مجله خودرو

فولکس واگن گلف به دلیل بازسازی و تعمیرات اساسی سیستم اطلاعات سرگرمی در سال 2023

به گزارش مستر مکانیک

Mk8.5 Golf در حال آزمایش در جاده های آلمان در مراحل نهایی توسعه خود به تصویر کشیده شد

هاچ بک محبوب در حال آزمایش در جاده های عمومی با صفحه نمایش لمسی بزرگ جدید از ID 7 الکتریکی

نسل هشتم فولکس واگن گلف برای یک فیس لیفت مهم در اواسط عمر است که ظاهری تازه و سیستم اطلاعاتی-سرگرمی به شدت بازسازی شده را به ارمغان می آورد.

گلف ‘Mk8.5’ در حال آزمایش در جاده های عمومی در سراسر آلمان تقریباً به طور کامل بدون استتار در مراحل نهایی توسعه خود مشاهده شد. Mk8 Golf فعلی فقط برای سفارش از انبار موجود است.

خرید لوازم یدکی خودرو

این نمونه اولیه که در تریم سبک میان‌رده دیده می‌شود، دارای سپر جلوی بازسازی‌شده و عمیق‌تر، چراغ‌های جلوی جدید و قسمت عقب کمی تغییر شکل‌یافته با گرافیک اگزوز گسترده‌تر و چراغ‌های ترمز بازسازی‌شده است.

مهم‌تر از آن، عکس‌های کابین نشان می‌دهند که گلف به دنبال برادران برقی جدیدتر خود خواهد بود و صفحه‌نمایش لمسی بزرگ‌تر 15.0 اینچی را که میزبان نسخه تکامل‌یافته سیستم اطلاعات سرگرمی فولکس واگن MIB3 است که با تمرکز بر ابزار بهبود یافته دوباره مهندسی شده است را دنبال خواهد کرد. و عملکرد.

این فیس لیفت – مانند آنچه اخیراً در فولکس واگن ID 3 ارائه شد – بدون شک به دنبال حل مشکلات مربوط به کیفیت و کاربر پسند بودن است و نوار دسترسی مستقیم جدیدی را برای عملکردهای اصلی مانند تنظیمات صفحه اصلی و تغییر مکان آب و هوای اصلی ارائه می کند. کنترل های یک صفحه لمسی که به طور دائم در پایین صفحه قرار دارد.

در غیر این صورت Mk8.5 گلف تا حد زیادی از خودروی فعلی در داخل پیروی می کند، با مواد نرم و لطیف روی داشبورد و بالای رکاب درهای جلو، اما قطعات تزئینی جدید روی فرمان از جمله تغییراتی هستند.

گلف فعلی قیمتی از 26565 پوند در تریم پایه Life دارد، اما انتظار می‌رود که Mk8.5 امتیازی به آن اضافه کند.

گلف تازه شده تقریباً همزمان با Touareg ارتقا یافته مشابه و همچنین نسل جدید پاسات و تیگوان به فروش می رسد، زیرا فولکس واگن به دنبال حفظ جذابیت خط تولید خودروهای ICE خود در آینده است. تمام برقی تا سال 2030

اتوکار برای جزئیات بیشتر در مورد انتظارات از گلف جدید به فولکس واگن مراجعه کرده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد