مجله خودرو

راهنمای سوبارو BRZ دریافت به روز رسانی ایمنی عمده در استرالیا

سوبارو استرالیا نسخه های دستی را تایید کرده است BRZ خودروهای اسپرت قرار است تا پایان سال به عنوان بخشی از به‌روزرسانی سال مدل، نسخه‌ای از سیستم کمک راننده EyeSight این شرکت را دریافت کنند.

تا به امروز، مدل‌های سوبارو BRZ مجهز به گیربکس دستی، فناوری دوربین استریو ارائه شده در مدل‌های خودکار را از دست داده‌اند، که ویژگی‌های ایمنی فعال و کمک راننده مانند ترمز اضطراری خودکار (AEB) و کروز کنترل تطبیقی ​​را ارائه می‌کند.

بلر رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا، گفت: «این اعلامیه تعهد مداوم سوبارو استرالیا به ارائه گزینه‌های گیربکس دستی برای علاقه‌مندان به رانندگی را تأیید می‌کند که اکنون با ویژگی‌های ایمنی پیشرفته Eysight ترکیب شده است».

این اعلام محلی چند ساعت پس از آن صورت می گیرد که سوبارو در سراسر جهان اعلام کرد مدل های BRZ مجهز به دستی در ژاپن در پاییز نیمکره شمالی (سپتامبر تا دسامبر) تجهیزات را به دست می آورند.

در این مرحله، این شرکت برنامه های خود را برای معرفی سیستم EyeSight در نسخه های دستی WRX فاش نکرده است.

خرید لوازم یدکی خودرو

سوبارو تایید کرده است که EyeSight جدید توسعه یافته برای خودروهای دستی مبتنی بر سیستم خودروهای اتوماتیک است و ترمز اضطراری خودکار، کروز تطبیقی، هشدار خروج از خط، هشدار نوسان، هشدار شروع خودروی سرب و هشدار سونار عقب را ارائه می دهد.

این خودروساز ژاپنی می گوید که سیستم EyeSight اکنون “با کنترلی که برای ویژگی های رانندگی و عملکرد وسایل نقلیه MT طراحی شده است” ترکیب شده است.

سوبارو برای اولین بار سیستم کمک راننده EyeSight خود را در سال 2008 در ژاپن معرفی کرد و استرالیا برای اولین بار آن را در مدل های لیبرتی و Outback در سال 2012 دریافت کرد.

این خودروساز ژاپنی در حال حاضر ادعا می کند که بیش از 5.5 میلیون دستگاه خودرو با سیستم EyeSight مجهز شده است.

سوبارو در حال حاضر قصد دارد تصادفات جاده ای مرگبار را در بین سرنشینان خودروهای سوبارو و افراد درگیر در برخورد با خودروهای سوبارو در سال 2030 به صفر برساند.

در طول سال ها ایمنی ایمنی ویژگی های بیشتری به دست آورده است و اخیراً یک دوربین استریو جدید در بازارهای دیگر به دست آورده است که دارای سومین دوربین با زاویه گسترده خاکستری برای میدان دید بهتر است.

سوبارو همچنین سیستم کمک راننده پیشرفته EyeSightX خود را در سال 2020 در ژاپن معرفی کرد.

این سیستم EyeSightX دارای یک دوربین استریو جدید با چهار واحد رادار در سپرهای جلو و عقب است که امکان “عملکردهای گسترده” مانند رانندگی خودکار در ترافیک شلوغ، کمک تغییر خط و کنترل سرعت را قبل از ورود به پیچ در جاده فراهم می کند.

در این مرحله مشخص نیست که چه زمانی هر یک از این سیستم های به روز شده EyeSight در استرالیا معرفی می شوند.

بیشتر: سوباروس با دفترچه‌های راهنما که فناوری ایمنی را از دست داده است

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد