مجله خودرو

سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت شد، اما به استرالیا نیامد

در هشت سالگی، KG Mobility Tivoli یک جانباز خودرو است. برای حفظ تازگی آن، برای دفع بیشتر آثار سانگ یانگ به جراح پلاستیک سفر کرده است.

متأسفانه Tivoli اصلاح شده برای استرالیا در دسترس نیست، با یک سخنگوی CarExpert هیچ برنامه ای برای معرفی مجدد تیوولی در آینده نزدیک وجود ندارد.

KG Mobility، همانطور که این خودروساز اکنون در کره جنوبی شناخته می شود، در پایان هفته گذشته یک Tivoli به روز شده را در فید اینستاگرام خود معرفی کرد.

در جلو سپر جدیدی وجود دارد که دارای ورودی هوای پایین‌تر بزرگ‌تر و واضح‌تر با ارسی قرمز برجسته در یک طرف است. ورودی توسط یک پشته از سه غلاف چراغ مه در دو طرف احاطه شده است.

در بالای این جلوپنجره بالایی باریک با علامت کلمه ظریف تیوولی در یک طرف و سه پورت کوچک در طرف دیگر قرار دارد. در حالی که به نظر می رسد برش چراغ های جلو مانند قبل است، گرافیک جدید است.

خرید لوازم یدکی خودرو

در قسمت عقب تغییرات کمتر چشمگیر هستند. نام تجاری Tivoli به وسط درب عقب منتقل شده است، در حالی که بخش پایین سپر دارای واحدهای بازتابنده و بخش مرکزی با ظاهری سخت تر با الگوی لانه زنبوری است.

از هر دو انتها، لوگوی قدیمی سانگ یانگ به شکل شاخ وجود دارد، اگرچه KG نشان قدیمی را از مرکز فرمان حذف نکرده است.

فضای داخلی دارای یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی به روز است که اکنون در یک محفظه براق قرار دارد که یک یا دو سانتی متر جلوتر از بقیه داشبورد قرار دارد.

در زیر یک قسمت جدید کنترل آب و هوا با مقدار زیادی پلاستیک مشکی پیانو و دکمه های خازنی وجود دارد.

زمانی که تیوولی در سال 2015 عرضه شد، قرار بود دوره جدیدی از رفاه و ثبات را تحت مالکیت ماهیندرا آغاز کند.

سال 2023 است و تیوولی هنوز در حال حرکت است، اما ماهیندرا با شروع همه‌گیری کووید-19، تعمیرگاه سانگ یانگ را از دست داد. سانگ یانگ پس از یک سفر ورشکستگی و یک ادغام ناموفق با شرکت اتوبوسرانی ادیسون، خانه جدیدی را به عنوان بخشی از شرکت KG پیدا کرده است.

این خودروساز که مشتاق است بار تاریخ پر دردسر سانگ یانگ را کنار بگذارد، حداقل در کشور خود به KG Mobilty تغییر نام داده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد