تعمیرگاه

تعمیرگاه کیا سورنتو Kia Sorento

تعمیرگاه تخصصی کیا سورنتو

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه کیا سورنتو در تهران هستید؟ مستر مکانیک با استفاده از نیروهای متخصص و سالها تجربه در تعمیر خودروهای خارجی در کنار شماست تا بدون نگرانی مشکلات خودروی شما را حل کند. بنابراین اگر نیاز به تعمیر سورنتو خود دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهیم.

تمام قسمتهای خودرو کیا سورنتو از برق و الکترونیک گرفته تا جلوبندی، گیربکس، کمک بادی، موتور، ترمز و موارد دیگر نیاز به افراد حرفه ای جهت رفع مشکل دارند.

و در اکثر مواقع وجود تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته باعث میگردد تا امکان تشخیص دقیق و رفع مشکل موجود در خودرو به راحتی امکان پذیر گردد.

که خوشبختانه وجود مجموعه‌ای حرفه‌ای مانند مرکز تعمیرات مستر مکانیک باعث گردیده است تا امکان رفع تمام مشکلات به صورت کاملاً تخصصی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات به راحتی امکان‌پذیر گردد.

پس می‌توان به این نتیجه رسید که مرکز تعمیر مستر مکانیک از حرفه ای ترین محل ها جهت برطرف کردن تمام مشکلات موجود از لحاظ فنی و ظاهری در خودروی کیا سورنتو میباشد.

خرید لوازم یدکی خودرو

چون تخصص افرادی که در این مجموعه خدمات ارائه می دهند باعث گردیده است تا امکان ارائه خدماتی همراه با گارانتی و به صورت حرفه‌ای و مطمئن به راحتی امکان پذیر گردد.

بهترین تعمیرگاه کیا سورنتو در تهران

در واقع تمام خودروهایی که توسط شرکت کیا تولید شده و در ایران موجود هستند در مجموعه تعمیر مستر مکانیک به صورت کاملاً حرفه ای تعمیر می‌شوند و تمام کسانی که به دنبال مجموعه های مطمئن و معتبر جهت تعمیر خودرو هایشان هشتند، به راحتی می‌توانند به این مجموعه مراجعه نمایید.

خدمات تعمیرگاه کیا سورنتو

این مجموعه تمامی تعمیرات کیا سورنتو شامل موتور، گیربکس و جلوبندی و سیستم برق و الکترونیک آن را با استفاده از بهترین قطعات و لوازم و بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

بخش تعمیر موتور تعمیرگاه کیا سورنتو

 

نوشته های مشابه

تعمیر موتور یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مراحل در زمینه تعمیراتموتور خودرو جزو مهمترین قسمت هایی می باشد که برای تعمیر نیاز به افرادی فوق العاده حرفه ای و مجرب دارد.

مثلاً تنظیم کردن موتور، تعمیر کردن مشکلات موجود در این قسمت شامل رفع مشکلات موجود در دریچه گاز یا تعویض کردن صافی بنزین و یا تشخیص مشکلات به صورت دقیق و حرفه‌ای نیاز به تخصص بالا و تجهیزات پیشرفته دارد.

و هر کسی به راحتی نمی تواند بحث تعمیر موتور را همراه با گارانتی انجام دهد.

و به گونه می‌توان گفت که بروزکوچکترین خطایی هنگام تعمیر موتور خودرو مهمترین گزینه ای است که می‌تواند باعث شود تا مشکلات موجود بسیار شدیدتر شده و حتی می‌تواند منجر به تعویض موتور نیز گردد.

پس به هیچ عنوان نباید تعمیر موتور خودرو را به هرکسی بسپارید.

چون می‌تواند باعث از بین رفتن احتمال تعمیر موتور خودرو گردد و باعث گردد تا نیاز به تعویض قطعات زیاد باشد

که این مورد واقعا وحشتناک بوده و هزینه‌های سرسام‌آوری برای صاحبان خودروها ایجاد می‌کند.

در نتیجه اگر به دنبال افرادی فوق العاده حرفه ای و مجموعه مطمئن و معتبر جهت تعمیر موتور خودرو می گردید در این حالت مراجعه به مرکز تعمیر ،انتخابی مناسب برای این کار می باشد.

که در واقع تمام افرادی که در مجموعه تعمیر مستر مکانیک خدمات ارائه می دهند تخصص فوق العاده بالایی در رابطه با تمام خودروهای خارجی دارند.

و می‌توان گفت که حرفه ای ترین افراد در ایران می باشند که تمام خدمات مورد نیاز در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی را به صورت یکجا ارائه می دهند.

بدین ترتیب شما نیز به راحتی می توانید با مراجعه به این مجموعه حرفه ای و مطمئن تعمیر موتور خودرو خود را به افرادی مطمئن بسپارید و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید.

تعمیرگاه تخصصی کیا سورنتو

و با توجه به اینکه قسمت موتور سخت ترین قسمت خودرو مخصوصا در خودروهای خارجی می باشد این مشکل بسیار پیچیده است و بالاترین مهارت و توانایی را در زمینه تعمیر خودرو می طلبد، خوشبختانه دارای کارشناسان حرفه ای در این زمینه هستند. از تعمیر خودرو ارائه خدمات در مرکز مستر مکانیک که امکان عیب یابی و تعمیر ایرادات در تمامی زمینه های خودروهای خارجی را به بهترین نحو ممکن می سازد.

موتور کیا سورنتو می تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی روغن موتور، خرابی بلبرینگ، ضعیف بودن پمپ روغن و … دچار مشکل شود. برای تعمیر موتور کیا سورنتو بهتر است ابتدا تعمیرگاه کیا با تجربه زیاد پیدا کنید. مستر مکانیک متخصص تعمیرگاه با استفاده از قطعات باکیفیت و کادری مجرب به خودروی شما خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، توصیه می شود که خودروی خود را در فواصل زمانی معین به سرویس های تخصصی و مطمئن برای تعمیر و نگهداری ببرید.

تعمیر موتور و توربو به صورت تخصصی
تعمیرات اساسی موتور که شامل سوختن واشر سرسیلندر، روغن سوزی و یاتاقان زدن می باشد.
عیب یابی و تعمیر بد کار کردن و خام سوزی موتور به جهت معاینه فنی
تعمیر کاتالیزور
رفع صدای موتور هنگام استار زدن و روشن کردن موتور خودرو

بخش تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه کیا سورنتو

رفع مشکل گیربکس های اتوماتیک از مهمترین مشکلات تعمیرکاران بوده و هست، و اکثراً در خودروهای داخلی از گیربکس های دستی و یا مدل های قدیمی استفاده می گردد.

ولی امروزه انواع گیربکس های اتوماتیک با مدل‌هایی بسیار متفاوت و پیشرفته تولید شده‌اند که اکثراً در خودروهای لاکچری و گران قیمت استفاده می شوند.

در واقع امروزه بحث تشخیص دادن مشکلات موجود در گیربکس خودروها نیاز به تخصص بالا و تجهیزات پیشرفته و خاصی دارد که متاسفانه هر کسی توانایی این کار را ندارد.

و تنها افرادی که اطلاعات کامل و بروزی در رابطه با خودروهای خارجی دارند خیلی سریع می‌توانند مشکلات موجود در گیربکس را تشخیص داده و خیلی سریع اختلالات موجود را برطرف نمایند.

در واقع باید این مورد را قبول کنیم که هیچ وقت انجام کارهای تکراری به معنای کسب اطلاعات بیشتر نیست متاسفانه اکثر تعمیرکاران فقط تعمیر خودرو های داخلی را به صورت تکراری سالیان دراز است که انجام می دهند.

و هیچ وقت اقدام به کسب اطلاعات جدید در رابطه با قطعات جدید عرضه شده به بازار و یا خودروهای جدید عرضه شده به بازار را نمی کنند.

به همین دلیل است که امروزه در تعمیر خودروهای خارجی به مشکل برمی خورند، در واقع هم صاحبان خودرو ها نمی توانند به مراکز مختلف اطمینان کنند و هم تعمیرکاران همیشه استرس این را دارند که آیا امکان برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در خودروهای خارجی را دارند یا نه؟

در صورتی که اگر صاحبان خودروهای خارجی از همان اول تعمیر خودرو خود را افراد و مجموعه های معتبر و متبحر بسپارند در این حالت دیگر به هیچ عنوان مشکلی در خودرو ایجاد نمی گردد.

و هیچ گونه نگرانی در رابطه با تعمیر صحیح خودرو وجود نخواهد داشت.

در واقع مهمترین گزینه‌ای که باعث شده است تا مرکز تعمیر مستر مکانیک به معروفیت و محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم ایران برسد این است که تمام مشکلات صاحبان خودروهای خارجی را به صورت کامل برطرف کرده است.

در واقع این مجموعه حرفه ای به خاطر داشتن تیم تعمیر تخصصی و داشتن تجهیزات امکانات و ابزارهای پیشرفته و استفاده کردن از جدیدترین متدها به راحتی می‌تواند تمام مشکلات موجود در خودروها خارجی مخصوصا در قسمت گیربکس را برطرف نماید.

تعمیر گیربکس کیا سورنتو در مرکز تخصصی تعمیرات مستر مکانیک با استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص و افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود و مشکل عیب یابی سرویس و تشخیص صحیح ایراد و رفع اشکال در گیربکس نیاز به مهارت و بالا دارد. در این زمینه بالاست و به همین دلیل مرکز تعمیرات تخصصی مستر مکانیک شاید مناسب ترین انتخاب باشد.
و با توجه به اینکه خودروهای خارجی دارای سیستم های پیشرفته و متفاوت تری نسبت به خودروهای ایرانی هستند، به همین دلیل افراد کمی از ویژگی ها و ساختار خودروها اطلاع دارند، خوشبختانه وجود مرکز تعمیرات مستر مکانیک این امکان را فراهم کرده است. رفع اشکالات گیربکس اتوماتیک به طور کامل تایید و رفع شده است.به این ترتیب مالکان خودروهای خارجی به راحتی می توانند تمامی مشکلات پیش آمده در گیربکس را برطرف کنند.

تجربه نشان داده است که خرابی در سیستم انتقال قدرت (گیربکس) خودرو به مرور زمان رخ می دهد، بنابراین بهتر است به محض مشاهده علائم خرابی گیربکس کیا سورنتو به سراغ تعمیرگاه بروید تا از هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مستر مکانیک تعمیرات تخصصی گیربکس را انجام می دهد.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر گیربکس
تعمیر و تعویض گیربکس
تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز
تعمیر گیربکس های اتوماتیک DSG- CVT به صورت تخصصی
در بخش دوم یعنی بخش مربوط به گیربکس اتوماتیک ، تعمیرگاه کیا سورنتو مستر مکانیک به خدماتی مانند رفع عوامل مربوط به تاخیر در تعویض دنده، رفع عواملی که منجر به گاز هرز در گیربکس می‌شوند، رفع ضربه و اصطلاحا تقه در هنگام تعویض دنده، رفع عیوب TCM یا کامپیوتر و نیز رفع عیوب ساعت گیربکس می پردازد.

بخش سیستم تعلیق تعمیرگاه کیا سورنتو

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سیستم تعلیق و تعلیق خودرو به منظور داشتن یک تجربه رانندگی دلپذیر و همچنین سلامت و ایمنی خود در حین رانندگی، بررسی دوره زمانی و تعمیر سیستم تعلیق کیا سورنتو یکی از موارد مهمی است که باید به صورت دوره ای انجام دهید. . مراقب باشید هر چه دیرتر برای رفع مشکلات سیستم تعلیق خودرو خود اقدام کنید هزینه های بیشتری متحمل خواهید شد.

تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی
تعمیر و تعویض کمک ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع
جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ های عقب و جلو و رفع لاستیک سایی
خدمات در بخش جلوبندی هم بسیار متنوع است، از جمله این خدمات می‌توان به سرویس جلوبندی و تعلیق خودرو به صورت کامل، تعمیر سیستم مربوط به تنظیم ارتفاع برقی و تنظیم زوایای چرخ‌های خودرو و رفع کجی آن ها اشاره کرد.

بخش برق و الکترونیک تعمیرگاه کیا سورنتو

کیا سورنتو خدمات برق و الکترونیک خودرو با بهترین کیفیت در مستر مکانیک انجام می شود. با توجه به اهمیت زیاد سیستم های الکتریکی و الکترونیکی در خودروهای جدید و وابستگی کامل خودرو به این سیستم ها، بازرسی و نگهداری به موقع این قسمت از خودرو بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر تخصصی سانروف و کروک
تعویض ترانس و لامپ های زنون
تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلوی خودرو
شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت گیری
عیب یابی و تعمیر سیم کشی بر اساس نقشه های کمپانی توسط تعمیرگاه کیا سورنتو
عیب یابی و تعمیر یونیت های ECM, TCM, ABS و …
عیب یابی و تعمیر کروز و رادار و سنسورهای سپر
در حوزه خدمات مربوط به برق و دیاگ تعمیرگاه ماشین خارجی با بهره گیری از تیمی متخصص خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. دو کار مهم مربوط به برق خودرو یعنی کالیبراسون و پروگرام آپشن‌های خودرو و همچنین تعمیرات سیم کشی خوردو به صورت کامل، از خدمات تخصصی ارائه شده در تعمیرگاه مستر مکانیک است.

بخش صافکاری تعمیرگاه کیا سورنتو

صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی و صافکاری PDR حرفه ای
شاسی کشی و صافکاری خودرو با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تعمیرگاه کیا سورنتو

نقاشی و اتاق رنگ مخصوص خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
سرامیک خودرو و واکس بدنه
پولیش واکس بدنه
رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه خودرو به صورت سه بعدی توسط تعمیرگاه کیا سورنتو
قلم گیری لیسه ای
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
کلام آخر این­که با مستر مکانیک دیگر نگران یافتن تعمیرگاه کیا سورنتو با قیمت مناسب، مطمئن و تخصصی برای خودرو کیا خود نخواهید بود. شما یک مکانیک ماهر در کنار خود خواهید داشت که بر تمام پیچیدگی­ های خودروهای جدید مسلط است.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

آدرس بخش تعمیرات خودرو : تهران، اتوبان نواب شمال به جنوب، بالای پل 9 دی، تقاطع خیابان قزوین، ابتدای هلال احمر، پشت ایستگاه اتوبوس کشاورز، پلاک 485

آدرس بخش صافکاری مدرن ، دیتیلینگ و تیونیگ خودرو : تهران ، آجودانیه ، مجتمع خودرویی الماس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
error: محتوا محافظت شده میباشد