مجله خودرو

مدیر عامل فولکس واگن در مورد تعمیر فضای داخلی “ناراحت کننده” که “خسارت زیادی به بار آورد”

به گزارش مستر مکانیک

تیگوان جدید اولین خودرو در خط تولید فولکس واگن است که دارای فضای داخلی بازسازی شده است

رئیس توماس شافر به طرح کنترل کاملاً جدید کابین تیگوان به عنوان بیانیه ای از قصد فولکس واگن اشاره می کند.

مدیرعامل تعمیرگاه فولکس واگن ، توماس شافر، می گوید که معرفی کنترل های حساس به لمس در خودروهای برندش که به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند، “مطمئناً صدمات زیادی به بار آورده است” و او متعهد شده است که فضای داخلی ساده تر و کاربردی تر را در تمام خودروهای آینده ایجاد کند.

شفر در صحبت با Autocar در مراسم رونمایی از پیش تولید نسل بعدی فولکس واگن تیگوان، به کابین این کراس اوور اصلاح شده – که تقریباً از کابین فولکس واگن ID 3 و فولکس واگن گلف فاصله دارد – به عنوان بیانیه ای از قصد برای فولکس واگن های آینده اشاره کرد. .

خرید لوازم یدکی خودرو

تیگوان اکنون با انتخاب دو صفحه نمایش لمسی اطلاعات و سرگرمی بسیار بزرگتر عرضه می شود و همچنان از نظر کنترل های فیزیکی سبک است.

اما مهمترین عناصری که در مجموعه‌های کنترل اخیر فولکس‌واگن مورد انتقاد قرار گرفته‌اند – از جمله لغزنده‌های کنترل تهویه مطبوع و دکمه‌های لمسی فرمان – حذف شده‌اند و یک کنترلر چرخشی جدید برای دسترسی سریع به حالت رانندگی و تنظیمات صدا روی کنسول مرکزی نصب شده است.

شفر می‌گوید که همه اینها بخشی از یک حرکت برای رسیدگی به انتقادات مشتریان و آسان‌تر کردن کارکرد خودروهای فولکس واگن است.

شفر در پاسخ به این سوال که آیا چیدمان های داخلی نامتعارف ارائه شده در زمان سلف وی هربرت دیس، جایگاه فولکس واگن را در میان مشتریان وفادار به خطر انداخته است، شفر گفت که آنها “قطعاً آسیب زیادی وارد کرده اند”.

او افزود: “ما مشتریان ناامید داشتیم که نباید ناامید شوند. بنابراین ما اکنون زمان زیادی را صرف کرده ایم – واقعاً به طور سیستماتیک روی آن کار می کنیم – همه کارکردهایی که مشتری معمولاً هنگام استفاده از وسیله نقلیه آنها را لمس می کند.

“ما آنها را رتبه بندی می کنیم. مهمترین آنها کدامند؟ کدام یک باید روی دکمه ها بروند؟ کدام یک باید روی صفحه نمایش داده شود؟ سطح اول، سطح دوم، سطح سوم؟ و وقتی می خواهید روشن کنید به طور مستقیم به کجا می رسید. روشنایی؟”

او گفت: بعد از اینکه این روند کامل شد، بحث ریزتر می شود: “دکمه باید باشد؟ سوئیچ باشد؟ و بعد می توانید روی زیبایی آن کار کنید. وقتی دکمه ها را انجام می دهید، بهتر است چند دکمه انجام دهید. ، اما دکمه های واقعا زیبا – مانند یک هواپیما: لمسی آن چیست؟

ما با یک تیم بزرگ این کار را انجام دادیم. زمان زیادی از ما گرفت. این یک صفحه گسترده اکسل به اندازه یک اتاق بود، اما شما باید این کار را انجام دهید.”

تعهد شفر به ایجاد یکپارچگی معین در خط تولید فولکس واگن تا اطمینان حاصل شود که جایگزینی برای هر مدل، پس از دستیابی به فرمول مورد نظر، بازنگری جسورانه دیگری در چیدمان کابین ایجاد نمی کند.

او گفت: “وقتی آن را دارید، دیگر به آن دست نزنید. خونین آن را رها کنید. مشتریان ما را هر بار که یک مدل جدید بیرون می آید و چیزی کاملاً متفاوت است گیج نکنید. آن را بهینه کنید. به آینده بیاورید. اما نکن” دکمه‌ها را از اینجا به آنجا، به آنجا و اینجا تغییر دهید. در فولکس واگن، ما همیشه برای نشستن در ماشین عالی بودیم و شما می‌دانید که همه چیز بلافاصله، به طور مستقیم کجاست.

“و این همان کاری است که ما اکنون انجام داده‌ایم، و خواهیم دید که به‌ویژه در ID 2 به بعد در راه است. آن خودروها دوباره درجه یک خواهند بود.”

پس از تیگوان، فولکس‌واگن‌های بعدی که از این ابتکار بهره می‌برند، نسل جدید پاسات و گلف به‌روزرسانی‌شده خواهند بود که قرار است اواخر امسال معرفی شوند.

باید دید که این شرکت تا چه اندازه طراحی مینیمالیستی کابین خودروهای الکتریکی ID خود را بازنگری خواهد کرد، اما نسخه تولیدی کانسپت ID 2All که در سال 2025 عرضه می شود، قرار است یک انحراف اساسی از ID 3، ID 4 موجود را نشان دهد. ، ID 5، ID 7 و ID Buzz.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد