مجله خودرو

نشت تسلا مدل 3 ویژگی جدیدی را فاش کرد

ما می دانیم به روز رسانی به تسلا مدل 3 در راه است – و به لطف یک نشت دیگر، ما ایده روشن تری از ویژگی های آن داریم.

این سدان به روز شده که در داخل با نام پروژه هایلند شناخته می شود، می تواند برای اولین بار صندلی های تهویه شونده را بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده در رسانه های اجتماعی چینی انتخاب کند.

به نظر می‌رسد صندلی‌ها از یک تامین‌کننده خارجی می‌آیند و به نظر می‌رسد سخت‌افزاری برای تهویه همراه با گرمایش دارند.

در این مرحله مشخص نیست که تسلا مدل 3 به روز شده چه زمانی تولید خواهد شد. اگرچه ایلان ماسک، رئیس تسلا اخیراً در چین بود، اما این سدان سایز متوسط ​​به روز شده معرفی نشد.

عکس اخیر به اشتراک گذاشته شده در Reddit نشان می‌دهد که مدل 3 دارای طراحی جدید چراغ‌های جلو و همچنین سپر جلوی جدید و چیزی است که به نظر می‌رسد – در نهایت – یک خوشه ابزار است.

یک برنامه تسلا نیست گزارش می دهد که مدل 3 دارای یک دوربین در مرکز سپر جلوی خود به اضافه دو دوربین جدید، یکی در هر طرف خودرو خواهد بود.

طبق گزارش ها، این دوربین های پنج مگاپیکسلی با پوشش ضد تابش نور، برتر از واحدهای 1.2 مگاپیکسلی در خودروی فعلی خواهند بود. همچنین ظاهراً مدل به روز شده از ابررایانه Hardware 3 به Hardware 4 ارتقا خواهد یافت.

هیچ حسگر اولتراسونیک در دسترس نخواهد بود زیرا این شرکت سیستم تسلا ویژن خود را که نه به رادار یا حسگرها بلکه به دوربین متکی است، در دسترس خواهد بود، در حالی که طبق گزارش‌ها، تسلا فضای داخلی مدل 3 را نیز ساده‌تر خواهد کرد.

تسلا قبلاً گفته بود که مانند خودروسازان قدیمی مسیر “فیس لیفت” سنتی را دنبال نمی کند، اما به نظر می رسد که در حال تغییر لحن خود برای کمک به حفظ تازگی وسایل نقلیه خود است.

بیشتر: همه چیز تسلا مدل 3

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد