مجله خودرو

خودروها و ون های جدید LDV ابتدا برقی خواهند بود و در درجه دوم دیزلی در استرالیا

جاری LDV eT60 و eDeliver 9 نسخه های الکتریکی خودروهای دیزلی هستند. وقتی وسایل نقلیه نسل بعدی این برند شروع به ورود کنند، آن متن تغییر خواهد کرد.

“خودروی جایگزین G10 توسعه خواهد یافت و ADR [complied] ابتدا به عنوان یک برق و سپس بعداً به عنوان یک می آید [internal-combustion model]دینش چینپا، مدیر کل LDV استرالیا گفت CarExpert.

جایگزینی پیکاپ فعلی نیز ابتدا به عنوان یک خودروی الکتریکی توسعه یافته است و سپس به عنوان خودروی ICE عرضه می شود. این واقعیت جدید LDV استرالیا است. شرکت مادر ما اکنون در آن مرحله، یا آن مرحله، یا نقطه اوج است که اولاً EV تولید می کند و در مرحله دوم به دنبال ICE است.

زمان دقیق عرضه جایگزین‌های G10 و T60 مشخص نیست – ما می‌دانیم که در دو یا سه سال آینده خواهد بود، اما زمان دقیق‌تری تایید نشده است.

این بدان معنا نیست که LDV هنوز قدرت دیزل و بنزین را کنار گذاشته است. تا به امروز در سال 2023، 46 خودروی برقی را در سری های MIFA 9، eT60 و eDeliver 9 فروخته است که بر اساس داده های VFACTS تنها 0.5 درصد از کل تحویل آن را تشکیل می دهد.

خرید لوازم یدکی خودرو

آقای چیناپا اذعان داشت که احتراق داخلی همچنان به عنوان تجارت اصلی LDV در استرالیا باقی مانده است، با توجه به اینکه بازار خودروهای تجاری الکتریکی در سال 2023 چقدر محدود است.

ما در LDV استرالیا همچنان روی کسب و کار اصلی خود که محدوده ICE ما است، متمرکز هستیم. من یک دست برق می فروشم [vehicles]آقای چیناپا گفت CarExpert.

او گفت: “ما قرار نیست یک سوئیچ را بزنیم و یک شبه برقی شویم.”

ورود مدل جدید و برقی LDV لزوماً به معنای پایان T60 Max موجود با پیشرانه دیزلی آن نخواهد بود، زیرا این برند به دنبال آن است که انتقال از احتراق داخلی به برق را هموار کند.

در حال حاضر، از عرضه وانت‌ها و وسایل برقی برای ایجاد زمینه‌ای برای آینده استفاده می‌کند.

او گفت: «چیزی که در حال حاضر در تلاشیم انجام دهیم این است که از مزیت رهبر اول به بازار برای انجام تمام یادگیری‌ها استفاده کنیم. CarExpert.

«شبکه را آماده کنیم، خودمان را آماده کنیم… پس زمانی که انفجار رخ داد [of demand] اتفاق می افتد، که من معتقدم این اتفاق خواهد افتاد، ما آماده خواهیم نشست.»

آن انفجار نیز می تواند به سرعت رخ دهد.

آقای چیناپا به نیوزیلند اشاره می کند، جایی که حمایت دولت به تسریع فروش خودروهای الکتریکی کمک کرده است، به عنوان نمونه ای از اتفاقاتی که ممکن است زمانی رخ دهد که دولت فدرال استانداردهای آلایندگی را برای بازار ما قفل کند.

آقای چیناپا گفت: «دولت نیوزلند برخی اعلامیه‌ها را اعلام کرد که عملاً می‌گفت: «اگر یک خودروی الکتریکی بخرید، 8000 دلار به شما می‌دهیم، و اگر خودروی ICE بخرید، شما را جریمه خواهیم کرد».

او گفت: «بسته به سیاست دولت و نحوه استقرار آن، همه چیز می تواند خیلی، خیلی، خیلی سریع تغییر کند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد