مجله خودرو

جت لگ برای رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی در حالی که هیترو شارژرها را می‌بندد

به گزارش مستر مکانیک

هیترو میزبان یک شبکه Pod Point با بیش از 25 شارژر در پارکینگ‌های کوتاه مدت بود

شارژرهای 25 قوی Pod Point هیترو خاموش شده اند. نه فرودگاه و نه شرکت شارژر نمی گویند چرا

خطوط هوایی ممکن است مشتاق باشند اعتبار سبز خود را با استفاده از سوخت‌های زیستی و موتورهای کارآمدتر نشان دهند، اما در سطح زمین، رانندگان خودروهای برقی که از شلوغ‌ترین فرودگاه بریتانیا استفاده می‌کنند، متوجه می‌شوند که یک شبکه شارژ اصلی خاموش شده است، نه فرودگاه و نه شرکت شارژر. برای گفتن چرا

سال گذشته 62 میلیون نفر از فرودگاه هیترو استفاده کردند. برای تامین نیاز کسانی که با خودروهای برقی وارد یا خارج می‌شوند، میزبان یک شبکه Pod Point با بیش از ۲۵ شارژر در پارکینگ‌های کوتاه مدت بود. با این حال، در ماه‌های اخیر، رانندگان متوجه شده‌اند که شارژرها دیگر کار نمی‌کنند و به شبکه‌های اجتماعی مراجعه کرده‌اند تا مشکل را گزارش کنند.

خرید لوازم یدکی خودرو

آنها شامل جاناتان ویلان، مالک تسلا مدل 3 است که نوشت: “الان برای همیشه خاموش به نظر می رسد. همه خاموش هستند”. یکی دیگر پیشنهاد کرد که به این دلیل است که «هیترو نتوانست قرارداد را تمدید کند». پاد پوینت به Autocar نمی گوید چرا شارژرهای آن خاموش شده اند و در عوض مجله را به هیترو ارجاع می دهد.

سخنگوی فرودگاه همچنین از ارائه دلیل خودداری کرد اما افزود: “هیترو در حال توسعه برنامه هایی برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد است.”

شارژرهای Heathrow’s Pod Point ممکن است خاموش باشند، اما خوشبختانه، شارژرهای دیگری نیز توسط شبکه‌هایی از جمله BP Pulse و Polar ارائه می‌شوند که بیشتر آنها در هتل‌های اصلی و برخی از پارک‌های خودرو در مرز فرودگاه قرار دارند. همچنین سایت‌های سوپرشارژر تسلا در پایانه‌های ۲، ۳ و ۵ وجود دارد.

در حال حاضر برخی از خدمات پارکینگ نوکر شارژ خودروهای برقی را نیز ارائه می دهند. اولین کسی که این کار را در هیترو انجام داد، پارک جاینت انگلستان، اپراتور پارکینگ ملاقات و سلام بود.

این شرکت خدمات شارژ EV خود را در ژانویه 2022 راه اندازی کرد و حدود 40 خودرو در هفته شارژ می کند، برخی از آنها از طریق سوکت های آهسته و سه پین ​​در ترکیب ذخیره سازی خود یا، در صورت درخواست مشتریان، در مرکز تسلا سوپرشارژ در نزدیکی هیلتون، در ترمینال 5.

باب گیل، مدیر پارک جاینت انگلستان، گفت: «ما از تقاضا بسیار خرسندیم و انتظار داریم با اجرایی شدن توسعه ULEZ و تعداد بیشتری از خودروهای برقی، این تقاضا افزایش یابد.

فراتر از هیترو و در سراسر کشور، ارائه شارژر فرودگاهی به طور مساوی با بسیاری از شارژرهای توزیع شده در پارکینگ‌ها و هتل‌ها به صورت ظاهراً موردی ترکیب می‌شود. از 10 فرودگاه شلوغ بریتانیا که Autocar برای ارائه طرح کلی شارژر خود با آنها تماس گرفت، تنها دو فرودگاه – Luton و Gatwick – پاسخ دادند.

لوتون تأیید کرد که دارای 10 شارژر 7 کیلوواتی در پارکینگ ترمینال 1 است در حالی که گتویک دارای 24 نقطه شارژ 22 کیلوواتی در پارکینگ های عمومی خود است. با این حال، اواخر تابستان امسال، یک مرکز شارژ EV اختصاصی دریافت خواهد کرد.

Gatwick Electric Forecourt که توسط Gridserve ارائه می‌شود، در نزدیکی ترمینال جنوبی فرودگاه قرار دارد و دارای 36 شارژر متوسط ​​و پرقدرت است. یکی دیگر از فرودگاه‌هایی که قرار است یک محوطه اختصاصی خودروهای برقی به دست آورد، نیوکاسل است. این دستگاه که با مشارکت اپراتور شارژ Fastned ایجاد شده است، تا زمانی که در سال 2024 افتتاح شود، تا 12 جایگاه شارژ خواهد داشت.

در همین حال، رانندگان خودروهای برقی در اسکاتلند در حال حاضر در دو فرودگاه اصلی کشور به خوبی خدمات رسانی می‌کنند، ادینبورگ دارای یک مرکز بزرگ ChargePlace اسکاتلند و گلاسکو است، پیشانی شارژر برقی ارائه شده توسط MFG و دارای شارژرهایی با قدرت 50 کیلووات تا 150 کیلووات.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد