مجله خودرو

جگوار لندرور لوگوی جدید برند JLR را معرفی کرد

به گزارش مستر مکانیک

لوگوی جدید به طور کامل از نشان های فعلی جگوار و لندرور فاصله می گیرد

این شرکت خودروهای خود را تحت چهار برند رنج روور، دیسکاوری، دیفندر و جگوار به بازار عرضه خواهد کرد.

اختراع همه جانبه جگوار لندرور با نشان دادن لوگوی جدید برای نام رسمی جدید خود: JLR سرعت بیشتری پیدا می کند.

این یک موتیف ساده در راستای سبک مینیمالیستی محصولات و نمایندگی‌های JLR است و گفته می‌شود «ظرافت، مدرنیته و ماهیت آینده‌نگر این شرکت» را در بر می‌گیرد.

خرید لوازم یدکی خودرو

این اولین باری است که این شرکت به‌جای استفاده از برندهای جگوار و لندرور، به‌طور رسمی یک لوگو دارد. این در هیچ خودرویی ظاهر نخواهد شد، با این حال، مانند Stellantis در هیچ یک از محصولات واکسهال، پژو یا سیتروئن ظاهر نمی شود.

در رونمایی از لوگوی جدید، JLR تکرار کرد که “برند لندرور بخش مهمی از DNA شرکت باقی خواهد ماند” و نشان تجاری بیضی شکل برخلاف گزارش های قبلی از مجموعه آن ناپدید نخواهد شد.

آدریان ماردل، مدیر عامل شرکت، در ماه آوریل در سخنرانی به‌روزرسانی گسترده شرکت، تغییر نام تجاری شرکت را به دور از جگوار لندرور تأیید کرد، جایی که خودروها تحت دو برند ایجاد می‌شوند که «جادو در میدلندز می‌سازند» و در عوض خود را JLR می‌نامند. “خانه برندها” با خودروهایی که با نام های رنج روور، دیسکاوری، دیفندر و جگوار ساخته شده اند.

جری مک گاورن، مدیر خلاقیت، گفت: لندرور به “نشان اعتماد” برای برندهای دیفندر، رنج روور و دیسکاوری تبدیل خواهد شد.

مک گاورن گفت: “واقعیت این است که رنج روور یک برند است و دیفندر هم همینطور.” «مشتریان می گویند که یک رنجروور دارند. در تجمل، شما به وضوح مطلق نیاز دارید. Land Rover Range Rover SV Autobiography آن را نمی دهد.

ما لندروور را دوست داریم، اما به اندازه رنج روور عدالت وجود ندارد و دیفندر به شدت در حال افزایش است.

ماردل در مورد تولد دوباره جگوار به عنوان یک برند لوکس فقط الکتریکی، گفت این چیزی است که برای او “بسیار شخصی” و “کار ناتمام” است، زیرا در اصل 32 سال پیش به جگوار پیوست. جگوار 32 سال پیش جایی است که ما به آن برمی گردیم و مکان مناسبی برای بودن است.

ماردل اذعان کرد که JLR در طی دو سال گذشته “بی صدا” بوده است زیرا با چندین چالش کلیدی جهانی که کل صنعت با آن مواجه است، به ویژه تامین تراشه های نیمه هادی مبارزه کرده است.

ماردل گفت که این روند اکنون در حال کاهش است، در حالی که تایید می کند که JLR روابط قوی تر و عمیق تری با تامین کنندگان تراشه در پشت بحران داشته است و عرضه آتی تضمین شده است، و می تواند ارائه مدل هایی را در بانک سفارش 200000 نفری خود آغاز کند، بیش از بیش از که سه چهارم آن از مدل های رنج روور، رنج روور اسپرت و لندروور دیفندر است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد