مجله خودرو

میتسوبیشی کلت با نام Renault Clio مجدداً در اروپا به فروش می رسد

به گزارش مستر مکانیک

کلت جدید دومین خودروی مبتنی بر رنو در مجموعه اروپایی بازسازی شده میتسوبیشی است.

شرکت ژاپنی پس از ASX مبتنی بر کپچر، دومین خودروی سواری را به خط تولید اروپایی خود اضافه کرد

میتسوبیشی کلت پس از عرضه اخیر این برند در منطقه ASX جدید – خود یک کلون رنو کپچر – به عنوان یک Renault Clio تغییر یافته به بازار اروپا بازگشت.

مشابه دریچه فرانسوی اخیراً به روز شده در پشت جلوپنجره و سپر سفارشی خود، نسل هفتم Colt اولین خودرویی است که قدرت هیبریدی را ارائه می دهد و با پیشرانه تمام هیبریدی کلیو عرضه می شود – شامل یک موتور بنزینی 1.6 لیتری متصل به یک جفت موتور. موتورهای الکتریکی و باتری 1.2 کیلووات ساعتی.

خرید لوازم یدکی خودرو

همچنین یک آپشن 1.0 لیتری پایه بنزینی خالص دریافت می کند که دیگر گزینه ای برای نسخه بریتانیایی رنو کلیو نیست.

Colt در کارخانه رنو در بورسا، ترکیه، جایی که Clio برای بازارهای خاصی تولید می شود، ساخته خواهد شد و از اکتبر وارد نمایندگی های فروش در سراسر اروپا – به جز بریتانیا – خواهد شد.

میتسوبیشی در سال 2020 فروش خودرو در بریتانیا را به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده کاهش هزینه های جهانی متوقف کرد. در ابتدا قصد داشت اروپا را به طور کامل ترک کند، اما در 17 بازار در منطقه باقی مانده است – با هدف افزایش فروش در نهایت به حدود 150000 دستگاه در سال.

این برند اخیراً به Autocar گفته است که تنها زمانی ورود مجدد به بریتانیا را در نظر خواهد گرفت که «بیش از یک» خودروی الکتریکی برای عرضه داشته باشد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد