مجله خودرو

واکسهال کورسا یک نسل دیگر به عنوان شرکتی که از سوپرمینی ها حمایت می کند

به گزارش مستر مکانیک

این شرکت متعلق به استلانتیس هیچ برنامه ای برای خروج از بازار خودروهای کوچک مانند فورد با فیستا ندارد.

مارک آدامز، مدیر طراحی، تایید کرده است که واکسهال متعهد به تولید سوپرمینی در بخش B است و هیچ برنامه ای برای خروج از این منطقه از بازار ندارد، همانطور که رقیب بزرگش فورد فیستا دارد.

واکسهال کورسا اصلاح شده به تازگی معرفی شده است و جانشین آن اواخر دهه آینده معرفی خواهد شد. آدامز در یک نمایشگاه برای مدل جدید صحبت کرد و گفت که واکسهال بخشی از Stellantis برای متعهد شدن به آینده در بخش سوپرمینی کلیدی است.

آدامز در پاسخ به این سوال که چگونه Vauxhall توانسته است با استفاده از سوپرمینی ها به موفقیت دست پیدا کند، گفت: “این مقیاس و اشتراک گذاری هوشمند است.”

خرید لوازم یدکی خودرو

آدامز اضافه کرد که اگرچه کورسا ممکن است در مناطقی مانند پژو 208 و سیتروئن C3 برای مشتریان پنهان شده رابطه نزدیکی داشته باشد، اما مشتریان نمی توانند ارتباط بین خودروها را در مناطقی که برایشان مهم است تشخیص دهند.

“ما خوش شانس هستیم که صرفه جویی در مقیاس به ما امکان می دهد کارهایی را انجام دهیم که مشتری به آنها اهمیت نمی دهد، اما همچنین کارهایی را که برای آنها اهمیت دارد با نام تجاری انجام دهیم.”

در واقع، آدامز گفت که Stellantis نه تنها یک جعبه ابزار با یک معماری برای هر برند ایجاد نکرده است تا مدل خود را بسازد، بلکه یک جعبه ابزار و نیم ساخته است که به برندها اجازه می دهد سپس قطعات خود را اضافه کنند.

واکسهال اکنون در حال تحقق هدف خود برای تبدیل شدن به یک برند اصلی برتر بود، قیمت‌های تراکنش بالاتری را که خریداران پرداخت می‌کردند و بهبود تصویر برند، محصولات و سودآوری را مشاهده می‌کرد، اما آدامز گفت که واکسهال هیچ برنامه‌ای برای تلاش برای تبدیل شدن به یک برند برتر و رها کردن آن نداشت. پایگاه مشتری موجود

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا محافظت شده میباشد