مجله خودرو

مزدا برد CX-3 را کاهش داد و قیمت ها را افزایش داد

مزدا به طور چشمگیری آن را کاهش داده است CX-3 خط‌آپ، حذف گیربکس دستی و چهار چرخ محرک موجود و جابجایی بقیه خط‌آپ.

به جای شش سطح تریم و 13 نوع در مجموع، اکنون فقط پنج نوع مختلف CX-3 وجود دارد. همه آنها از چرخ های جلو محرک و گیربکس شش سرعته اتوماتیک بهره می برند.

مزدا همچنین خط تولید CX-3 را با مدل های دیگری که می فروشد مانند مزدا 2 هماهنگ کرده است.

مجموعه به روز شده در سپتامبر 2023 به فروش می رسد.

اکنون همه مدل‌ها دارای Apple CarPlay بی‌سیم، همراه با Android Auto سیمی هستند. آینه های بیرونی تاشو برقی و کنترل از راه دور پنجره ها نیز اکنون در همه CX-3 ها به صورت استاندارد تعبیه شده اند.

خرید لوازم یدکی خودرو

بدون نسخه دستی پیشرو دیگر، قیمت پایه CX-3 با 3290 دلار به 26800 دلار افزایش می‌یابد قبل از اینکه هزینه‌های داخل جاده‌ای برای مدل جدید هزینه شود. ورزش.

با جایگزینی نئو اسپورت، 1290 دلار گرانتر از سطح تریم خروجی در صورت مجهز شدن به خودرو است.

مزدا کیت های زیادی را برای توجیه این افزایش اضافه کرده است، اما اسپرت رینگ های آلیاژی 16 اینچی (جایگزینی چرخ های فولادی 16 اینچی)، نظارت بر نقاط کور و هشدار ترافیک عقب را به دست آورده است.

جدید خالص تریم جایگزین Maxx Sport شده و چراغ‌های LED و چراغ‌های عقب با نوربالای خودکار، هشدار خروج از خط، نظارت بر توجه راننده و نمایشگر جلویی را اضافه می‌کند.

را تکامل یابد جایگزین Maxx Sport LE می شود و آلیاژهای 16 اینچی را با 18 ثانیه با روکش ماشینی تعویض می کند، در حالی که سنسورهای پارک جلو را نیز به دست می آورد. اثاثه یا لوازم داخلی چرم سفید و جیر خرمایی در کابین آن وجود دارد.

را تورینگ SP جایگزین sTouring شده و دارای پیشرفت‌های آرایشی مختلفی است، از جمله رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی مشکی ماشین‌کاری شده، سقف رنگ‌شده مشکی، بال کرومی مشکی، و جلوپنجره مشکی براق.

در داخل، چرم مشکی و روکش جیر گرند لوکس با هایلایت های آبی به چشم می خورد. همچنین صندلی های جلو دارای گرمکن، صندلی راننده برقی 10 جهته با حافظه استاندارد نیز هستند. کروز کنترل تطبیقی ​​با stop/go نیز اکنون استاندارد است.

را آکاری تنها پلاکی است که با مدل به روز شده حمل می شود، اما دست نخورده باقی نمانده است.

این خودرو دارای سیستم صوتی Bose با هفت بلندگو و رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی مشکی است.

رنگ خاکستری آئرو به این پالت می‌پیوندد که متشکل از روکش‌های میکای مرواریدی سفید روح، خاکستری ماشینی، خاکستری پلی متال و کوارتز پلاتینیوم متالیک و مشکی جت و میکای سفید برفی است.

Touring SP تنها در رنگ‌های خاکستری آئرو، کوارتز پلاتینیوم، خاکستری پلی متال و کریستال قرمز روح ارائه می‌شود که همگی دارای سقف مشکی هستند.

با وجود سنش – CX-3 برای اولین بار در سال 2015 عرضه شد – کراس اوور سطح پایه مزدا هنوز هم پرفروش است.

این شرکت تا پایان آوریل 5325 نمونه فروخته است که تقریباً یک سوم از کل بخش شاسی‌بلندهای سبک VFACTS را به خود اختصاص داده است و کیا استونیک (فروش 2159) را در رتبه دوم قرار داده است. فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته 53 درصد افزایش داشته است.

قیمت گذاری

  • مزدا CX-3 G20 اسپرت 2024: 26800 دلار
  • مزدا CX-3 G20 2024 خالص: 29300 دلار
  • مزدا CX-3 G20 Evolve 2024: 31050 دلار
  • مزدا CX-3 G20 2024 Touring SP: 34300 دلار
  • مزدا CX-3 G20 آکاری 2024: 38620 دلار (+810 دلار)

تمام قیمت ها شامل هزینه های جاده ای نمی شود.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد