دیتیلینگ

رنگ آمیزی رینگ خودرو

رنگ کردن رینگ ماشین به صورت تخصصی

رینگ های خودروی ما تاثیر زیادی در ظاهر خودروهای ما دارند، رینگ های خودرو را می توان با استفاده از روکش های رنگی تعویض کرد، یا با رنگ آمیزی رینگ خودرو آنها را زیباتر کرد همانطور که همه می دانیم رینگ خودرو یکی از قطعاتی است که اغلب در معرض خط و خش قرار می گیرد و بسته به شرایط محیطی رینگ ها از نظر طول عمر، طول عمر متفاوت هستند و پس از مدتی جذابیت خود را از دست می دهند. بنابراین کاورهای مخصوص از این ضربه متعدد جلوگیری کرده و از آنها محافظت می کند.
اگر رینگ های خودروی شما کدر، تغییر رنگ و یا خراشیدگی کند، مطمئناً روی قیمت خودرو ما تاثیر منفی می گذارد، بنابراین باید با نحوه رنگ کردن رینگ خودرو و نحوه نگهداری و جلوگیری از خراشیدگی آن آشنا باشید.یکی از راه های آسان و ساده برای تبدیل خودرو به خودروی اسپرت، رنگ آمیزی رینگ ها است. این فرآیند جدا از کاربرد در صنعت خودروسازی به دلیل ظاهر زیبا مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به خودرو نیز قرار گرفته است.
چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند به خودروهای ما آسیب برساند، از جمله گرمای خورشید، مواد شوینده نامناسب، نوشیدنی ها و اسیدهایی مانند باران این عناصر می توانند با آسیب شیمیایی به رنگ بدنه آسیب زیادی وارد کنند و باعث شوند پوسته بدن لکه دار، کدر یا حتی رنگ پریده به نظر برسد. از طرفی آسیب های فیزیکی مانند خط و خش می تواند ارزش خودرو را بیش از هر عامل دیگری کاهش دهد.

رنگ کردن رینگ ماشین

رنگ کردن رینگ ماشین یکی از مراحل ساخت خودرو است که ممکن است بر عهده نیروی انسانی نباشد، زیرا امروزه در اکثر کارخانه های خودروسازی، ربات هایی وجود دارند که خودروها را رنگ می کنند. پس از تولید، رنگ ها بر روی سطوح مختلف آزمایش می شوند تا واکنش آنها بررسی شود. پس از آزمایش، بررسی و تایید رنگ ها در آزمایشگاه، گالن های رنگ به کارخانه ارسال می شود.
انتخاب این رنگ ها گاهی بر اساس سلیقه مشتری و گاهی توسط خود کارخانه انجام می شود اما می توانید خودرو را سفارشی کنید و خودرویی منحصر به فرد و زیبا داشته باشید.

مستر مکانیک رنگ آمیزی رینگ خودرو را به صورت کاملا حرفه و تخصصی انجام میدهد

یکی از راه های آسان و ساده برای تبدیل خودرو به خودروی اسپرت، رنگ آمیزی رینگ خودرو است. این فرآیند علاوه بر کاربرد در صنعت خودروسازی به دلیل ظاهر زیبا مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به خودرو نیز قرار گرفته است. به همین دلیل می توان گفت که به یکی از پرفروش ترین بازارچه های قطعات خودرو تبدیل شده است. در بسیاری از موارد این کار فقط برای زیباتر شدن ظاهر خودرو انجام می شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

رنگ کردن رینگ خودرو

رنگ کردن رینگ ماشین

رنگ آمیزی رینگ خودرو یکی از روش های محبوب برای بهبود ظاهر خودرو است. با رنگ آمیزی رینگ ها می توانید ظاهر خودروی خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید و آن را بسیار زیباتر و جذاب تر نشان دهید.
برای رنگ آمیزی رینگ ماشین ابتدا باید رینگ های ماشین را جدا کرده و کاملا تمیز کنید. سپس می توانید از اسپری رنگ ماشین برای رنگ آمیزی استفاده کنید. پس از آن، باید صبر کنید تا رنگ خشک شود و سپس چرخ ها را دوباره روی ماشین قرار دهید.
قبل از شروع رنگ آمیزی رینگ خودرو، مطمئن شوید که از محصولات باکیفیت و مناسب خودروی خود استفاده می کنید و همچنین از تخصص یک تکنسین حرفه ای بهره ببرید. در ضمن اگر قصد رنگ آمیزی خودروی خود را دارید، بهتر است از خدمات تعمیرگاه تخصصی و مجرب استفاده کنید.
یکی از کارهایی که در سال های اخیر در خودروها انجام شده رنگ آمیزی رینگ ها است، این کار به خصوص در رابطه با خودروهای خارجی انجام می شود. تغییر رنگ رینگ ها یکی از راه های آسان و ارزان برای تبدیل خودروهای معمولی به خودروهای اسپرت است به همین دلیل طرفداران زیادی در بازار خودرو وجود دارد. رینگ یکی از گران ترین اقلام موجود در خودرو است.رنگ آمیزی رینگ خودرو یکی از مواردی است که برای افزایش زیبایی خودرو و همچنین دوام رینگ استیل خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. رینگ خودرو انواع مختلفی دارد، هر نوع رینگ خودرو به نوعی رنگ نیاز دارد که کاملاً با آلیاژ رینگ ها مطابقت داشته باشد. رنگ آمیزی رینگ ها حتما باید توسط متخصصین انجام شود تا نتیجه یکنواخت شود و بقیه قسمت های خودرو به رنگ لکه نشوند.
خط و خش های عمیق، خراش ها و فرورفتگی های ریز روی رینگ ها که امروزه برای بسیاری از دارندگان خودرو به خصوص در هنگام پارک خودرو مشکل ساز شده است، چاره ای جز رنگ آمیزی ندارند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که فرآیند رنگ آمیزی رینگ خودرو چگونه انجام می شود. اگر می خواهید رینگ ماشین خود را بدون آسیب، بدون خط و خش رنگ کنید و ظاهری جدید به آن ببخشید، باید رنگ آمیزی رینگ را به متخصصان سفارش دهید.
ممکن است رینگ اصلی ماشین شما خراشیده شده باشد، ممکن است از رینگی که مدت زیادی از آن استفاده کرده اید خسته شده باشید، ممکن است رینگ شما پس از ساییده شدن به سنگفرش تغییر شکل داده باشد، در چنین مواردی می توانید از رنگ رینگ ما استفاده کنید. خدمات . .رینگ های هر ماشین یا کامیونی مانند چشم های روی صورت شماست. آنها عملکرد مهمی را ایفا می کنند، معمولا اولین چیزی نیستند که متوجه می شوید، و کمی طعم اضافی به کل بسته اضافه می کنند. اضافه کردن چرخ های مناسب می تواند ماشین معمولی شما را شبیه یک ماشین چند میلیون دلاری کند. رینگ های براق در هنگام رانندگی در خیابان و به خصوص هنگام پارک توجه زیادی را به خود جلب می کنند. چه کسی می تواند اسپینرها را فراموش کند و در اوایل دهه 2000 چقدر محبوب بودند؟ و این فقط یک نمونه است. با این حال، رینگ ها نقشی کاربردی در وسیله نقلیه شما دارند.
رینگ‌های خودرو در معرض گرما و ترمزهای اعمال‌شده، مواد شیمیایی بد داخل و خارج موتور و بسیاری از وحشت‌های جاده‌ای غیرقابل توصیف هستند که همگی می‌توانند بر طول عمر پایان تأثیر بگذارند. در صورتی که رنگ مناسب به روش مناسب روی سطح مناسب و در شرایط مناسب اجرا شود. تا زمانی که هیچ اتفاقی نیفتد که یکپارچگی سطح محافظ را به خطر بیندازد (مانند جوش یا آسیب سطح)، پوشش جدید رنگ کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد – از چرخ های شما محافظت می کند و آنها را منحصر به فرد می کند.

رنگ آمیزی رینگ خودرو

انواع رینگ خودرو

رینگ فولادی
قدیمی ترین و شناخته شده ترین نوع رینگ خودرو را می توان رینگ فولادی دانست. این انگشتر در بازار به رینگ فابریک نیز معروف است. اگر ماشین خود را در جاده های خاکی رانندگی می کنید و به دنبال رینگی هستید که در جاده های خاکی نامناسب خراب نشود، بهترین رینگ برای شما فولاد است. رینگ های فولادی معمولا مقاومت بسیار بالایی دارند و در ضربه عملکرد خوبی دارند. اگر به دنبال رینگی هستید که بتوانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید و در برابر ضربه مقاوم باشد، رینگ های استیل بهترین گزینه هستند.میتوانید از رنگ آمیزی رینگ خودرو فولادی بهره ببرید
رینگ آلومینیومی
رینگ های اسپرت از آلیاژ منیزیم و آلومینیوم ساخته شده اند. رینگ اسپرت در مقایسه با رینگ استیل وزن کمتری دارد و بسیار زیباتر است. این رینگ ها را روی لاستیک های اتومبیل های مسابقه ای دیده اید. بنابراین اگر علاقه ای به رانندگی در جاده های خاکی ندارید و به ظاهر خودروی خود اهمیت می دهید، پیشنهاد می کنیم از از رنگ آمیزی رینگ خودرو های اسپرت استفاده کنید.

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

تعویض یا رنگ آمیزی رینگ ماشین ؟

می توان گفت رینگ یکی از قطعات گران قیمت خودرو است که تعویض مداوم آن مقرون به صرفه نیست. از آنجایی که رینگ ها نقش ویژه ای در زیباسازی خودرو شما دارند و به خودرو شما درخشندگی و درخشندگی خاصی می بخشند، در صورت خراشیدگی و فرسودگی روی خودروی شما نیز تاثیر بدی خواهند گذاشت. یکی از راه های جلوگیری از این تصویر بد، رنگ آمیزی رینگ ماشین یا پوشاندن آن با کمک کاور است. به این ترتیب می توانید رینگ اسپرت داشته باشید و با کمترین قیمت ظاهر خودروی خود را تغییر دهید.

مزایا رنگ آمیری رینگ خودرو

رینگ یکی از لوازمی است که در معرض محیط قرار دارد و امکان ایجاد خط و خش روی بدنه آن بسیار زیاد است. برای رفع این مشکل روکش های جذاب زیادی برای رینگ خودرو در بازار وجود دارد تا از آسیب دیدن رینگ جلوگیری شود. به همین دلیل استفاده از این روکش ها برای کاهش خط و خش روی بدنه رینگ توصیه می شود.
از طرفی یکی از مزایای رنگ آمیزی رینگ خودرو صرفه اقتصادی آن است. بسیاری از افراد علاقه مند هستند که رنگ رینگ خودروهای خود را با رنگ خودرو هماهنگ کنند تا ظاهر خودرو بهتر شود.

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد