مجله خودرو

هایپرکار هیبریدی بعدی فراری شکل می گیرد

جانشین LaFerrari مورد آزمایش جاسوسی قرار گرفته است که دارای پیشرانه الکتریکی و ظاهری ماشین مسابقه است.

با اسم رمز F250انتظار می رود این هایپرکار جدید در سال 2024 معرفی شود. ماشین فراری شایعه شده است که تنها 599 نمونه به همراه 199 اسپایدر و 30 آهنگ ویژه تولید می کند.

این یک نمونه با مشخصات تولید نیست و انتظار داریم تغییرات ظاهری مختلفی را در مدل نهایی شاهد باشیم. به عنوان مثال، این نمونه اولیه دارای خروجی های اگزوز مصنوعی است. آنهایی که واقعی هستند پشت مش پنهان شده اند.

با این حال، ما می‌توانیم برخی از نشانه‌های ظاهری شبیه ماشین‌های مسابقه‌ای مدل جدید را ببینیم، از جمله درهایی که به سقف بریده شده‌اند – دسترسی را برای رانندگانی که کلاه ایمنی به سر دارند آسان‌تر می‌کند – به‌علاوه یک دیفیوزر عقب بسیار حجاری‌شده.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی به F250 قدرت می دهد، اما نوعی تنظیم هیبریدی وجود خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که آیا شش، هشت یا حتی 12 سیلندر خواهد داشت.

خرید لوازم یدکی خودرو

در حالی که V12 ها به سرعت در حال ناپدید شدن هستند، لامبورگینی اخیراً Revuelto خود را با یک V12 برقی رونمایی کرد.

لافراری که از سال 2013 تا 2018 تولید شد، اولین هیبریدی برند پرنسینگ هورس بود که دارای یک موتور 6.3 لیتری V12 همراه با یک موتور الکتریکی بود.

پس از پایان تولید این مدل، فراری مدل پلاگین هیبریدی SF90 Stradale را معرفی کرد که از یک توربوشارژ V8 دوقلو با سه موتور الکتریکی استفاده می کند.

متعاقباً 296 را معرفی کرد که از یک توربو دوقلو V6 با دو موتور الکتریکی استفاده می کند.

بیشتر: همه چیز فراری

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد