مجله خودرو

مجله Autocar 21 ژوئن: در حال فروش

به گزارش مستر مکانیک

ما بنتلی باتور جدید را می‌رانیم، در مرسدس شیرجه می‌رویم. مفهوم Vision One-Eleven و خیلی بیشتر

این هفته در اتوکار، جدیدترین هایپرکار وحشی مرسدس را پوشش می‌دهیم، آواز 2 میلیون پوندی بنتلی را به موتور W12 می‌رسانیم و صدمین سالگرد لمان 24 ساعت را جشن می‌گیریم.

اخبار

مرسدس کانسپت Vision One-Eleven را به‌عنوان «تعبیری پیشرو از نماد برند دهه 70» عرضه کرده است و تنها 16 نمونه از آن را به C111 ادای احترام می‌کند.

تویوتا گازو ریسینگ همچنین آزمایش اولین نمونه اولیه باتری‌دار خود را آغاز کرده است و رئیس شرکت ژاپنی آکیو تویودا شخصاً در توسعه شرکت دارد – ما اطلاعات انحصاری بیشتری را ارائه می‌دهیم.

خرید لوازم یدکی خودرو

رنو رافال به عنوان پرچمدار کوپه-SUV این شرکت راه اندازی شده است و وعده می دهد که “برای لذت رانندگی متولد و پرورش یافته باشد”. در همین حال شاسی بلند بعدی فولکس واگن Tayron نام دارد و در سال 2025 در بریتانیا به عنوان جانشین تیگوان آلسپیس هفت نفره به فروش می رسد.

بررسی ها

هوندا سیویک را به صورت عمودی کشیده تا ZR-V را ایجاد کند که برای کلاس کراس اوورهای خانواده هیبریدی به شدت مورد بحث طراحی شده است – ما متوجه می شویم که آیا می تواند گرما را تحمل کند یا خیر.

همچنین به ما یک درایو در نمونه اولیه فولکس واگن تیگوان جدید ارائه شده است که قرار است در ژوئن 2024 به فروش برسد. فلیکس پیج متوجه می‌شود که چرا نسل سوم کراس اوور مبتنی بر گلف چیزی بیش از آنچه که به نظر می‌رسد وجود دارد.

ما همچنین در حال آزمایش فورد رنجر هستیم که این بار به موتور 3.0 لیتری Ecoblue V6 دیزلی فورد و همچنین DS7 و مزدا 2 فیس لیفت شده مجهز شده است.

امکانات

بنتلی باتور را به عنوان آهنگی نزدیک به 2 میلیون پوند و 740 اسب بخار برای موتور نمادین W12 خود عرضه کرده است. دریابید که چرا مت پریور فکر می کند سزاوار پنج ستاره کامل است.

ما همچنین از انباری از اتومبیل‌های مخفی شده در موزه اشکودا بازدید می‌کنیم تا بفهمیم چه چیزی در مورد این انبار کلاسیک برند چک وجود دارد.

Le Mans 24 Hours همیشه درام، اتمسفر، هیجان و هیجان را ارائه می دهد، اما ما به فرانسه رفتیم تا صدمین سالگرد آن را جشن بگیریم – Piers Ward متوجه می شود که چه چیزی آن را خاص کرده است.

نظر

مت پریور سعی می‌کند پیش‌بینی کند که بنتلی بعد از Batur چه خواهد کرد، چه بنتایگا نسخه مولینر یا فلاینگ اسپور (نکته: او دومی را ترجیح می‌دهد).

در همین حال، استیو کراپلی پس از شش سال پرهیز به لمانز بازگشت. او که با یک Alpine A110 به آنجا سفر می‌کرد، شاهد رژه‌های مختلف بود، از مسابقه جدید A424 Beta رونمایی شد و با طراح ارشد شرکت به صرف شام نشست. سپس، در بازگشت به هتل خود، با بدترین راننده ای که تا به حال شناخته است ملاقات می کند.

استفاده شده

الیور یانگ نگاهی به نسل دوم هوندا اینتگرا تایپ R می‌اندازد و اینکه چرا، اگر وسوسه شدید، نباید درنگ کنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد