مجله خودرو

تولید تسلا مدل 3 متوقف می شود، احتمالاً به زودی به روز رسانی می شود

تولید پرفروش تسلا مدل 3 به نظر می رسد در کارخانه گیگافکتوری شانگهای این شرکت متوقف شده است، که بار دیگر به شایعات در مورد شروع به زودی تولید مدل به روز شده توسط شرکت دامن زد.

ویدیوی اخیر یوتیوب توسط وبلاگ نویس پرکار تسلا وو وا که تصاویر پهپادهای کارخانه تولید چین در 25 می نشان می دهد که مدل 3 در مناطق نگهداری وجود ندارد.

وو وا اشاره می کند که به نظر می رسد تولید مدل Y با سرعت عادی ادامه دارد.

خودروهای استرالیایی تسلا مدل 3 و مدل Y از این کارخانه تولید چینی تهیه می شوند.

این جدیدترین پیشرفت به دنبال خروجی چینی است ییکای ماه گذشته گزارش داد که تسلا چین صحت گزارش‌ها را تکذیب کرده است که مدل به روز شده 3 در تاریخ 1 ژوئن وارد تولید انبوه در شانگهای می‌شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

در این مرحله مشخص نیست که تسلا مدل 3 به روز شده با اسم رمز Project Highland دقیقا چه زمانی وارد تولید می شود. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیرا در کارخانه Gigafactory شانگهای در چین حضور داشت، اما خودرو به نمایش گذاشته نشد.

صرف نظر از این، ما نمونه های اولیه مدل 3 جاسوسی زیادی را دیده ایم و همچنین خودرویی که به نظر می رسد یک وسیله نقلیه پنهان است.

انتظار می‌رود که به‌روزرسانی برای شاسی‌بلند مدل Y که با اسم رمز Project Juniper مرتبط است، به‌زودی منتشر شود.

یک عکس اخیر به اشتراک گذاشته شده در Reddit نشان می‌دهد که مدل 3 دارای طراحی جدید چراغ‌های جلو و همچنین سپر جلوی جدید و آنچه به نظر می‌رسد – در نهایت – یک خوشه ابزار خواهد بود.

یک برنامه تسلا نیست گزارش می دهد که مدل 3 دارای یک دوربین در مرکز سپر جلوی خود به اضافه دو دوربین جدید، یکی در هر طرف خودرو خواهد بود.

طبق گزارش ها، این دوربین های پنج مگاپیکسلی با پوشش ضد تابش نور، برتر از واحدهای 1.2 مگاپیکسلی در خودروی فعلی خواهند بود. همچنین ظاهراً مدل به روز شده از ابررایانه Hardware 3 به Hardware 4 ارتقا خواهد یافت.

هیچ حسگر اولتراسونیک در دسترس نخواهد بود زیرا این شرکت سیستم تسلا ویژن خود را تحت فشار قرار می دهد، که نه به رادار یا حسگرها بلکه به دوربین متکی است، در حالی که تسلا ظاهراً فضای داخلی مدل 3 را نیز ساده تر خواهد کرد.

تسلا قبلاً گفته بود که مانند خودروسازان قدیمی مسیر “فیس لیفت” سنتی را دنبال نمی کند، اما به نظر می رسد که در حال تغییر لحن خود برای کمک به حفظ تازگی وسایل نقلیه خود است.

فروش پرچمدار در بازار مهم چین منجر به کاهش قیمت تسلا در آنجا شد و جنگ قیمتی را با برندهای رقیب آغاز کرد.

بیشتر: همه چیز تسلا مدل 3

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد