیر موتور هیوندای، گیربکس هیوندای، تعمیر جلو و سیستم تعلیق و تعمیر و عیب یابی سیستم برق و الکترونیک هیوندای را به ما بسپارید.
گروه بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران انواع تعمیرات تخصصی موتور، گیربکس، سیستم تعلیق و تعلیق، قطعات الکتریکی و الکترونیکی خودروهای هیوندای را با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب و با استفاده از آخرین تکنولوژی با کیفیت بالا انجام می دهد.این مرکز با ارائه تجهیزات اورجینال و قطعات Genion به مهمترین دغدغه شما عزیزان می پردازد. در آشفته بازار کنونی و حساسیت خودروهای وارداتی به کیفیت قطعات، بی شک این یکی از مهمترین اقدامات برای تعمیر موفق خواهد بود.
تسلط بر ایرادات هر خودرو یکی دیگر از ویژگی های مهم این تعمیرگاه است که با بیش از 10 سال سابقه تخصصی و تحصیلات آکادمیک به تعمیر خودرو هیوندای شما مسلط هستیم و خودروی شما قربانی تعمیرگاه نمی شود.
گارانتی خدمات تعمیرگاه را مسئول تعمیرات می کند و نگران کیفیت کار نخواهید بود.
حداقل هزینه تعمیرات در این شرایط اقتصادی رضایت مشتری را به همراه دارد. اما باید به خاطر داشت که همه نمی توانند هزینه ها را کاهش دهند، زیرا این امر باعث بی کیفیتی و خرابی های مکرر خودرو می شود، بنابراین تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه ها و حفظ کیفیت می کنیم.

تعمیرگاه هیوندا

خرید لوازم یدکی خودرو

تعمیرگاه تخصصی هیوندا در غرب تهران به همراه خدمات جدیدتر

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه هیوندای تخصصی در تهران هستید؟ تیم تخصصی مستر مکانیک با استفاده از افراد مجرب و متعهد و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و سابقه طولانی در تعمیر خودروهای هیوندای دارند. امکان ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی موتور، بازرسی تخصصی برق علاوه بر سیم کشی. باز و بسته شدن پایه داشبورد و تعمیر آن، عیب یابی مربوط به آپدیت نرم افزاری خودرو ، تعمیر و سرویس جلوبندی و سیستم تعلیق.
تعمیر موتور خودرو هیوندای با سرویس کامل موتور
سرویس کامل موتور در هیوندای تخصصی تعمیرگاه انجام می شود. به علاوه تشخیص صدای موتور و سرسیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندای، بررسی نشت روغن و آب موتور. تعویض و بررسی سطح کیفی مایعات موتور، برآورد هزینه تعمیر خودرو هیوندای. بررسی ضعف روغن و پمپ روغن و غیره، کلیه خدمات در تعمیرگاه هیوندای به شما ارائه می شود.
تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای و خدمات گیربکس دوره ای
ابتدا می توانید برای تعمیر گیربکس ماشین خود به تعمیرگاه هیوندای مراجعه کنید. بررسی علل شوک شدید در شرایط مختلف.بررسی عملکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ متحرک (4WD). بررسی سطح کیفیت روغن در گیربکس، تعویض روغن در گیربکس با دستگاه مخصوص. تعمیر توربین گیربکس اتوماتیک هیوندای، تعویض فیلتر روغن گیربکس و … بهترین اقدام این است که تعمیرات هیوندای را به متخصص تعمیرگاه بسپارید.
تعمیر سیستم تعلیق جلو و عقب و سیستم تعلیق خودرو هیوندای
تشخیص و تعمیر صدای ترمز جلو و عقب، بررسی نشتی کمک های جلو و عقب. عیب یابی سیستم کنترل پایداری خودرو، تنظیم زاویه چرخ خودرو هیوندای. تنظیم ارتفاع خودروهای هیوندای و … این سرویس توسط کارشناسان ما در تعمیرگاه هیوندای ارائه می شود.
هیوندای خدمات برق خودرو، سیم کشی، واحد و تعمیر سیستم برق
تشخیص تخصصی هیوندای ، بررسی و تعمیر علائم هشدار دهنده پشت آمپر ، بررسی مدارها و سیم کشی واحدهای هیوندای. بررسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودرو هیوندای، تنظیم موتور و پارامترهای عملکرد خودرو هیوندای و…
خدمات برق تخصصی هیوندای تعمیرات برق و آپشن هیوندای .معمولا فرمان کویل و صفحه بخاری از اصلی ترین مشکلاتی است که در این خودرو پیش می آید. شیشه برقی یکی از مواردی است که در مستر مکانیک بررسی و تعمیر می شود. تعمیر کلید بالابر پنجره هیوندای در تعمیرگاه هیوندای همه این موارد ثابت و قابل تعمیر میباشند
تعمیر کلید پنجره برقی هیوندای تعمیر کلید سانروف هیوندای دلیل کار نکردن شیشه برقی یا کلیدهای سانروف چیست؟ چرا این کلیدها در برخی موارد کار می کنند و در موارد دیگر نه؟ با توجه به طول عمر ماشین هیوندای شما می توان گفت که این کلیدها هر چند سال یکبار نیاز به تعمیر و سرویس دارند. البته در برخی موارد برد و واحد این کلیدها دچار مشکل می شوند. دلیل ممکن است کمبود ولتاژ یا قدرت جریان باشد. که باید مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار گیرد. و ما در تعمیرگاه هیوندای این کار را برای شما انجام می دهیم.

خدمات تعمیرگاه هیوندای

این مجموعه تمامی تعمیرات هیوندای شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه هیوندای

موتور هیوندای می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور هیوندای بهتر است ابتدا تعمیرگاه هیوندای با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرگاه با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتورهای GDI و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

نوشته های مشابه

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه هیوندای

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس هیوندای به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه هیوندای

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق هیوندای یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه هیوندای

هیوندای خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه هیوندای
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه هیوندای

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش دیتیلینگ تعمیرگاه هیوندای

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه هیوندای
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه هیوندای  با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو هیوندای خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

تعمیرگاه تخصصی هیوندای
تعمیرگاه هیوندا خدماتی را در زمینه تعمیرات ارائه می دهد
تشخیص متخصص هیوندای، بررسی و تعمیر علائم هشدار دهنده پشت آمپلی فایرها. بررسی مدارات و سیم کشی واحدهای هیوندای بررسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودرو هیوندای.تنظیم موتور خودرو و پارامترهای هیوندای و همه سرویس شده در تعمیرگاه هیوندای…
تعمیر رگولاتور پنجره هیوندای و عیب یابی رگلاتور پنجره در مستر مکانیک
در برخی موارد دیگر موتور شیشه ای خود موتور سانروف معیوب است. که معمولاً قابل تعمیر نیستند و نیاز به تعویض کیت کامل دارند.
تعمیر و سرویس صندلی برقی هیوندای
معمولاً عیب این صندلی ها این است که در یک جهت کار می کنند و شما در یک جهت کار نمی کنید. در مورد تهیه قطعات صندلی برقی هیوندای باید گفت که هیچ قطعه ای برای آن در بازار وجود ندارد. و باید یک کیت کامل تهیه کنید یا قطعاتی را در انبار تهیه کنید. اما در برخی موارد می توان ایرادات این صندلی ها مانند تعمیر کلید، سیم و موتور را برطرف کرد. همچنین به شکل 6 تعمیرات جلو و عقب هیوندای مراجعه کنید. شاید این عکس هم بتواند به شما کمک کند. علاوه بر این کارشناسان ما سیستم تعلیق جلو و عقب را در تعمیرگاه هیوندای به بهترین نحو تعمیر خواهند کرد.
تعمیر و سرویس کلید صندلی هیوندای، تعمیر سیم کشی صندلی و… بعلاوه سایر خدمات تخصصی در هیوندای تخصصی تعمیرگاه.تعویض باتری برای کنترل از راه دور و استارت بدون کلید
یکی از دلایل باز و بسته نشدن درهای خودرو با ریموت کنترل است. به عبارت دیگر، ماشین روشن نمی شود، می تواند مانند Keils باشد. اولین قدم تعویض باتری است.

تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای
تعمیرگاه ما شناخته شده ترین تعمیرگاه هیوندای در غرب تهران است. در زیر به تاریخچه هیوندای و مدل های آن در ایران اشاره می شود که همگی در تعمیرگاه تخصصی هیوندا تقدیم شما می شود

تعمیرگاه فوق تخصصی هیوندا

گذشته و تاریخ هیوندای

شرکت هیوندای یک شرکت خودروسازی چندملیتی مستقر در کره است. که از سال 1967 در این کشور فعالیت می کند و هنوز هم ادامه دارد. به یکی از محبوب ترین برندها در بازار خودرو در جهان و ایران تبدیل شده است. و آغاز آن محبوبیت مربوط به تولید خودروی هیوندای آزرا می باشد که همچنان یکی از قدرتمندترین و باکیفیت ترین خودروهای این شرکت به شمار می رود. از دیگر مدل های این برند خود ردی در ایران می توان به هیوندای Santa Fe, هیوندای Genesis, هیوندای Tucson اشاره کرد. هیوندای Sonata، هیوندای Veloster، هیوندای Elantra، هیوندای لهجه و هیوندای Centennial.
تمامی این خودروها به صورت رسمی توسط شرکت آسان موتور وارد شده و در تعمیرگاه هیوندای تعمیر می شوند.و البته واردکنندگان فرعی به موازات واردکننده اصلی اقدام به واردات خودروهای هیوندای از کشورهای حوزه خلیج فارس کردند. این امر باعث پیچیدگی تعمیر چنین خودروهایی می شود. لذا در صورت بروز مشکل در زمینه های فوق با کارشناسان مستر مکانیک تماس حاصل فرمایید. برای اطلاع دوستان خود از علت مشکل و جلوگیری از آسیب بیشتر به خودرو. و برآورد هزینه تعمیر را برای شما دوستان عزیز اعلام کند. و در کمترین زمان و با کمترین قیمت مشکل خودروی خود را حل کنید.
در نهایت ما بهترین خدمات را در تعمیرگاه هیوندای به شما ارائه می دهیم. شبهات شما را نیز حل خواهیم کرد. پس به ما اعتماد کن و ماشین ارزشمند تعمیرگاه خود را به هیوندای تخصصی بسپارید

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد