مجله خودرو

واکسهال کانسپت آزمایشی بعدی خود را در نمایشگاه خودروی مونیخ معرفی می کند

به گزارش مستر مکانیک

مفهوم تجربی Opel “نشان می دهد که برند ما در سال های آینده به کجا می رود”

طراحی جدید برای پیش‌نمایش تکامل بعدی هویت برند، پس از GT X Experimental 2018

اوپل، برند برادر واکسهال، خودروی مفهومی بعدی خود را که به سادگی Experimental نام دارد، در نمایشگاه خودروی مونیخ در ماه سپتامبر به نمایش خواهد گذاشت.

این طرح که در مرکز طراحی شرکت در روسلهایم آلمان ایجاد شده است، پیش‌نمایش تکامل بعدی هویت طراحی برند را خواهد داشت.

خرید لوازم یدکی خودرو

فلوریان هوتل، مدیر عامل اوپل، گفت: «همانطور که از نام آن مشخص است، Opel Experimental چشم انداز روشنی را برای برند و نه فقط برای یک خط خودرو ارائه می دهد.

این نشان می‌دهد که برند ما در سال‌های آینده به کجا می‌رود – و بر تمام خودروهای تولیدی نسل بعدی ما تأثیر خواهد گذاشت. این نماد چیزی است که ما می خواهیم با برند اوپل به دست آوریم.”

انتظار می رود کانسپت جدید Experimental تاکید زیادی بر پیشرفت های آیرودینامیکی و همچنین فضای داخلی ساده تر و جادارتر داشته باشد.

مارک آدامز، مدیر طراحی واکسهال/اوپل در ماه دسامبر به Autocar گفت که “آیرو مهم خواهد بود” با افزایش سطح شیب دار الکتریکی و “کل ایده این است که “سم زدایی”. [the interior] – برای ساده‌تر کردن آن».

Experimental از GT X Experimental 2018 پیروی می کند که به شدت بر نسل فعلی Vauxhall Mokka تأثیر گذاشته است.

واکسهال GTX X آزمایشی 2018

آن خودرو هویت جلوپنجره مسطح «Vizor» را معرفی کرد – از زمانی که به آسترا، کورسا، کراس‌لند و گرندلند پیوند زده شد – که در چند سال گذشته این برند را تعریف کرده است.

واکسهال قرار است در چند سال آینده به طور قابل توجهی عرضه خودروهای برقی خود را افزایش دهد زیرا تا سال 2028 تنها خودروهای برقی را عرضه می کند. مدل های جدید در افق شامل تبدیل الکتریکی خط تولید فعلی آن – مانند Astra Electric و Corsa Electric – هستند. و همچنین مدل های کاملا جدید.

انتظار می‌رود که Experimental که در مونیخ نمایش داده می‌شود، اولین خودرو را در این موج بعدی پیش‌نمایش کند و می‌تواند به طراحی نسل بعدی Crossland که در سال 2024 وارد بازار می‌شود، اشاره کند.

جیمز تیلور، مدیر عامل Vauxhall UK در ژوئن به Autocar گفت که این مدل‌های جدید نقطه عطف مهمی برای این برند خواهند بود. هنگامی که آنها به بازار عرضه شوند، واکسهال یکی از اولین تولیدکنندگانی خواهد بود که یک نوع الکتریکی از هر مدل در خط تولید خود را ارائه می دهد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد