مجله خودرو

خواننده در گودوود مدل DLS 690 اسب بخاری را به نمایش می گذارد

به گزارش مستر مکانیک

دو خودرو برای Goodwood و Car Week در شمال کالیفرنیا تولید شده است

راکت دو توربوشارژر و بهینه شده از نظر آیرودینامیکی ادای احترام به اتومبیلرانی پورشه دهه 1970 است.

شرکت آمریکایی سینگر DLS جدید خود را در جشنواره سرعت گودوود در هفته آینده معرفی خواهد کرد.

DLS با بدنه فیبر کربن برای تجلیل از مسابقه استقامتی پهن پیکر پورشه 934/5 در دهه 1970 ساخته شده است که در 6 مسابقه از هشت مسابقه در سری مسابقات SCCA Trans-Am 1977 برنده شد.

خرید لوازم یدکی خودرو

دو خودرو برای نمایش در Goodwood و Car Week در کالیفرنیا تولید خواهند شد – یکی در Blood Orange و دیگری در Moet Blanc.

DLS نارنجی رنگ که در گودوود انتظار می رود، به طور خاص برای پیست ساخته شده است، با بال عقب قابل تنظیم با عرض سپر و اسپلیتر جلو.

ماشین دوم با اسپویلر اردک عقب و سپر جلویی رام کننده برای جاده راه اندازی شده است.

مشتریان می توانند ماشین خود را در هر یک از پیکربندی ها سفارش دهند.

خودروی اسپورت مبتنی بر 911 نسل 964 از دو پروژه قبلی سینگر، یعنی مطالعه دینامیک و سبک وزن (DLS) و مطالعه توربو استفاده کرده است.

بدنه هوا بهینه آن برای خنک کردن موتور قدرتمندی طراحی شده است. از یک ورودی مرکزی جلو، یک کاپوت هواکش و ورودی‌های روی گلگیر عقب استفاده می‌کند، در حالی که کانال‌های Naca در بدنه خنک‌کننده ترمزها و توربوشارژر را بهبود می‌بخشند.

شش سیلندر تخت 3.8 لیتری آن دارای دو توربوشارژر است که هر کدام از ضایعات برقی به همراه خنک کننده هوا به آب استفاده می کنند که از آب برای خنک کردن موتور و هوا برای حذف گرمای اضافی استفاده می کند.

این تغییرات منجر به یک نیروگاه 690 اسب بخاری با خط قرمز 9000 دور در دقیقه می شود. این از طریق یک گیربکس شش سرعته دستی به چرخ های عقب هدایت می شود.

راب دیکینسون، مدیرعامل سینگر گفت: “نتایج توربوشارژ کردن موتور پیشرفته DLS چهار سوپاپ و دور بالا ما بسیار دیدنی بوده است و ترکیب آن با همه چیزهایی که در مورد سبک وزنی و دینامیک خودرو آموخته ایم، طرح کاملی را برای احترام به نوع خودرو ارائه کرده است. 934/5 و نقش حیاتی آن در پیدایش 911 به عنوان یک ماشین مسابقه.

DLS همچنین دارای دیسک های ترمز کربن سرامیکی با مجموعه ای از کالیپرهای قابل تعویض است که می تواند برای استفاده در جاده و مسیر استفاده شود.

در جلوی آن تایرهای میشلین پایلوت اسپورت 2 قرار دارد که روی چرخ‌های آلیاژی نصب شده‌اند که 19 اینچ در جلو و 20 اینچ در عقب هستند.

در حالی که سینگر در مورد جزئیات دقیق صحبت می کند، گفت که تعداد «محدود» خودرو برای مشتریان ساخته خواهد شد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد