تعمیرگاه

تعمیرگاه کیا اسپورتیج Kia Sportage

تعمیرگاه تخصصی کیا اسپورتیج

همانطور که می دانید، امروزه بسیاری از تعمیرگاه کیا اسپورتیج هستند که تعمیرات آن را انجام می دهند و معتقدند در کار خود حرفه ای هستند. اما باید توجه داشت که اینطور نیست و در اکثر این مجموعه ها افرادی هستند که آموزش های لازم را ندیده اند و نمی توانند تعمیرات را به صورت اصولی انجام دهند.
سپردن ماشین خود به تعمیرگاه اسپورتیج نا معتبر اینگونه می تواند مشکلات بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. بسیاری از افراد خودروی خود را نزد یک مکانیک حرفه ای می برند تا هزینه تعمیرات بیشتری را پرداخت کنند، اما مراقب باشید که این امر می تواند منجر به مشکلات بیشتر و در نتیجه هدر رفتن پول بیشتر شود. بنابراین لازم است در انتخاب تعمیرگاه کیا اسپورتیج دقت شود تا در آینده هزینه بیشتری پرداخت نشود.
با این خصوصیات و اهمیت این موضوع پیشنهادی برای شما داریم و آن انتخاب تعمیرگاه کیا مستر مکانیک است. در این تعمیرگاه تخصصی کیا اسپورتیج افرادی هستند که این خودرو ها را از 0 تا 100 اسپورتیج را می شناسند و آموزش های لازم را برای تعمیرات آن ها دیده اند. بنابراین، انتخاب مستر مکانیک برای انجام تعمیر اسپورتیج بسیار مناسب به نظر می رسد.

چه عواملی تعمیرگاه تخصصی اسپورتیج مستر مکانیک را خاص می کند؟

مستر مکانیک علاوه بر حضور نیروهای ماهر و متخصص شاغل در این تعمیرگاه تخصصی اسپورتیج به خدمات ویژه نیز نگاه کرد. برای مثال می توان گفت اولویت اول تعمیر به جای تعویض در این تعمیرگاه اسپورتیج میباشد . همانطور که می دانید یافتن قطعات اورجینال خودروهای خارجی مشکل است و قیمت خرید آنها بالاست. بنابراین در این تعمیرگاه تلاش خواهد شد تا قطعات آسیب دیده تعمیر شوند.
مورد دیگری که می توان آن را یکی از ویژگی های ما دانست، پشتیبانی همه روزه است. قبل از هر چیز لازم است بدانید که امکان تماس با این تعمیرگاه در هر زمان ، وجود دارد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید روند تعمیر را به صورت کامل در ساعات کاری نظارت کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به خوبی اجرا می شود.
دریافت نرخ های منصفانه طبق تعرفه اتحادیه دلیل دیگری برای انتخاب این تعمیرگاه تخصصی کیا اسپورتیج است. اجرت دریافتی در این تعمیرگاه مقرون به صرفه است بنابراین می توانید با انتخاب مجموعه خدمات خودرویی ما هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

بهترین تعمیرگاه کیا اسپورتیج

بهترین تعمیرگاه کیا اسپورتیج در تهران

بهترین تعمیرگاه کیا اسپورتیج در تهران با ارائه لوازم و قطعات اصلی کیا مهمترین مشکلات شما عزیزان را حل می کند. در آشفته بازار امروز و حساسیت خودروهای کیا به کیفیت قطعات، بدون شک یکی از مهم ترین شرایط یک تعمیر موفق است.
کنترل عیوب هر خودرو یکی دیگر از ویژگی های مهم این تعمیرگاه اسپورتیج است که با 13 سال تجربه شخصی و تحصیلات آکادمیک می توانیم بر تعمیر خودروی کیا شما مسلط باشیم
گارانتی خدمات تعمیرگاه را مسئول تعمیر می کند و شما نگران کیفیت کار نباشید.
کمترین هزینه تعمیر در این اقتصاد باعث رضایت مشتری می شود. اما باید به خاطر داشته باشید که همه نمی توانند قیمت را کاهش دهند، زیرا این امر دوباره منجر به کمبود و خرابی مواد غذایی می شود، بنابراین ما تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه ها و حفظ کیفیت انجام می دهیم.
 تعمیرگاه کیا اسپورتیج باید ویژگی های زیادی داشته باشد. تعمیرکار زمانی درست می گوید که هزینه های شما را کنترل می کند، ماشین شما را می شناسد و هزینه اضافی ایجاد نمی کند، در برخورد با شما صادق است و در نهایت خاطره خوبی از خود در ذهن شما ایجاد می کند.بنابراین اگر به دنبال این نکات هستید، با ما تماس بگیرید.
بهترین تعمیرگاه کیا اسپورتیج در تهران می داند چگونه ماشین کیا شما را تعمیر و تعمیر کند. این توانایی حاصل تجربه و دانش شخصی است. با جستجو در سوابق هر سازنده می توانید به این نتیجه مهم برسید.
خودروهای امروزی بسیار پیچیده هستند و تفاوت های ظریف زیادی دارند، اما کنترل همه این نکات دشوار است. اما اگر به بهترین تعمیرگاه کیا اسپورتیج در تهران مراجعه کنید، تجربه خوبی در تعمیر ماشین خود خواهید داشت.

خدمات تعمیرگاه تخصصی کیا اسپورتیج وارداتی و مونتاژی

تعمیرگاه کیا اسپورتیج در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران خودروبر رایگان در اختیار مشتری قرار داده است.

خرید لوازم یدکی خودرو

انجام بررسی‌های دوره‌ای و مشخص شدن عیب‌های کوچک خودرو
بررسی گیربکس اتوماتیک خودرو و انجام تعمیرات مربوط به آن
بررسی بخش برقی خودرو و سیم‌کشی‌های آن و برطرف کردن مشکل در صورت وجود
بررسی موتور خودرو و انجام تعمیرات در صورت نیاز
بررسی و انجام تعمیرات جلوبندی خودرو

خدمات تعمیرگاه کیا اسپورتیج

این مجموعه تمامی تعمیرات کیا اسپورتیج شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه کیا اسپورتیج

تعمیر موتور خودروهای خارجی به خصوص تعمیر موتور کیا اسپورتیج باید توسط فرد حرفه ای و با تجربه انجام شود.
در واقع در اکثر موارد مشاهده شده است که بسیاری از تولیدکنندگان و مراکز تعمیرات توانایی تشخیص صحیح مشکل در موتور کیا اسپورتیج را ندارند.
و همیشه مشکلات موقت را بر اساس آزمون و خطا و باورهای غلط خودشان حل می کنند.
و تعمیر موتور حرفه ای و کامل توسط فردی که اطلاعات کاملی از این خودروها ندارد انجام نمی شود.
در واقع موتور یکی از مهمترین و حساس ترین قطعات است اما کوچکترین ایراد در این قطعه می تواند باعث بروز مشکلات جدی و یا آسیب های جبران ناپذیری شود.
در واقع روشن کردن غیرحرفه ای آن بزرگترین گزینه ای است که می تواند به آسیب های جبران ناپذیری منجر شود.
و تعمیر موتور کیا اسپورتیج که توسط متخصص انجام می شود لزوماً به معنای قیمت بالا نیست.
بنابراین صاحبان خودرو نگران هزینه تعمیر خودرو نباشند، در واقع با مراجعه به مرکز تعمیرات حرفه ای می توانند تمامی مشکلات موجود در خودرو را با مناسب ترین قیمت برطرف کنند.خوشبختانه وجود مرکز تعمیرات مستر مکانیک باعث شد تا تمامی ایرادات موتور خودرو کیا اسپورتیج به صورت کاملا حرفه ای برطرف شود و به راحتی بتوان تمامی مشکلات این خودرو را با قیمت ارزان برطرف کرد.

تعمیرات اسپورتیج

نوشته های مشابه

تعمیر موتور یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مراحل در زمینه تعمیرات خودرو است که اگر به افراد غیر حرفه ای سپرده شود هزینه های زیادی را می توان به همراه داشت.
و با توجه به اینکه قسمت موتور سخت ترین قسمت خودرو مخصوصا در خودروهای خارجی می باشد این مشکل بسیار پیچیده است و بالاترین مهارت و توانایی را در زمینه تعمیر خودرو می طلبد، خوشبختانه دارای کارشناسان حرفه ای در این زمینه هستند. از تعمیر خودرو ارائه خدمات در مرکز مستر مکانیک که امکان عیب یابی و تعمیر ایرادات در تمامی زمینه های خودروهای خارجی را به بهترین نحو ممکن می سازد.

موتور کیا اسپورتیج می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور کیا اسپورتیج بهتر است ابتدا تعمیرگاه کیا اسپورتیج با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرگاه با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتور و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه کیا اسپورتیج

در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای کیا باید بدانید که در ایران گیربکس اتوماتیک به دو صورت تعمیر می شود. روش اول ساده است و نیاز به تجهیزات، دانش و تجربه خاصی ندارد، تعمیرکار گیربکس اتوماتیک استوک آماده دارد و در صورتی که گیربکس کیا شما دارای نقص خاصی است، گیربکس را از خودرو خود خارج کرده و گیربکس موجود را تعویض کنید. روش دوم، پی بردن به علت خرابی گیربکس و تعمیر قطعه است که نیاز به تجهیزات و تکنولوژی تعمیرات گیربکس دارد، این روش در بین پرسنل تعمیر و نگهداری کمتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا زمان بیشتری می برد و نیاز به کار بیشتر روی گیربکس دارد. عملیات اهمیت روش دوم این است که انتقال شما به روز می شود و از قطعات استوک استفاده نمی شود.

تعمیر گیربکس اسپورتیج در مرکز تخصصی تعمیرات مستر مکانیک با استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص و افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود و مشکل عیب یابی سرویس و تشخیص صحیح ایراد و رفع اشکال در جعبه نیاز به مهارت و بالا دارد. در این زمینه بالاست و به همین دلیل مرکز تعمیرات تخصصی مستر مکانیک شاید مناسب ترین انتخاب باشد.
و با توجه به اینکه خودروهای خارجی دارای سیستم های پیشرفته و متفاوت تری نسبت به خودروهای ایرانی هستند، به همین دلیل افراد کمی از ویژگی ها و ساختار خودروها اطلاع دارند، خوشبختانه وجود مرکز تعمیرات مستر مکانیک این امکان را فراهم کرده است. رفع اشکالات گیربکس اتوماتیک به طور کامل تایید و رفع شده است.به این ترتیب مالکان خودروهای خارجی به راحتی می توانند تمامی مشکلات پیش آمده در گیربکس را برطرف کنند.

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس کیا اسپورتیج به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه کیا اسپورتیج مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه کیا اسپورتیج

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق کیا اسپورتیج یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

تعمیرات برق اسپورتیج

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه کیا اسپورتیج
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه کیا اسپورتیج

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه کیا اسپورتیج

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه کیا اسپورتیج
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه کیا اسپورتیج با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو کیا خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

شما می توانید تعمیرگاه مستر مکانیک را برای تعمیر در هر یک از این موارد انتخاب کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات و مشاوره با شماره های درج شده در این وب سایت با تعمیرگاه تماس بگیرید تا کارشناسان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. در این تعمیرگاه تمامی خودروهای کیا موتورز مانند اپتیما سراتو و … نیز تعمیر می شوند

تعمیر اسپورتیج

درباره کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج از سال 1993 به محصولات کیا Motor پیوسته و 5 نسل تولید کرده است.نسل اول این خودرو شباهت های زیادی با محصولات مزدا دارد و به دلیل داشتن شاسی ذوزنقه ای مستقل در رده SUV ها قرار می گیرد. با ورود به بازار ایران از نسل دوم این خودرو، نسل دوم کیا اسپورتیج توسط اطلس خودرو از سال 1387 تا 1389 اسپورتیج 2008 با کد JE از موتور 2.7 لیتری 6 سیلندر وارد شد. خورجینی از 171 اسب بخار قدرت و 241 نیوتن متر گشتاور استفاده می کند و پیشرانه این خودرو از نوع AWD است که به گیربکس 4 سرعته اتوماتیک متصل می شود. نسل سوم کیا اسپورتیج با کد SL نیز در سال 1390 وارد ایران شد و به یکی از پرفروش ترین محصولات کیا در ایران تبدیل شد. دو مدل از این نسل کیا اسپورتیج 2000 و کیا اسپورتیج 2400 در بازارهای جهانی وجود دارد اما در ایران فقط با موتور قویتر 2.4 لیتری موجود است.
موفقیت خارق‌العاده کیا اسپورتیج 2.4L در بازار ایران، این انتظار را به وجود آورده است که نسل چهارم آن که در سال 2015 عرضه شد، فروش گسترده‌ای در ایران نیز داشته باشد، اما عرضه این خودرو با نام کیا اسپورتیج GT Line 2400 گفته می شود با بازگشت ممنوعیت واردات خودرو و تحریم ها، کیا اسپورتیج QL نتوانست آنطور که انتظار می رفت در بازار ایران موفق باشد.سال‌ها بعد، همزمان با آغاز دور جدید واردات خودرو، شایعات مربوط به نسل پنجم کیا اسپورتیج با کد NQ5 که قرار است در سال 2021 عرضه شود، به طور گسترده گزارش شده است که این شایعات را تایید کرده و ایران را از ورود قریب‌الوقوع آن مطلع می‌کند. کیا اسپورتیج 2023 جدید به ایران. اگرچه خبر ورود مجدد کیا اسپورتیج به بازار ایران خبر خوبی در بازار محدود این روزهای ایران است، اما محدودیت 20 هزار دلاری وزارت امنیت برای واردات خودروهای خارجی واردات این خودرو را با مشکل مواجه کرده است. خودرو به ایران هنوز قطعی نیست اگر کیا اسپورتیج جدید وارد ایران شود به نظر می رسد فقط آپشن های پایین رده و تک دیفرانسیل ارائه می دهد.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد