مجله خودرو

فولکس واگن ID جدید Buzz LWB دارای 7 صندلی، نسخه GTX با قدرت 355 اسب بخار

به گزارش مستر مکانیک

ID Buzz LWB اولین مدل فولکس واگن خواهد بود که از موتور الکتریکی عقب جدید 282 اسب بخاری استفاده می کند.

امتیاز MPV ردیف سوم. باتری 85 کیلووات ساعتی بزرگتر با پمپ حرارتی بهبود یافته؛ و نوع اسپرت

فولکس واگن شاسی بلند ID Buzz را معرفی کرد و MPV هفت سرنشین الکتریکی جدید را به عنوان تجسم امروزی اتوبوس نمادین سامبا توصیف کرد.

این ون بزرگ دیفرانسیل عقب که برای فروش در بریتانیا تا پایان سال 2023 برنامه ریزی شده است، اولین فولکس واگن خواهد بود که دارای موتور الکتریکی عقب 282 اسب بخاری جدید ارتقا یافته و همچنین باتری بزرگتر 85 کیلووات ساعتی و بزرگترین سانروف شیشه ای پانوراما خواهد بود که توسط شرکت آلمانی

خرید لوازم یدکی خودرو

فولکس واگن ID Buzz LWB ظاهر الهام گرفته شده از ID Buzz استاندارد را منعکس می کند، البته با نسبت های کشیده و برای بازارهایی که چارچوب قانونی اجازه می دهد (که اکنون شامل اتحادیه اروپا اما هنوز بریتانیا نیست)، یک لوگوی روشن فولکس واگن در جلو. .

با طول 4962 میلی متر، LWB 250 میلی متر طولانی تر از مدل استاندارد است که در سال 2022 عرضه شد. افزایش طول از طریق افزایش 250 میلی متری فاصله بین دو محور از 2989 میلی متر به 3239 میلی متر به دست می آید.

مدل LWB انتخاب سه چیدمان داخلی مختلف را به خریداران ارائه می دهد: یک صندلی پنج نفره، یک شش نفره و یک صندلی هفت نفره با چیدمان دو به علاوه سه به علاوه دو.

مدل‌های بریتانیایی به صورت استاندارد با طرح‌بندی پنج صندلی عرضه می‌شوند و طرح‌بندی‌های شش و هفت صندلی به‌عنوان یک آپشن در دسترس هستند.

یک مشتق وانت تجاری کارگو نیز برنامه ریزی شده است.

فضای اسمی چمدان 1340 لیتری در قالب پنج سرنشینه – افزایش 219 لیتری نسبت به فاصله بین دو محور استاندارد ID Buzz و کاهش به 306 لیتر در فرم هفت نفره.

کابین دارای یک صفحه نمایش مرکزی جدید Infotainment است که اکنون اندازه آن 12.9 اینچ است که از 10.0 اینچ افزایش یافته است. لغزنده های حساس به لمس برای تهویه مطبوع و حجم صدا نیز برای تنظیم راحت تر در شب نور دریافت می کنند.

در همین حال، سانروف پانوراما دارای عملکرد کریستال مایع با کنترل الکترونیکی است تا از طریق یک کنترلر لغزنده در سربرگ از شفاف به مات تبدیل شود.

ID Buzz LWB در ابتدا به صورت دیفرانسیل عقب با قدرت 282 اسب بخار و حداکثر 413 پوند فوت گشتاور به فروش می رسد. فولکس واگن هنوز وزن محدودی ارائه نکرده است، اما ادعا کرده است که شتاب صفر تا 62 مایل در ساعت 7.9 ثانیه و حداکثر سرعت دارد. محدود به 99 مایل در ساعت

خریداران می توانند باتری 77 کیلووات ساعتی یا 85 کیلووات ساعتی را انتخاب کنند که هر دو دارای قابلیت شارژ 11 کیلووات AC و 200 کیلووات DC هستند. هنوز هیچ ادعای رسمی مصرف انرژی یا برد مشخص نشده است.

فولکس واگن در انتظار سال 2024 می گوید که برترین مدل چهار چرخ متحرک و شاسی بلند ID Buzz GTX حداکثر 355 اسب بخار قدرت و شتاب 0 تا 62 مایل در ساعت 6.4 ثانیه را ارائه می دهد.

فولکس واگن قصد دارد ID Buzz LWB را در بازارهای سنتی مانند ایالات متحده و کانادا بفروشد که از ID Buzz شاسی استاندارد استفاده نمی کنند.

تولید LWB در کنار مدل استاندارد در کارخانه تولید خودروهای تجاری فولکس واگن در هانوفر آلمان انجام خواهد شد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد