مجله خودرو

نامه سردبیر: لارنس استرول واقعاً رئیس مناسبی برای استون مارتین است

به گزارش مستر مکانیک

“راه اندازی یک ماشین مانند تماشای خشک شدن رنگ است، علف های شما رشد می کنند: برای همیشه لازم است”

ارتباط شفاف و مؤثر، استرول را به عنوان مرد مناسب برای کار احیای استون نشان می دهد

چهار روز قبل از اینکه اخیراً با او بنشینیم، لارنس استرول دو کنفرانس مطبوعاتی در یک روز برگزار کرد. این برای یک میلیاردر در انظار عمومی با منافع تجاری متعدد غیرمعمول نیست، با این حال این دو کنفرانس مطبوعاتی قاره هایی از هم جدا بودند.

در ساعت 11 صبح به وقت توکیو، او قرارداد جدیدی برای تامین موتور با هوندا برای تیم فرمول 1 استون مارتین خود اعلام کرد، قراردادی که او امیدوار است استون مارتین را قادر به رقابت برای قهرمانی کند.

خرید لوازم یدکی خودرو

به محض انجام این کار، او سوار جت شخصی خود شد و به سمت غرب، به موناکو رفت. هفده ساعت بعد، استرول به نیس بازگشته بود، به سمت قایق تفریحی خود رفت تا دوش بگیرد و سپس به هتل دو کپ-ادن-روک رفت تا از ماشین جاده ای جدید DB12 به دنیا رونمایی کند. چهارشنبه های خود را چگونه می گذرانید؟

روز بعد از صحبت ما، تیم فرمول 1 او قرار بود به کارخانه جدیدی در سیلوراستون که بودجه اش را تامین می کند نقل مکان کند، و در این میان، موضوع کوچک گرندپری موناکو بود، جایی که یکی از ماشین های او در ردیف جلو شروع به حرکت می کرد. ما درست قبل از ساعت 13:15 وارد دفتر او شدیم، مسابقه قرار بود ساعت 15:00 شروع شود.

استرول به وضوح مردی شلوغ بود. با در نظر گرفتن همه اینها، من انتظار نداشتم که خبرسازترین مخاطب با کسی باشد که بیش از یک چشم به ساعت داشته باشد، در حالی که قرار بعدی او به این بزرگی خواهد بود. شاید یک سلام و یک دست دادن اما نه: تماشاگران تقریباً 45 دقیقه دوام آوردند و قدم زدنی که فکر می‌کردم می‌دانستم با کسی که جلوی من بود بسیار متفاوت بود.

هرکسی که Stroll را در Drive to Survive نتفلیکس دیده باشد، مردی را می بیند که کمی جسور، کم کلام و کاملا ترسناک ویرایش شده است. در شخص، او هر چیزی است جز. اگرچه مردی نیست که بخواهم در پارکینگ ویتروز (یا شاید قایق تفریحی در بندر موناکو) در ماشینش را بچرخانم، او یک داستان‌سرای عالی و سخنوری بسیار واضح است، با کلمات عمدی اما تقریباً در همه چیزهایی که می‌گوید قابل نقل قول است. . او بر یک اتاق تسلط خواهد داشت اما با آن احساس تحمیل نمی کند، و او یک کالای شگفت آور کمیاب برای مصاحبه کننده است: او به سؤالی که شما پرسیده اید پاسخ می دهد و سعی نمی کند یک خط از قبل تمرین شده را بچرخاند یا به پیام شرکت پایبند بماند. من او را دوست داشتم.

چه تعداد از رئیس‌ها از این سوال طفره می‌رفتند که آیا در آینده نزدیک کارخانه جدیدی باز می‌کردند، همانطور که استون در سنت آتان برای ساخت DBX انجام داد؟ اکثر آنها در بهترین حالت از ترس ناراحت کردن کسی در مورد آن صحبت می کردند. استرول به سادگی گفت که سنت آتان را باز نمی‌کرد، اما از آنجایی که آن را به دست آورد، از آن استفاده خواهد کرد. گسترش Gaydon جذابیت بیشتری دارد و ممکن است هنوز در کار باشد. روزنامه نگار از این نقل قول خوشحال است، کارگران سنت آتان اطمینان دادند، کارگران گایدون هیجان زده شدند: همه از پاسخی صادقانه و بدون ابهام.

استرول همچنین در مورد سرمایه‌گذاری جیلی، خودروهای موتور وسط، خودروهای الکتریکی و برنامه‌های خود برای تجارت خودروهای جاده‌ای و تیم F1 صحبت کرد. او گفت که فرمول 1 سخت‌ترین کسب‌وکاری است که او تا به حال در آن کار کرده است، در حالی که «یک چیزی که در صنعت خودروسازی برای راه‌اندازی یک خودرو یاد گرفتم، مانند تماشای خشک شدن رنگ، رشد چمن‌های شماست: این کار برای همیشه لازم است. سطح صبر من معمولاً زیاد نیست…».

DB12 اولین استون است که به طور کامل در دوران استرول ساخته شد و برنامه های آینده این شرکت به طور کامل در 27 ژوئن در روز بازار سرمایه فاش خواهد شد. با Stroll در صندلی ارائه، اجرای آن باید تماشا شود.

امیدوارم این ظاهرها شروعی برای شنیدن چیزهای بیشتر از او باشد. رهبران خوب که به خوبی ارتباط برقرار می کنند، اعتماد به شرکت ها را القا می کنند. ارتباطی مانند استرول در جریان کامل منظم، همان چیزی است که استون پس از عرضه اولیه اولیه اولیه سهام غم‌انگیز و آزمایش انرژی‌زای توبیاس مورز، به آن نیاز دارد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد