مجله خودرو

تویوتا GR86 دوباره در بریتانیا به فروش می رسد

به گزارش مستر مکانیک

تخصیص اصلی بریتانیا از تویوتا GR86 در 90 دقیقه پس از باز شدن سفارشات فروخته شد

خریداران احتمالی که از قبل در لیست انتظار برای خودروی اسپورت قرار دارند، در تخصیص جدید اولویت خواهند داشت

این برند تایید کرده است که تویوتا GR86 با قیمت 32495 پوند به فروش در بریتانیا بازگشته است.

مشتریانی که اولین تخصیص را از دست داده اند اما در لیست انتظار باقی مانده اند، در این موج اخیر تخصیص اولویت بندی خواهند شد. “با روح انصاف”.

خرید لوازم یدکی خودرو

در حالی که تویوتا هرگز اعداد تخصیص اصلی بریتانیا را در آوریل 2022 مشخص نکرد، تایید کرد که این خودروی اسپورت 29995 پوندی ظرف 90 دقیقه پس از باز شدن سفارشات فروخته شد.

در آن زمان، همچنین به مشتریان هشدار داد که از دست داده بودند که تنها امید برای ایمن کردن خودرو در صورتی است که خریداران سفارش خود را لغو کنند، و در نتیجه نقض قوانین ایمنی GSR2 در اروپا، اخطار «وقتی تمام شد، تمام شد» صادر کرد. آن را خارج از فروش

تعمیرگاه تویوتا پیش‌بینی می‌کند که آخرین گروه از تخصیص‌ها نیز به فروش می‌رسد، بنابراین لیست انتظار را در صورتی که موجودی بیشتری در آینده در دسترس قرار گیرد، باز نگه می‌دارد.

تحویل GR86 در بریتانیا از جولای گذشته آغاز شد، قیمت اولیه آن آن را به رقیبی نزدیک برای نسخه‌های میان‌رده نزدیک‌ترین رقیب خود، مزدا MX-5 تبدیل کرد.

این ساختار قیمتی ساده، GR86 را تنها در یک تریم ارائه می کرد، که آلیاژهای 10 پره 18 اینچی پیچیده شده در لاستیک های میشلین Pilot Sport 4، صفحه نمایش لمسی 8.0 اینچی با یکپارچه سازی تلفن هوشمند، دوربین معکوس، مانیتور نقطه کور، چراغ های جلو تطبیقی ​​LED و خوشه سنج دیجیتال 7.0 اینچی.

گزارش تکمیلی توسط چارلی مارتین

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد